Хірургія при раку печінки. Резекція печінки

Рак печінки – онкологічне захворювання, яке виникає в клітинах печінки (первинний рак) або яке поширюється з інших органів у печінку (метастатичний рак).

При первинних пухлинах та метастазах колоректального раку проводиться анатомічна лапароскопічна резекція печінки. Це радикальний спосіб лікування – складна малоінвазивна операція, що вимагає від хірурга високого професіоналізму, але має великі переваги для пацієнта порівняно з традиційним «відкритим» втручанням.

читати далі

Онкогінекологія

Хвороби жіночих статевих органів дуже численні та різноманітні. Всі вони виділені у науку під загальною назвою гінекологія. Лапароскопія сьогодні відіграє найважливішу роль у лікуванні гінекологічного раку.

До злоякісних захворювань жіночої статевої сфери належать рак тіла матки, рак яєчників та рак шийки матки. Але це різні хвороби, які лікують по-різному. Сьогодні існує і фактор, що їх об'єднує – 100% операцій при гінекологічному раку в LISOD проводять лапароскопічно. Абсолютно безпечно, з дотриманням головних принципів онкохірургії, виконуються лапароскопія при раку шийки матки, тіла матки, а також яєчників.

читати далі

Лапароскопічна хірургія при раку товстої кишки. Резекція кишечника

Лапароскопічні операції при колоректальному раку внесені до всіх протоколів країн Західної Європи, Ізраїлю та США. Колоректальна хірургія – це стандартні процедури з видалення правої половини товстої кишки, лівої половини товстої кишки, поперечно-ободової, сигмоподібної та прямої кишки.

Відмінність полягає в тому, що при раку прямої кишки, якщо стадія хвороби більша за Т2, лікування починають із променевої терапії, що знижує ризик виникнення рецидиву на 10-15%. Після проведення радіотерапії виконується лапароскопічна резекція прямої кишки. Для інших зон кишки передопераційна радіотерапія не поліпшує результат. Тому за будь-якої стадії виконується резекція кишки малоінвазивним методом.

читати далі

Лапароскопічна хірургія при раку шлунка. резекція шлунка

Рак шлунка — сьогодні досить поширена онкопатологія. Діагноз має бути обов'язково підтверджений даними, які одержують у результаті гістологічних досліджень (біопсії) слизової оболонки шлунка. Вибір методу лікування залежить від типу пухлини та ступеня її поширеності. У LISOD застосовують комплексному підходу: залежно від конкретної ситуації виконується гастректомія чи часткове видалення шлунка.

Отже, основний метод лікування при раку шлунка – тотальна або часткова резекція шлунка. Проводиться повне або часткове видалення ураженого пухлиною органу та регіонарних лімфовузлів.

читати далі

Лапароскопічна хірургія при раку нирки

Величезного значення набуває лапароскопія нирки при злоякісних пухлинах.

Нефректомія. При певних розмірах новоутворення повне видалення нирки – єдиний метод лікування, тому що пухлини нирок малочутливі до хіміотерапії та променевої терапії. У LISOD, як і в провідних клініках світу, лапароскопічне видалення нирки – стандартна операція, що позбавляє хворого від серйозної травми, яку завдає «відкрита» хірургія при раку нирки.

Після лапароскопічного втручання пацієнт може на другу або третю (для літніх людей) добу залишити клініку. Водночас відкрита операція вимагає великого розрізу: як наслідок неминучі біль, тривале перебування в лікарні, неможливість швидко повернутися до звичайного способу життя. Переваги очевидні.

читати далі

Лапароскопічна хірургія при раку стравоходу

Рак стравоходу на початковій стадії лікують за допомогою ендоскопічної резекції – малоінвазивної процедури, під час якої видаляють лише слизову оболонку стравоходу. Ця операція є досить складною, але сучасна апаратура дозволяє її успішно проводити.

читати далі

Лапароскопічна хірургія при раку передміхурової залози

Методи лікування раку простати поділяються на хірургічні та консервативні. Сьогодні існує багато методів лікування раку передміхурової залози, зокрема променева терапія, гормонотерапія. Але в деяких випадках пацієнтам показана радикальна простатектомія, тобто операція з видалення передміхурової залози.

читати далі

Лапароскопічна хірургія при раку підшлункової залози

Коли пухлина розташовується в голівці підшлункової залози, виконують панкреатодуоденальну резекцію, так звану процедуру Уіппла: видалення голівки підшлункової залози з «підковою» дванадцятипалої кишки, з частиною з антрального відділу шлунка і частиною жовчної залози.

Це одна з найскладніших операцій гастроентеральної хірургії, оскільки вимагає реконструкції великої частини шлунково-кишкового тракту. Наявність багатьох анастомозів (з'єднань) несе в собі потенційну небезпеку ускладнень. І тут величезну роль відіграє лапароскопія, за якої відсутня післяопераційна травма.

читати далі

Лапароскопічна хірургія при раку сечового міхура. Резекція сечового міхура

Трансуретральна резекція сечового міхура (ТУР сечового міхура) — це основний метод лікування раку на ранній стадії. Подальша імунотерапія чи радіотерапія проводиться для запобігання рецидивам. Операція виконується для дослідження внутрішньої поверхні міхура, проведення біопсії та видалення пухлини сечового міхура. Під час ТУР через сечівник у сечовий міхур вводять цистоскоп (тоненька трубка, що містить джерело світла і систему лінз), а через цистоскоп вводять хірургічні інструменти.

читати далі

Запис на прийом

Для продовження введіть захисний код і підтвердіть відправку.
* – обов'язкове для заповнення