Вхід Реєстрація
UA RU EN
UA
Вам передзвонити?
Вам передзвонити?

Важливе про Lisod

Лікарня ізраїльської онкології в Україні

Запис на прийом

* – обов'язкове для заповнення

ВИСОКОКЛАСНІ ІЗРАЇЛЬСЬКІ І УКРАЇНСЬКІ ЛІКАРІ

З 2007 року в ЛІСОД працюють ізраїльські онкологи зі світовими іменами разом із кращими українськими лікарями. Ізраїльські клінічні онкологи першими консультують пацієнта, проводять ретельний огляд, досконально вивчають документацію. Вони визначають увесь спектр необхідної діагностики і розробляють правильний план лікування. Жодне питання пацієнта не залишається без уваги. Лікар детально пояснює, в чому сенс і очікуваний результат медичних процедур. Клінічний онколог керує процесом лікування, заглиблюється в усі проблеми. Взаємна довіра між лікарем і пацієнтом підвищує ефективність лікування, збільшує шанси на одужання.
Ідо Вольф Ізраїль. Професор.
Моше Міттельман Ізраїль. Професор.
Меір Зааві Ізраїль. Клінічний онколог.
Елі Сапір Ізраїль. Радіаційний онколог. Куратор відділення променевої терапії LISOD.
Алла Вінницька Онкогінеколог. Професор. Головний лікар LISOD.
Сергій Байдо Онколог. Хірург. Заступник головного лікаря з хірургічної роботи.
Андрій Жигулін Онколог. Хірург. Завідувач Центру сучасної мамології.

Записатися на прийом

Пол
Чоловічий Жіночий

Чому LISOD?

Доказова медицина

Доказова медицина — застосування в щоденній практиці методів і технологій, ефективність яких доведена клінічними дослідженнями. Для кожного пацієнта LISOD консиліум фахівців розробляє оптимальний план діагностики і лікування, що відповідає рекомендаціям міжнародних протоколів. Призначаються тільки необхідні в конкретній клінічній ситуації процедури, водночас значно підвищується ймовірність одужання. Рівень лікування в LISOD відповідає рівню провідних онкологічних центрів Ізраїлю та Європи.

Ви можете бути впевнені, що фахівці Лікарні ізраїльської онкології володіють кращими сучасними методами лікування вашого захворювання.

Гістологічну верифікацію діагнозу LISOD проводить в патлабораторії Німеччини.

Клінічний онколог

Пацієнт LISOD відразу потрапляє на прийом до ізраїльського клінічного онколога – фахівця з глибокими знаннями методів радіотерапії, хіміотерапії, гормональної терапії, з величезним досвідом діагностики та лікування різних видів раку. Завдяки цьому унікальному досвіду клінічний онколог встановлює діагноз, визначає ефективну тактику лікування. Такий підхід багато в чому забезпечує успіх у боротьбі з хворобою, що є вкрай важливим для кожного пацієнта.

Клінічні онкологи LISOD – авторитетні фахівці з Ізраїлю.

Ми в Україні

Ви отримуєте світовий рівень медичних послуг. В Україні лікуєтеся у зарубіжних фахівців – ізраїльських онкологів. Ви проходите діагностику та лікування з використанням сучасного обладнання. З вами поруч можуть перебувати рідні та близькі. У більшості випадків ви зберігаєте звичний спосіб життя. Економите кошти – вартість лікарських послуг в LISOD адаптована до умов України і набагато нижча, ніж вартість послуг такого ж рівня в інших європейських та ізраїльських клініках.

Лікарня ізраїльської онкології в Україні

Результативне лікування

Пацієнтам LISOD доступні ефективні, перевірені, затверджені світовим медичним співтовариством методи лікування раку. Пацієнти проходять малотравматичне хірургічне лікування за допомогою лапароскопічного методу. Для кожного пацієнта використовують сучасні хіміотерапевтичні препарати згідно з протоколом. Завдяки глибоким знанням і досвіду онкологів променеве лікування проводиться максимально результативно з мінімальними побічними явищами.

Успіх у боротьбі з раком в LISOD досягнутий завдяки досвіду ізраїльських фахівців і застосуванню сучасного обладнання.

Відновіть здоров'я

Для кожного пацієнта на самому початку лікування фахівці планують заходи щодо відновлення організму, розробляють індивідуальну програму реабілітації в декількох напрямках: медична та психологічна підтримка. Мета програми: забезпечити високу якість життя людини протягом всього медичного процесу; після закінчення лікування повернути пацієнта до того життя, яке він вів до хвороби.

Для пацієнтів LISOD послуги психолога, реабілітолога, фізіотерапевта і дієтолога безкоштовні.

Відгуки про лікарню

Всі відгуки

Медіа-центр