Мамологія в Києві, сучасний мамологічний центр

На жаль, хвороби - це беззаперечний факт. Якщо Вас або Ваших близьких торкнулася біда, то допомога повинна бути максимально ефективною, швидкою  та безпечною. А це буде лише тоді, коли за справу беруться досвідчені фахівці, які мають у своєму арсеналі сучасне обладнання та технічні засоби. І ще тоді, коли професіонали хочуть допомогти, діють організовано і злагоджено, що особливо важливо в онкології.

Будь-який процес одужання включає кілька етапів: консультація мамолога, діагностика, лікування, яке теж може складатися з декількох напрямків, реабілітація. Однаково важливі всі етапи: вони взаємопов'язані, оскільки метою є не тільки продовження життя, а й максимальне забезпечення його якості.

 

Любі пані!

Пам'ятайте, рак – це не вирок.

Довіртеся тим, хто знає, як допомогти, і зробить це професійно та якісно. У Центрі сучасної мамології LISOD буде саме так!

Андрій Жигулін

Мамологія в Києві активно розвивається, вивчає фактори ризику, способи діагностики та ефективного лікування захворювань молочної залози. Консультація мамолога - це готовність знайти індивідуальний підхід до кожної пацієнтки, уважно поставитися до того, що її хвилює,  і відповідально підійти до вирішення проблем. Завдання фахівців Центру - не тільки вилікувати пухлинний процес, але і зберегти, а, при можливості, навіть поліпшити зовнішній вигляд жінки без шкоди для її здоров'я.

Разом із пацієнткою ми підберемо такий алгоритм, таку тактику лікування, які  найкраще підійдуть саме їй – конкретній особистості з усіма її страхами, проблемами і прагненнями.

breast center network

Світове визнання

Центр сучасної мамології LISOD, де сконцентровані найкращі фахівці та новітній інструментарій, нічим не відрізняється від онкологічних центрів США і країн Західної Європи. У Центрі сучасної мамології проводять повний  цикл діагностики, лікування і реабілітації жінок із раком грудей.

 

Запис на прийом

Для продовження введіть захисний код і підтвердіть відправлення
* – обов'язкове для заповнення

Наші лікаріПитання до LISOD

 • Андрій Жигулін

  MD. Хірург. Онколог. Керівник Центру сучасної мамології LISOD

 • Цві Бернштейн

  MD. Клінічний онколог, Ізраїль.
  Керівник відділу клінічної онкології LISOD

 • Дар'я Вінницька

  MD. Лікар-радіолог.
  Провідний спеціаліст із діагностики захворювань молочної залози

 • Катерина Дьякова

  MD. Лікар-радіолог

 • Стефан Фальк

  MD. PhD. Gemeinschaftspraxis fur Pathologie, Frankfurt am Main

 • Інна Мирошниченко

  МD. Променевий терапевт
  Ординатор відділення променевої терапії LISOD

 • Валентин Палиця

  Онколог. Хірург. Завідувач хірургічним відділенням LISOD

   

З 2007 року в ЛІСОД працюють ізраїльські онкологи зі світовими іменами разом із кращими українськими лікарями. Ізраїльські клінічні онкологи першими консультують пацієнта, проводять ретельний огляд, досконально вивчають документацію. Вони визначають увесь спектр необхідної діагностики і розробляють правильний план лікування. Жодне питання пацієнта не залишається без уваги. Лікар детально пояснює, в чому сенс і очікуваний результат медичних процедур. Клінічний онколог керує процесом лікування, заглиблюється в усі проблеми. Взаємна довіра між лікарем і пацієнтом підвищує ефективність лікування, збільшує шанси на одужання.НОВИНИ МАМОЛОГії

  Показать еще Свернуть