іноземним пацієнтам

Ізраїльські фахівці - лідери в лікуванні онкологічних захворювань.

Тому щорічно послугами LISOD, крім українців, користуються іноземні громадяни. Обстеження та лікування проходять жителі країн СНД, Європи і навіть США.

Чому LISOD?

 • Вартість лікування в LISOD нижче, ніж в лікарнях Ізраїлю і Німеччини. У той же час, рівень онкологічної допомоги такий же високий.
 • Відсутня проблема мовного бар'єру. Лікарі вільно володіють російською та англійською мовами, при необхідності пацієнту надаються послуги перекладача.
 • Професіоналізм медперсоналу, доступність цін, комфортні умови, світові стандарти діагностики і лікування, інноваційні методи - вирішальні чинники при виборі LISOD іноземними громадянами.

Які переваги для пацієнтів в медичному обслуговуванні?

 • Ізраїльські фахівці у провідній клініці України.

  Клінічний онколог з Ізраїлю консультує, призначає діагностику, в складі консиліуму розробить план лікування. Весь подальший медичний процес проходить під його керівництвом.

 • Якісна діагностика за світовими стандартами

  Вам будуть призначені тільки необхідні діагностичні процедури відповідно до міжнародних рекомендацій. За їх результатами консиліум фахівців приймає рішення про тактику лікування.

 • Комплексне лікування різних видів раку

  Ми проводимо лікування більшості видів злоякісних пухлин, у тому числі раку легені, молочної залози, стравоходу, шлунка, голови і шиї, шкіри, нирок, підшлункової залози, органів жіночої статевої сфери і т. Д. У комплексі застосовуємо всі сучасні методи: хірургію, хіміотерапію, радіотерапію, гормональну терапію.

 • Малоінвазивна хірургія - лапароскопічні операції будь-якої складності.

  Абсолютна більшість втручань виконуємо за допомогою малотравматичної методики. Як стандарт проводимо лапароскопічні операції при раку шлунка, печінки, нирки, при раку шийки матки, раку ендометрія і т. Д. Виконуємо органосохраняющее хірургічне лікування при раку грудей, проводимо реконструктивні операції молочних залоз.

 • Сучасний лікувальний і діагностичне обладнання

  Застосовуємо апаратуру від провідних світових виробників, в тому числі позитронно-емісійний томограф фірми Philips, лінійні прискорювачі американської компанії Varian і т. Д.

 • Використання передових технологій

  Застосовуємо високі технології при проведенні досліджень і лікування: ПЕТ-КТ, ядерна медицина, ендоскопічний ультразвук, стереотаксическая біопсія, операції з використанням відеокамер з 20-кратним збільшенням та т. д.

 • Реабілітація - медична та психологічна підтримка

  Проводимо комплекс відновлювальних процедур як в процесі лікування, так і після його закінчення. Процедури виконують лікарі різних напрямків: психологи, реабілітологи, фахівці традиційної медицини.

Який сервіс надається іноземним громадянам?

Вартість лікування нижче, ніж в таких же онкологічних центрах Європи, Ізраїлю та США.

Ви економите кошти - отримуєте медичні послуги світового рівня при менших фінансових витратах.

Безвізовий режим для громадян багатьох країн.

Ви економите час - не потрібно відвідувати посольство для оформлення візи. Ви можете прибути в Україну при першій необхідності.

Лікарі володіють англійською, російською та українською мовами.

Немає ніяких проблем при спілкуванні з фахівцями лікарні, відсутній мовний бар'єр. Вас розуміють - Ви легко обговорюєте з лікарями будь-які питання.

Супровід перекладача.

При необхідності ми надаємо послуги перекладача. Таким чином, пацієнт з будь-якої країни (що говорить на будь-якій мові) безперешкодно спілкується з медперсоналом лікарні.

Пряме звернення до клініки - без посередників.

З будь-якої країни в будь-який час можна зв'язатися з Інформаційним центром по телефонам лікарні або записатися на прийом онлайн.

Трансфер - аеропорт, залізничний вокзал, автовокзал.

Надаємо допомогу в організації транспорту для прибуття і від'їзду пацієнтів.

Бронювання готелю.

Надаємо інформацію про готелі Києва та області. При необхідності заздалегідь бронюємо номер.

Допомога з пошуком житла.

Адміністратори надають пацієнтам базу житла для знімання в довколишніх населених пунктах (поруч з клінікою), надають допомогу в пошуку житла.

Бронювання квитків.

Економимо Ваш час. За бажанням пацієнта заздалегідь бронюємо квитки на будь-які авіарейси, залізничні та автобусні рейси.

Запис на прийом:

Ви також можете:

Залишатися завжди в курсі наших останніх подій: