ВІДГУКИ НАШИХ ПАЦІЄНТІВ

Шановні відвідувачі, в даному розділі публікуються відгуки, залишені в книзі відгуків та пропозицій або на сайті. Адміністрація залишає за собою право не публікувати відгуки, що несуть у собі інформацію образливого характеру і є неправдивими.

Відгуки по лікарям:

Залишити відгук
Галина Михайлівна Добровольська
Травень 2024

Висловлюю свою найщирішу вдячність персоналу Лікарні ізраїльської онкології LISOD за надані мені якісні медичні послуги. Насамперед, хочу подякувати учасникам міждисциплінарних онкологічних конференцій , які відбулися 24 січня і 22 лютого 2024 року. А також співробітникам лікарні з якими мені безпосередньо доводилося зустрічатися: Професору Аллі Борисівні Вінницькій MD PhO - головному лікарю. Д-ру Марині В'ячеславівні Соколовській MD PhO - канди дат мед. наук, завідувачці радіологічного відділення . Д-ру Ірині Василівні Матієзі , онкологу консультативного відділення (м. Чернівці). Субботіній Інні Віталіївні - онкогінекологу, акушер-гінекологу. Андрущенко Валерії Андріївні - медичній сестрі радіологічного відділення. Олександрі Андріївні Гриб - Директору департаменту адміністрування та сервісного обслуговування пацієнтів. Ользі Петрівні Тригуб -медичному адміністратору (м. Чернівці). Оксані Петрівні Зайковій - адміністратору відділення променевої терапії. Хочу подякувати особисто Вам , Високошановний Олександре Івановичу, як Генеральному директору Лікарні ізраїльської онкології LISOD за те, що Ви спільно зі своїм персоналом своєю порядністю , людяністю і високим професіоналізмом продовжуєте життя своїх пацієнтів. Зичу всім вам міцного здоров'я, довгих років життя і миру, високих здобутків у Вашій нелегкій, але почесній справі. Із вдячністю та повагою пацієнтка лікарні Добровольська Галина Михайлівна. м.Дунаївці, Хмельницька обл.

Розгорнути Згорнути
Корнієнко ЯП
Травень 2024

Дуже вдячні лікарю за увагу і неймовірну компетентність. Розуміє, що він уролог лля пацієнта і психіатр для родичів. 5 зірок!

Світлана
Квiтень 2024

28 березня 2024 року моій мамі проводили КТ трьох відділів. Була приємно вражена оперативністю, уважним ставленням до пацієнтів та професійністю працівників клініки. Щиро дякую працівникам відлілу променевоі діагностики та адміністраторам, а колективу бажаю процвітання! Бажаю

Юлія
Лютий 2024

Найкращий лікар, професійний підхід до лікування, в мене уже 5 років позитивна динаміка, щиро дякую!!!

Світлана
Лютий 2024

Клініка оставляє приємне враження. Висока якість обслуговування, доброзичливий, професійний персонал. Хочу відмітити працівників, які нам постійно допомагали, роз`яснювали, надавали професійну допомогу моєму чоловіку Сергію. Це адміністратор Марина Жук, лікар онколог Саулов Андрій Вікторович. Завдяки їм у мого чоловіка з`явилася надія на одужанн я. Дякую працівникам хірургічного відділення Жигуліну Андрію Валентиновичу, Коваль Олені Дмитрівні, які професійно зробили все можливе для спасіння життя мого чоловіка, за їх благородну справу, всім працівникам відділення, які допомагали моєму чоловіку під час операції і у післяопераційний період. Найбільше часу нам довелось знаходитись у відділенні променевої терапії. Приємний, добрий, турботливий персонал. Особливо хочу відмітити Марину Соколовську, яка завжди відповідала на всі питання, давала медичні препарати (креми) для полегшення наслідків променевої терапії, надавала необхідні поради, уважно вислуховувала нас, надавала нам консультації навіть у вихідні дні (по телефону). І тепер, після декількох місяців після лікування, ми бачимо надзвичайні результати лікування, на які навіть не сподівались. Дякую весь персонал клініки за те, що Ви робите. Щиро Вам вдячні! Світлана.

Розгорнути Згорнути
Ящук Наталія Миколаівна
Сiчень 2024

Хочемо від усієї сім’ї щиро подякувати всьому персоналу клініки Лісод за уважність,турботу та високий професіоналізм, який був приділений для мого батька . Щира подяка оперуючому лікарю-хірургу Байдо Сергію Вікторовичу за високий професіоналізм в проведенні високої складності лапороскопічноі операції на шлунку та стравоході , а також враху вання під час операції самого об’єму оперативного втручання. Щира подяка лікарю- ендоскопісту Корпяку Вадиму Степанович за високий професіоналізм в проведенні надскладного ендоскопічного втручання , диссекціі аденокарциноми кардіоезофагального з’єднання . Також велика подяка всій команді ,в тому числі головному лікарю Вінницькій Аллі Борисівна за прийняття високопрофесійних рішень подальшої тактики лікування . Хочу побажати міцного здоров’я вам і вашим родинам, сили , наснаги в виконанні нелегкої , але дуже потрібної роботи. Нехай Господь оберігає Вас! А всім , хто шукає порятунку рекомендую клініку Лісод. Якість перевершує ціну. Чудово , що в Україні можна отримати висококваліфіковану допомогу світового рівня!

Розгорнути Згорнути
Вітрук Леся
Листопад 2023

Хочу подякувати лікарю Іжик Андрій за наданні консультації офлайн і онлайн , за відповіді на питання через адміністраторів ( кураторів ) Юлю та Тамару . Про особисті його дзвінки і відповіді на питання по лікуванню сина , з діагнозом Злоякісна ( рабдоідна ) менінгіома на рівні 1-3 поперекових хребців . Дякую за нагадування пдмінімьатопу Юлі прой ти контрольне обстеження МРТ ( ніколи не ставили питання , щоб проходити іх у них ) . Також за не байдужість та людяність . На даний час з сином за кордоном , провели 3 -Ю операцію ( другий рецедив ) і неодноразово був зв’язок через адміністратора про здоров’я та пропозицію допомоги , якщо є питання у мене . Тааож ставила свої питання в вот саб і лікар зв’язувався на протязі доби , коли у нього був вільний час і відповідав на питання . Від інших лікарів , які оперували , проводили променеву терапію в ін приватних закладах ( де було залишено не малі кошти ) не то , що цікавості , було важко получити документи в належному підписаному стані та з печатками . Так , як консультативні заключення в цих приватних клініках зазвичай приходять в особистий кабінет Щиро дякую , лікарю Андрію Іжику за консультації , інформаційну підтримку та людяність до ситуаціі в яку потрапив мій 18 син , коли не має лікування такого діагнозу і всі можливості лікування , на жаль , вичерпані в Україні .

Розгорнути Згорнути
Відгуки не знайдені.
Показати ще
Історії пацієнтів

Двічі за 37 років Каті довелося почути страшну фразу: "У вас – рак"... Своєю історією вона доводить, що рак молочної залози – це хвор...

У 1989 році Олександр Галустян з родиною виїхав з Баку, виїхав з міста, в якому народився і прожив більшу частину життя. У ті роки багато вірмени...

Поліна - дивовижна жінка. У ній стільки енергії, сили і доброти, що, здавалося б, вона може всім допомогти, з усіма поділитися теплом, дати необх...