Відгуки наших пацієнтів

Шановні відвідувачі, в даному розділі публікуються відгуки, залишені в книзі відгуків та пропозицій або на сайті. Адміністрація залишає за собою право не публікувати відгуки, що несуть у собі інформацію образливого характеру і є неправдивими.

Відгуки по лікарям:
Шиліна Світлана Олександрівна
Сiчень 2021

Від щирого серця вітаю колектив лікарні з минулими і прийдешніми святами,міцного вам здоров'я і безмірного щастя.

Окремо хочу подякувати Косіновій Вікторії Георгіївні:" Спасибі вам за друге народження, Ви мене повернули з того світу, коли лікарі в обласній клініці мені говорили, що я вже не жилець, а Ви мені подарували повноцінне, здорове життя. Це просто диво, Ви - фахівець від Бога". Також велика подяка Аллі Борисівні, вона перша спростувала невірно поставлений діагноз державної лікарні, призначила правильні обстеження і поставила вірний діагноз.

Також хочу подякувати адміністратору Галині Молодецькій за розуміння,  турботу і постійну підтримку в будь-яких питаннях. Також, величезне спасибі психологу Ії Слабінській: без підтримки кваліфікованого фахівця з такою хворобою я б не впоралася. Дай Боже усім вам і вашим родинам міцного здоров'я і благополуччя. СПАСИБІ ВАМ ВЕЛИКЕ!!!!

 
т щирого серця вітаю колектив клініки з минулими і прийдешніми святами, величезного вам здоров'я і безмірного щастя.
Окремо хочу подякувати, Косінова Вікторію Георгіївну, спасибі вам за друге народження, ви мене витягли з того світу, коли лікарі в обласній клініці мені говорили що я вже не жилець, а ви мені подарували повноцінну, здорову життя. Це просто диво, ви фахівець від Бога. Спасибо большое Аллі Борисівні, вона перша спростувала невірно поставлений діагноз державної лікарні і призначила правильні обстеження і поставила правильний діагноз.
Також хочу подякувати адміністратора Галину Молодецьке, за розуміння, за турботу і постійну підтримку в будь-яких питаннях. Також, величезне спасибі психолога Ії, без підтримки кваліфікованого фахівця з такою хворобою я б не впоралася. Дай Боже усім вам і вашим родинам міцного здоров'я і благополуччя. СПАСИБІ ВАМ ВЕЛИКЕ!!!!

Надія Іванівна Г.
Сiчень 2021

З Новим 2021 роком та Різдвом всіх співробітників ЛІСОД! Всім здоров'я, здоров'я, здоров'я і благополуччя !!!
Особливо хочу побажати всього найкращого в житті Андрію Жигуліну, Меїр Зааві,Зої Шкляр, Наталії Коновалюк!!!
Нехай здійсниться все що плануєте,
Нехай збудуться всі мрії,
Нехай завжди і в усьому супроводжує удача й успіх!
Щастя і радості, благополуччя і везіння!
Здоров'я і всіх ВАМ земних благ! Спасибі за людяність і професіоналізм.

Ганич Ірина
Грудень 2020

Анжела Олександрівна - висококласний фахівець. Відповідальна, уважна, впевнена, терпляча, чуйна, тактовна. Це Лікар-Життя! Викликає величезну довіру, спокій і надійність. Завжди готова прийти на допомогу, не боїться брати складних пацієнтів. Уважно вивчає і детально пояснює суть проблеми. Призначає лікування, враховуючи всі чинники. Низький Вам уклін! Спасибі що Ви є! Всім рекомендую саме Анжелу Олександрівну.

Понеділок Оксана Анатоліївна
Грудень 2020

Хочу подякувати Косіновій Вікторії Георгіївні:

За то, что рассвет
Могу новый встречать,
Спасибо, Виктории
Хочу я сказать.

Вновь яркими красками
Жизнь засияет,
И снова я верю,
Что завтра настанет.

Спасибо за ваш
Труд благородный,
За то, что живу
И дышу я свободно.

Радуюсь жизни,
Мечтаю, люблю,
За жизнь свою, Виктория,
Вас благодарю!

Киселевська Світлана Володимирівна
Грудень 2020

Хочу подякувати медсестрі хіміотерапевтичного відділення Левківській Лілії за уважне ставлення, професіоналізм і турботу.

Киселевська Світлана Володимирівна
Листопад 2020

Хочу подякувати хіміотерапевту Личко Аллі Олександрівні за професіоналізм, терпіння, турботу і доброту. Побільше б таких фахівців, як вона!

Веременко Олена Олександрівна
Листопад 2020

Я лікуюся другий рік у лікарні LISOD. Ставлення до пацієнтів - уважне. Хочу особливо подякувати особистому  адміністратору Вересняк Н. і адміністратору Зайковый О. за уважне ставлення і допомогу, яку вони надають при проходженні лікування.

Історії пацієнтів

Двічі за 37 років Каті довелося почути страшну фразу: "У вас – рак"... Своєю історією вона доводить, що рак молочної залози – це...