Консультація онкогематолога

Консультативний прийом включає:

  • огляд пацієнта;
  • консультацію за наявними документами;
  • призначення необхідних обстежень.

Онкогематологи приймають щодня з 09:00 до 17:00.

Прийом ведуть:

Онкогематологи LISOD — фахівці з великим досвідом в області діагностики і лікування гематологічних захворювань. Пацієнт може бути направлений до гематолога, якщо він страждає на анемію, у нього підозрюється наявність гематологічного захворювання або в аналізах крові виявляються відхилення.
Онкогематологи Лікарні ізраїльської онкології спеціалізуються на лікуванні хронічних онкогематологічних захворювань, таких як лімфома Ходжкіна і неходжкінські лімфоми, хронічний лімфоцитарний лейкоз, хронічний міелоцітарний лейкоз, множинна мієлома тощо. Також можна звертатися із доброякісними патологіями.

Звернення до LISOD — це можливість пройти якісну діагностику, а також отримати висококваліфіковану медичну допомогу і ефективне лікування онкогематологічних захворювань.

Онкогематологи працюють в одній команді з колегами — клінічними онкологами, променевими терапевтами, хіміотерапевтами, хірургами, реабілітологами та іншими фахівцями. План лікування складається індивідуально для кожного пацієнта відповідно до міжнародних протоколів (NCCN, АНА, ЕНА, ESMO тощо).

Ви можете переглянути вже існуючі питання і відповіді з окремих видів раку:

Консультація по документах

Записатися на прийом

Чоловіча Жіночий