Лікарня LISOD в Чернівцях

У липні 2022 року почав працювати філіал Лікарні ізраїльської онкології LISOD на Буковині — у м. Чернівці. Тож відтепер завдяки партнерству з Медичним центром MEDGARDEN ми стали ближче до пацієнтів із заходу України.

Найкраща новина в тому, що в LISOD Буковина консультації, лікувальні та діагностичні процедури проводять наші найдосвідченіші фахівці! Зберігаються всі принципи та підходи, за якими ми працюємо вже довгий час.

Консультація

Первинний прийом пацієнтів проводять провідні клінічні онкологи з багаторічним досвідом успішного лікування будь-яких видів раку. Також консультації надають онкогінекологи і онкогематологи. Під час першого візиту лікар збирає анамнез і вивчає наявну медичну документацію. У разі потреби складається план дообстеження.

Тактика лікування визначається індивідуально для кожного пацієнта міжнародним мультидисциплінарним консиліумом. Лікарі різних спеціальностей відповідно до рекомендацій міжнародних медичних протоколів та з урахуванням нюансів конкретної клінічної ситуації (особливості пухлини, вік пацієнта, стан здоров’я, супутні патології тощо) обирають саме ті методи і препарати, що будуть мати найбільшу ефективність.

Діагностика

У філіалі застосовуються різноманітні методи діагностики онкологічних захворювань — усе, що потрібно для встановлення правильного діагнозу.

Виконується велика кількість ендоскопічних процедур — без болю та дискомфорту! Це можливість не тільки діагностувати деякі види пухлин, але й видалити їх на ранній стадії — без хірургічного втручання. Крім того, деякі дослідження можуть відігравати значну роль у профілактиці раку: наприклад, колоноскопія з видаленням поліпів — найкращий спосіб запобігти появі колоректального раку.

Лікування

У LISOD Буковина проводяться онкопластичні операції на молочній залозі. Наші хірурги мають значний досвід не лише видалення пухлин грудей, але й відновлення краси залоз. Естетичний аспект операцій — не менш важливий, ніж онкологічний, адже те, який вигляд має тіло жінки після операції, безпосередньо впливає на якість її життя. Застосовується «невидима хірургія», завдяки якій практично не залишається слідів втручання, а груди можуть стати більш красивими, ніж вони були до операції.

Лапароскопічні операції на органах черевної порожнини проводяться як при неонкологічних, так і при онкологічних захворюваннях. Наша хірургічна команда має унікальний досвід проведення найскладніших втручань при будь-яких патологіях. Понад 99% усіх операцій на органах черевної порожнини проводяться за допомогою малоінвазивних методик. Це дозволяє досягти надзвичайно низького рівня операційних ускладнень і швидкого відновлення пацієнтів.

Для хіміотерапевтичного лікування застосовуються тільки якісні оригінальні препарати. Точне дозування ліків, ефективна супровідна терапія — усе це дозволяє провести лікування не тільки правильно, але й максимально піклуючись про хороше самопочуття пацієнтів.

Чекаємо вас за адресою: м. Чернівці, вул. Чорноморська, 4А.