Фото і Відео

28. 10. 2020, 1:54 мин

На щастя, міф про невиліковність раку відходить у минуле. За даними ВООЗ сьогодні на земній кулі живуть сотні тисяч людей, у яких хворобу зупинено, і тисячі повністю вилікуваних від різних видів раку. У кожної зціленої людини своя особиста історія успіху. Однак є дуже важливі загальні причини, які визначають успіх лікування хворих на рак.

28. 10. 2020, 0:46 мин

Одним з головних принципів LISOD є індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Тому служба медичних адміністраторів зробить максимально комфортною і зручною організацію ваших візитів до нас. Під час першого ж відвідування за вами буде закріплений особистий адміністратор.

28. 10. 2020, 0:46 мин

Застосування в LISOD лінійних прискорювачів в поєднанні з тривимірним плануванням із залученням комп'ютерної томографії дає можливість отримати тривимірне зображення пухлини і здорових органів. При цьому до пухлини підводиться необхідна доза опромінення, тоді як на навколишні органи і тканини випромінювання практично не поширюється.

28. 10. 2020, 0:46 мин

Лікарі анестезіологи-реаніматологи мають великий досвід роботи у відділеннях загальної реанімації багатопрофільних лікарень, володіють усіма необхідними діагностичними методиками і алгоритмами роботи з важкими пацієнтами.

28. 10. 2020, 0:46 мин

Хіміотерапія - один з основних компонентів онкологічного лікування, а при деяких видах злоякісних новоутворень, таких як лімфома, дрібноклітинний рак легені, хвороба Ходжкіна та ін. - Єдино можливе лікування.