ФОТО І ВІДЕО

Лекція проф. Міттельмана "Гострі лейкози" для лікарів LISOD
09.12.2020

Професор Моше Міттельман, який очолює напрямок онкогематології в LISOD, постійно на зв’язку з українськими колегами. Він не лише супроводжує лікування кожного пацієнта із хворобами крові й органів кровотворення, а й проводить онлайн лекції, присвячені онкогематологічним захворюванням. Завдяки ZOOM-трансляції прослухати чергову інформацію від онкогематолога світового рівня і взяти участь в обговоренні змогли всі фахівці лікарні.

Мамологічний центр LISOD
11.08.2015

Завдання маммологических центрів - комплексний підхід до лікування захворювань молочної залози. Це і наявність команди високопрофесійних лікарів різного профілю, і потужна технічна база - сучасне обладнання, яке забезпечує найвищий рівень діагностики та лікування. Велика увага приділяється естетичному результату лікування. Від цього залежить планування онкологічних і реконструктивних етапів з метою відновлення молочної залози тим або іншим способом.

Хірургічне відділення
11.08.2015

Хірургічне лікування в LISOD є, як правило, малотравматичним і органосохраняющим. Індивідуальний підхід до кожного пацієнта при виборі оптимального обсягу операції. Всі операції виконуються провідними західними і українськими хірургами.

Відділення реабілітації
11.08.2015

Незважаючи на те, що сучасні методи онкологічного лікування націлені на максимальне збереження якості життя пацієнта, боротьба із захворюванням вимагає від організму величезних зусиль. Саме тому провідні онкологічні центри світу велику увагу приділяють відновлювальної терапії

Відділення захворювань молочної залози
11.08.2015

У лікарні LISOD вибудувана ефективна система обстеження та лікування злоякісних і доброякісних утворень молочної залози. За допомогою унікального комплексу для стереотаксической біопсії абсолютно точно визначаються всі патологічні утворення молочної залози.

Показати ще