Консультація онкодерматолога

 • Меир Заави

  Дерматоонколог, дерматовенеролог

  Онкодерматолог з 15-річним стажем.

  Має значний досвід діагностики та лікування доброякісних патологій, злоякісних новоутворень шкіри.

  Співзасновник Української асоціації дерматоскопії та Українського дерматоскопічного конгресу. Автор освітньої програми з дерматоонкології для лікарів.

  Член ЕADV (Європейська академія дерматовенерології), IDS (Міжнародна асоціація дерматоскопії), УАДВ.

Консультативний прийом включає:

 •  проведення дерматоскопії на унікальному для України обладнанні останнього покоління FotoFinder's Bodystudio ATBM. Обстеження дозволяє виявити пухлину шкіри на початковій стадії, завдяки цьому забезпечується 100-відсоткове одужання від цього виду патології;
 • створення карти родимок. За допомогою спеціальної фотосистеми FotoFinder охоплює абсолютно всі родимки і пігментні плями на тілі людини, фіксує їх колір, розмір і форму. При повторній діагностиці система сповістить про найменші зміни;
 • повний огляд усіх новоутворень на шкірі пацієнта;
 • консультацію за наявними документами.

Онкодерматолог приймає щодня, попередній запис на прийом обов’язковий.

Консультацію проводять досвідчені онкодерматологи, експерти з діагностики і лікування захворювань шкіри. Пацієнти проходять обстеження на найсучаснішому обладнанні — FotoFinder's Bodystudio ATBM. Точна і швидка діагностика доброякісних і злоякісних новоутворень шкіри. Лікування злоякісних новоутворень шкіри відповідно до рекомендацій міжнародних медичних протоколів (NCCN, ESMO тощо).

Звернення до LISOD — це гарантія якісної діагностики та отримання висококваліфікованої медичної допомоги відповідно до сучасних принципів доказової медицини.

Онкодерматологи працюють в одній команді з колегами — клінічними онкологами, променевими терапевтами, хіміотерапевтами, хірургами, реабілітологами та іншими фахівцями. План лікування складається індивідуально для кожного пацієнта відповідно до міжнародних протоколів (NCCN, АНА, ЕНА, ESMO тощо).

Хірургічне лікування злоякісних новоутворень шкіри відбувається, зокрема, за технологією мікрографічної хірургії Мооса, що значно знижує ризик рецидивів і дозволяє досягти хороших естетичних результатів. Хірургія Мооса є «золотим стандартом» у лікуванні базальноклітинної і плоскоклітинної карцином шкіри.

ДЕРМАТОСКОПІЧНЕ ОБСТЕЖЕННЯ

Дерматоскопія — це найнадійніший інструмент для ранньої діагностики раку шкіри та спостереження за доброякісними новоутвореннями.

Переваги дерматоскопічного обстеження в LISOD:

 • Лікарі–дерматоонкологи вузької спеціалізації з винятковим досвідом діагностики раку шкіри.
 • Використання унікального для України цифрового дерматоскопа FotoFinder's Bodystudio ATBM. Жоден інший метод дослідження не дозволяє отримати настільки ж точні результати у виявленні онкологічних захворювань шкіри. Завдяки обстеженню на ранній стадії виявляються пухлини шкіри, а при своєчасному лікуванню одужання настає у 100% випадків!
 • Друга думка. Якщо ви раніше проходили дерматоскопію і у вас залишилися запитання, наші експерти допоможуть встановити точний діагноз і обрати правильну лікувальну тактику відповідно до сучасних принципів доказової медицини.

Ви можете переглянути вже існуючі питання і відповіді з окремих видів раку:

Консультація по документах

Фахівці LISOD проводять онлайн-консультації за допомогою програм Skype, Viber, Zoom тощо. Пацієнти можуть звернутися на дистанційний прийом для оцінки результатів аналізів і обстежень, а також щоб отримати відповіді на питання і рекомендації щодо тактики подальших дій.

Записатися на консультацію можна в Контакт-центрі лікарні:
0-800-500-110 — безкоштовно по Україні;
+ 38-044-277-8-277 — щодня з 8.00 до 20.00.

Записатися на прийом

Чоловіча Жіночий