ПАРТНЕРИ LISOD

Лікарня ізраїльської онкології LISOD завжди відкрита для партнерства з компаніями, які, як і ми, надають допомогу людям з онкологічним діагнозом. Тому ми працюємо з медичними центрами, фармацевтичними компаніями, тематичними виданнями, діяльність яких спрямована на боротьбу з раком.

Впевненість після операції на грудях

Ставлення до жінки, яка бореться за одужання - думаю, це саме те, що об'єднує нас - представників німецької компанії Anita, і лікарню ізраїльської онкології LISOD. Місія нашої команди - дати впевненість після операції на грудях кожній жінці, пропонуючи гарне якісне білизна та аксесуари. Дати потрібну інформацію вчасно, бути корисними на всіх етапах - від постановки діагнозу до процесу реабілітації - і є мета нашої співпраці. Нас об'єднує кількість вдячних жінок, до яких повертаються смак і радість життя.

Амазонки

Разом проти раку!

«Амазонки» — це інформаційний ресурс для пацієнтів, створений у 2014 році на підтримку жінок, які борються з раком молочної залози. Щомісячний онлайн журнал і сайт «Амазонки» наповнюються корисною та актуальною інформацією. Матеріали від фахівців, які надають професійну допомогу, є особливо цінними для нашої аудиторії.  Тому інформаційне співробітництво з LISOD — важлива складова нашоїдіяльності.