Про лікарню

Чому LISOD?

  • Вам не потрібно нікуди їхати, щоб отримати допомогу  світового рівня.
  • На практиці застосовуються міжнародні медичні стандарти.
  • У нас працюють висококласні ізраїльські та українські лікарі.
  • LISOD - лікарня західного зразка і знаходиться в Україні.

У березні 2007 року в заповідному районі Конча-Заспа під Києвом відкрився перший в СНД приватний онкологічний медичний центр — Лікарня ізраїльської онкології LISOD. В українських пацієнтів з'явилася виняткова можливість — отримати допомогу на світовому рівні, не виїжджаючи з країни. Сьогодні, після багатьох років, впевнено можна говорити про успіх медицини Ізраїлю в Україні. На рахунку фахівців LISOD тисячі врятованих життів.

Лікарня пройшла акредитацію в Міністерстві охорони здоров'я: з 2009 року лікарня є сертифікованим в Україні багатопрофільним онкологічним госпіталем вищої категорії. LISOD — дійсний член Європейської організації дослідження і лікування раку (EORTC, N 2901), має асоційоване членство в світових об'єднаннях із боротьби з раком.

У рамках програми «Національний рейтинг» щорічно (2009-й, 2010-й, 2011-й, 2012-й, 2013-й роки) LISOD визнають лідером галузі в області медицини. На базі лікарні проводяться хірургічні майстер-класи та міжнародні конференції.

Важливо. За якістю допомоги ізраїльська медицина займає 4-е місце у світі. Випереджають Ізраїль тільки Японія, Гонконг і Сінгапур. У цьому списку Великобританія займає 14-е місце, США — 46-е.

Едуард Майберг

Голова Ради директорів

ВПЕРШЕ В УКРАЇНІ
  • В одній команді почали працювати провідні онкологи з Ізраїлю та українські професіонали.
  • Пацієнти під час першого візиту в клініку отримували консультацію висококваліфікованого ізраїльського фахівця і, при необхідності, відразу починали лікування, не втрачаючи життєво важливого часу.
  • Застосували лінійні прискорювачі, що забезпечило пацієнтам ефективність, точність і безпеку отримання радіотерапії. У Центрі сучасної мамології ввели в обов'язкову практику дослідження «сторожового» лімфовузла, що допомогло багатьом жінкам при операціях на молочних залозах уникнути лімфодисекції і пов'язаних з цією процедурою побічних явищ.
  • Виконали малотравматичним лапароскопічним методом найскладніші онкологічні операції: трансвагінально-асистована передня резекція прямої кишки, лапароскопічна трансхіатальна резекція стравоходу, лапароскопічна позаплевральна позадугрудинна ізоперистальтична пластика стравоходу правою половиною товстої кишки, лапароскопічна трансвагінально-асистована гастректомія з D2 лімфодисекцією, лапароскопічна резекція єдиної (!) нирки, резекція нирки у вагітної жінки без переривання вагітності.
  • Для зручності пацієнтів і вирішення всіх організаційних питань ввели систему персонального адміністрування.

Сьогодні все, в чому ми в 2007 році були першими, стало рутинним медичним процесом. Накопичений колосальний досвід, на світовому рівні вибудувана система максимально результативної допомоги онкологічним хворим.

Майкл Амзель

Керуючий партнер

ЕФЕКТИВНО І НАДІЙНО

Пацієнт LISOD отримує всю необхідну допомогу: від діагностики та лікування до повної реабілітації. У кожного хворого своя історія, тому фахівці лікують конкретну людину. Лікарі використовують міжнародні стандарти, затверджені медичними спільнотами Європи та США. Ефективність лікування досягається саме поєднанням індивідуального підходу і застосування стандартів сучасної світової онкології.

Разом із ізраїльськими фахівцями трудяться українські професіонали. У LISOD працюють більше 300 висококваліфікованих співробітників. Ми приймаємо до 200 пацієнтів на день, кожній людині приділяємо максимальну увагу. На всіх етапах діагностики і лікування пацієнта супроводжує особистий медичний адміністратор під контролем лікаря — ізраїльського клінічного онколога. Персональний адміністратор відповідає за вирішення всіх організаційних питань, повністю бере на себе турботу про підопічного. Час від моменту звернення в клініку до початку лікування зведено до мінімуму, що має величезне значення для пацієнта: чим раніше почнеться знищення хвороби, тим більше шансів на одужання.

Результати досліджень і перебіг захворювання лікарі щодня обговорюють на міждисциплінарній онкологічної конференції. У консиліумі беруть участь онкологи, радіотерапевти, хірурги, хіміотерапевти, реабілітологи. Це вкрай важливо для пацієнтів:  одноосібне прийняття рішення про лікування залишилося в минулому; світова онкологія ґрунтується виключно на доказовій базі — на протоколах і методах, які підтвердили свою ефективність і визнані загальними міжнародними стандартами.

У центрі діяльності лікарні — людина, яка потребує онкологічної допомоги. Саме тому ми протягом багатьох років проводимо майстер-класи для українських та зарубіжних колег. Під час майстер-класу в інтерактивному режимі виконуються різні види хірургічних втручань: унікальні лапароскопічні операції при раку шлунка, при злоякісних утвореннях жіночої статевої сфери, при колоректальному раку і т. д .; лікувальні та діагностичні ендоскопічні процедури. Мета майстер-класів — дати лікарям нові знання, підвищити їх кваліфікацію, донести останні досягнення світової хірургії до широкої професійної аудиторії.

Ідо Вольф

Керівник консультаційної ради LISOD

СУЧАСНО І БЕЗПЕЧНО

Сьогодні велику роль у процесі подолання хвороби відіграють останні наукові та технічні досягнення. Ми застосовуємо сучасне обладнання, новітні медичні технології, відкриття молекулярної біології і ядерної медицини. Завдяки інноваційному методу ПЕТ-КТ нашим пацієнтам доступна точна діагностика багатьох видів раку. У розвинених країнах світу проведення ПЕТ-КТ — стандарт для дослідження 65% пухлинних захворювань. Ми використовуємо цей метод не тільки для діагностики, але і для моніторингу розвитку новоутворень, для оцінки ефективності лікування, для планування опромінення злоякісних пухлин.

У відділенні променевої терапії працюють два лінійні прискорювачі виробництва американської компанії Varian. Ендоскопічні дослідження проводять за допомогою високоточної відеоендоскопічної апаратури. Відділення хірургії обладнане двома операційними залами. Сучасні відеокамери з багаторазовим збільшенням і новітні апарати для зшивання використовують при виконанні лапароскопічних малотравматичних операцій. Патоморфологічні дослідження проводять у сертифікованих лабораторіях Німеччини та Греції, що дуже важливо для пацієнтів: за результатами фахівці достовірно підтверджують або спростовують онкологічне захворювання і, в разі виявлення раку, розробляють оптимальний план лікування.

Алла Вінницька

Головний лікар LISOD

КОМФОРТНО І КОНФІДЕНЦІЙНО

Ми знаємо, що настрій пацієнтів впливає на результат лікування і робимо все можливе для нашого спільного успіху. Це не просто слова. Німецькі вчені провели дослідження: порівняли результати лікування в онкологічних центрах, де створена обстановка комфорту і діє програма реабілітації, і в звичайних лікарнях. Результати достовірно відрізнялися: у пацієнтів таких центрів набагато швидше йде процес відновлення, і вищий відсоток тих, що видужали.

Саме так організована LISOD: ми взяли за основу стандарти облаштування найкращих медичних закладів Європи. Лікарня знаходиться в одному з найкрасивіших місць України: село Плюти під Києвом — зона заповідника Конча-Заспа з найчистішим повітрям і чудовою природою. Лікарню оточує парк із затишними куточками для відпочинку. Вся територія — 2,5 га. Інтер'єр будівель продуманий до дрібниць для зручності кожного відвідувача: естетично оформлені, лікарські кабінети, хол, зал очікування. Госпіталізація пацієнтів проводиться в одномісні палати рівня номерів готелів високого класу (у лікарні 51 палата). Зроблено все, щоб піти від стандартів, створити атмосферу позитивного настрою, доброзичливості, комфорту. Саме навколишнє середовище сприяє досягненню головної мети — швидкому одужанню наших пацієнтів.

Ми відкриті для будь-якої людини, яка потребує допомоги. У той же час, дотримання лікарської таємниці, конфіденційність — один з головних принципів роботи. Фірма Varian адаптувала для LISOD спеціальну комп'ютерну програму. З її допомогою відбувається управління медичним процесом, зберігається вся конфіденційна інформація.

Ми працюємо для вас.