Нам довіряють

Ізраїльські клінічні онкологи працюють разом з висококваліфікованими українськими лікарями.

Лікарня ізраїльської онкології LISOD відкрилася в селі Плюти під Києвом у лютому 2007 року. Усі роки роботи наші фахівці із дня у день допомагають людям долати найскладніші онкологічні захворювання.

Успіх діяльності ізраїльської лікарні в Україні — сьогодні незаперечний факт. Для більшості пацієнтів вирішальною у виборі LISOD була власна думка, що склалася буквально після першого візиту в лікарню. Нині багато людей віддають перевагу медичному закладу як альтернативі лікуванню за кордоном.

ЯКІСТЬ ЛІКУВАННЯ

З 2007 року пацієнтами LISOD стали десятки тисяч жителів України, близького і далекого зарубіжжя. Всі вони одержали в лікарні різні послуги: від консультації клінічного онколога і діагностики до проведення хіміо- та радіотерапії, найскладніших операцій та заходів реабілітації.

Високий рівень якості послуг — результат високого професіоналізму фахівців. У нас на постійній основі працюють ізраїльські клінічні онкологи, гематологи, променеві терапевти, інструктори з клінічного медсестринства. Крім того, серед наших спеціалістів — досвідчені українські лікарі, які пройшли стажування в європейських та ізраїльських клініках.

На базі LISOD проводяться різноманітні наукові заходи — міжнародні конференції та хірургічні майстер-класи. Завжди раді бачити колег і ділитися з ними унікальними тактиками сучасного лікування раку. І хоч часом терапія — процес не надто легкий, але лікування в LISOD завжди проводиться з максимальним фокусом на якість життя людини. Променева терапія на сучасних лінійних прискорювачах VARIAN (у тому числі працює апарат Halcyon) проводиться дуже точно, із захистом здорових органів і тканин. Для хіміотерапії ми застосовуємо тільки сертифіковані препарати від провідних світових виробників. Широко використовуємо препарати таргетної та імунотерапії, завжди уважно відстежуємо всі зміни в цьому напрямку, тож у застосуванні багатьох інноваційних ліків ми є лідерами в Україні. Хірургічне лікування виконується малотравматичним лапароскопічним методом. Онкопластичні операції на грудях дозволяють зберегти або відновити естетику молочних залоз. Така турбота і сучасний підхід, безумовно, викликають довіру.

Дані опитувань свідчать, що абсолютна більшість пацієнтів задоволені якістю отриманих послуг та ефективністю лікування.

ШИРОКИЙ СПЕКТР ПОСЛУГ

LISOD — багатопрофільна лікарня з широким діапазоном послуг. Будь-яка людина, що звернулася за допомогою, відразу потрапляє до досвідчених професіоналів-онкологів.  Мультидисциплінарний консиліум у кожному клінічному випадку ухвалює оптимальне рішення, що визначає весь подальший хід лікування.

Пацієнти отримують допомогу з різних напрямків онкології. У складі лікарні діють відділення:

 • клінічної онкології;
 • променевої діагностики;
 • патоморфологічної діагностики;
 • діагностичної та інтервенційної ендоскопії;
 • променевої терапії;
 • хіміотерапії;
 • хірургії;
 • анестезіології та реанімації;
 • онкогематології;
 • реабілітації.

Крім того, на базі LISOD створені і працюють Центр мамології, Центр сучасної урології та Центр малоінвазивної хірургії.

Таким чином, кожен наш пацієнт має можливість, не втрачаючи часу, в одному місці отримати консультацію, пройти діагностику, одержати висновок і відразу почати лікування, а також пройти найефективніші реабілітаційні процедури.

СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА

LISOD має великий спектр діагностичних можливостей: клінічні та лабораторні дослідження у власній лабораторії, верифікація діагнозу в закордонних патоморфологічних лабораторіях-партнерах. Такий підхід дає змогу діагностувати навіть рідкісні онкологічні захворювання.

В лікарні проводяться ультразвукова діагностика, будь-які види ендоскопічних досліджень, практично всі види рентгенологічних досліджень (позитронно-емісійна томографія – ПЕТ-КТ; мамографія; рентген; комп'ютерна томографія), МРТ тощо. Усі процедури безболісні і комфортні. Пацієнти отримують результати діагностики у найкоротші терміни.  

Професіоналізм наших лікарів і застосування сучасного обладнання стали для пацієнтів гарантією точного діагнозу та розробки в подальшому правильного плану лікування.

ЯКІСНИЙ СЕРВІС

Зручність і відповідність всім міжнародним вимогам — важливі відмінні риси LISOD. Інтер'єр корпусів лікарні продуманий до дрібниць. В основу покладені принципи безпеки пацієнтів, безбар’єрності тощо.

У корпусах є затишні зали, у яких пацієнти можуть відпочити в очікуванні прийому. Також на території лікарні є кафе, де відвідувачам пропонують гарячі і холодні напої, закуски і випічку.

Для медперсоналу LISOD кожен пацієнт — єдиний. Зусилля фахівців спрямовані на боротьбу саме з його захворюванням, саме для нього працюють лікарі, медсестри, працівники всіх служб лікарні. Про будь-якого нашого пацієнта, починаючи з першого візиту і на всіх етапах медичного процесу, піклується особистий адміністратор. Він розв’язує організаційні питання, пов'язані з перебуванням підопічного в медзакладі.

Стаціонарне лікування в LISOD проходить в одномісних палатах: рівень комфорту в них не поступається рівню номерів у готелях високого класу. Пост медсестри функціонує цілодобово. Особливу увагу приділяють харчуванню — для кожного пацієнта складають меню з урахуванням особистих побажань та рекомендацій лікарів.

Усі відвідувачі відзначають уважне ставлення до пацієнтів та їхніх родичів з боку медперсоналу, розуміння проблем, співчуття, величезне бажання і готовність допомогти.

МІНІМАЛЬНА ТРАВМАТИЧНІСТЬ ХІРУРГІЇ

На думку багатьох експертів, в Україні LISOD є лідером в області використання малотравматичних хірургічних методик. У лікарні за допомогою лапароскопічного доступу проводять 98,8% абдомінальних операцій, зокрема, й найскладніших хірургічних втручань. Лапароскопія дозволяє пацієнтам швидко відновитися, пройти лікування без ускладнень навіть після об'ємних онкологічних операцій.  

Понад 20 унікальних лапароскопічних хірургічних втручань вперше в Україні були виконані саме в LISOD. Зокрема:

 • резекція нирки (2009);
 • анатомічна резекція частки легені (2010);
 • радикальна простатектомія (2010);
 • радикальна операція при раку яєчників (2010);
 • радикальна гістеректомія — операція Вертгейма (2010);
 • парааортальна лімфодисекція (2010);
 • неоуретероцистостомія (2010);
 • гастректомія з D2-лімфодисекцією (2011);
 • трансхіатальна езофагектомія (2011);
 • езофагектомія з пластикою правою половиною товстої кишки (2011);
 • формування резервуара Брикера (2011);
 • резекція підшлункової залози (2012);
 • радикальна цист-простатектомія (2012);
 • екзентерація органів малого таза (2012);
 • аугментація сечоводів вставкою з клубової кишки (2012);
 • анатомічна правобічна гемігепатектомія (2013);
 • панкреато-дуоденальна резекція (2013);
 • трансторакальна езофагектомія (2013).

Нині всі ці втручання виконуються рутинно — у щоденній практиці.

ОНКОПЛАСТИЧНІ ВТРУЧАННЯ

У напрямку хірургії молочної залози особлива увага приділяється органозберігаючій хірургії. У випадках, коли зберегти залозу неможливо, а також у разі об’ємних втручань виконуються реконструктивні онкопластичні операції. Для відновлення краси грудей використовуються імпланти, а також власні тканини пацієнток.

Застосовуються новітні технології — приміром, інтраопераційно виконується біопсія сторожових лімфатичних вузлів. Її результат допомагає уникнути об’ємного видалення лімфовузлів і запобігти ускладненням, пов’язаним із цією процедурою.

Естетика операцій — не менш важливий фактор, ніж онкологічна безпека. Ми дбаємо про високу якість життя кожного пацієнта.

ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ

В LISOD приділяють серйозної увагу цьому напрямку. Активно використовується комп'ютерна програма, яку фірма VARIAN  адаптувала для нашої лікарні. Застосування спеціальної програми дозволяє ефективно управляти медичним процесом і зберігати конфіденційність всієї інформації.

На сторінках нашого сайту представлені: статті про захворювання, методи їх діагностики та лікування; відомості про фахівців, відділення та обладнання; корисна інформація, новини та багато іншого. Контактна інформація дозволяє швидко зв’язатися з персоналом лікарні, записатися на прийом, надати пропозиції щодо якості обслуговування.

Зареєстровані користувачі можуть залишати відгуки та побажання.

ФІЛІАЛ У ЧЕРНІВЦЯХ

У 2022 році в місті Чернівці почав працювати філіал Лікарні ізраїльської онкології LISOD. Для нас дуже важливо бути поруч із пацієнтами та надавати їм допомогу у спокійному та безпечному регіоні. Важливо те, що у філіалі проводять прийом та діагностично-лікувальні процедури провідні фахівці лікарні. Зберігаються всі принципи та підходи роботи. Змінюється лише локація для зручності пацієнтів.

ДОСТУПНІСТЬ

Стати пацієнтом LISOD і отримати високоякісне лікування може громадянин будь-якої країни*. Достатньо звернутися до контакт-центру щоденно з 08:00 до 20:00 (за київським часом), зателефонувати або заповнити форму на сайті.

 • 0-800-500-110 (безкоштовно для дзвінків по Україні) або +38 (044) 277-8-277.
 • Якщо ви заповнили форму на сайті, спеціалісти контакт-центру зв'яжуться з вами протягом 12 годин для уточнення даних. Будь ласка, заповнюйте всі поля форми.

Довіра наших пацієнтів знаходить підтвердження в даних статистики. За підсумками опитування 2022 року, 97,7% пацієнтів повністю задоволені отриманою допомогою в лікарні LISOD і вважають своє лікування успішним.

*Наші фахівці володіють українською, російською та англійською мовами. У разі потреби надаються послуги перекладача, які входять у вартість консультації.