Нам довіряють

Ізраїльські клінічні онкологи працюють разом з висококваліфікованими українськими лікарями.

LISOD – Лiкарня Сучасної Онкологічної Допомоги – відкрилася в селі Плюти під Києвом у лютому 2007 року. Успіх діяльності ізраїльської лікарні в Україні – сьогодні незаперечний факт. Згідно з результатами опитування, 98% пацієнтів в 2013 році на питання про довіру відповіли: «Я довіряю лікарні». На те ж питання в 2011 році ствердно відповіли 93% пацієнтів, в 2012-м – 97%. Причому для більшості з них вирішальним у виборі ЛIСОД була власна думка, що склалася буквально після першого візиту в лікарню. Багато людей віддали перевагу ізраїльській клініці в Плютах як альтернативі лікуванню за кордоном.

ЯКІСТЬ ЛІКУВАННЯ

З 2007 року пацієнтами LISOD стали десятки тисяч жителів України, ближнього і далекого зарубіжжя. Всі вони одержали в лікарні різні послуги: від консультації клінічного онколога і діагностики до проведення хіміо- та радіотерапії, найскладніших операцій та реабілітаційних заходів.

Запорука якості послуг – високий професіоналізм спеціалілстів. З моменту заснування лікарні у нас працюють ізраїльські клінічні онкологи. До переїзду в Україну вони більше 25 років лікували пацієнтів у таких найбільших медичних центрах, як Хадасса, Рамбам, Асута. Клінічні онкологи трудяться разом із чудовими українськими лікарями, більшість з яких пройшли стажування в ізраїльських лікарнях. На нашій базі проводяться міжнародні конференції та хірургічні майстер-класи, ми щодня приймаємо сотні людей.

Онкологічне лікування нелегке, але в LISOD воно максимально щадне. Променева терапія на лінійних прискорювачах проводиться дуже точно з захистом здорових органів і тканин. Для хіміотерапії ми застосовуємо тільки сертифіковані препарати від провідних світових виробників. Хірургічне лікування виконується малотравматичним лапароскопічним методом. Така турбота і сучасний підхід, безумовно, викликають довіру.

За даними опитування 2014 року, 100% наших пацієнтів відзначили високу якість послуг клініки та ефективність лікування.

ШИРОКИЙ СПЕКТР ПОСЛУГ

LISOD – багатопрофільна клініка з широким діапазоном послуг. Будь-яка людина, що звернулася за допомогою, відразу потрапляє до професіоналів-онкологів високого класу. Лікарський консиліум ухвалює правильне, зважене перше рішення, що визначає весь подальший хід лікування.

Пацієнти отримують допомогу з різних напрямків онкології. У складі лікарні діють: відділення променевої діагностики, відділення клінічної діагностики, відділення променевої терапії, відділення хіміотерапії, хірургічне відділення. Працює Центр сучасної мамології.

Таким чином, кожен наш пацієнт має можливість, не втрачаючи часу, в одному місці отримати консультацію, пройти діагностику, одержати висновок і відразу почати лікування, а по його завершенню пройти реабілітаційні процедури.

СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА

LISOD має великий спектр діагностичних можливостей: клінічні та лабораторні дослідження у своїй власній лабораторії, верифікація діагнозу в закордонних лабораторіях-партнерах, ультразвукова діагностика, будь-які види  ендоскопічних досліджень, практично всі види рентгенологічних досліджень (позитронно-емісійна томографія – ПЕТ-КТ; мамографія; рентген; комп'ютерна томографія). Усі процедури абсолютно безболісні і комфортні. Пацієнти протягом декількох днів отримують результати діагностичних досліджень.  

Професіоналізм наших лікарів і застосування сучасного обладнання стали для пацієнтів гарантією точного діагнозу та розробки в подальшому правильного плану лікування.

ЯКІСНИЙ СЕРВІС

Зручність і відповідність всім міжнародним вимогам – важливі відмінні риси LISOD. Інтер'єр корпусів лікарні продуманий до дріб'язків. На першому поверсі лікувального корпуса розташований затишний зал, де пацієнти можуть відпочити в очікуванні прийому. Тут же є кафе, де відвідувачам пропонують гарячі і холодні напої, закуски і випічку.

Зі спогадів пацієнтки, яка звернулася  до нас, побувавши перед цим в одній з онкологічних лікарень:  «Я була дуже слабка і прагнула швидше потрапити в кабінет лікаря, поговорити з ним, почати лікуватися. Виявилося, що потрібно відстояти чергу в реєстратуру. Де початок черги, де кінець, зрозуміти було неможливо. Хворі та їх родичі юрбилася на поверсі, щоб підійти, нарешті, до жаданого віконця. Було холодно, протяги, присісти ніде…»

Для медперсоналу LISOD кожен хворий – єдиний. Зусилля фахівців спрямовані на боротьбу саме з його захворюванням, саме для нього працюють лікарі, медсестри, працівники всіх інших служб. Про кожного нашого пацієнта, починаючи з першого візиту і на всіх етапах медичного процесу, піклується особистий адміністратор. Він вирішує  організаційні питання, пов'язані з перебуванням свого підопічного в клініці.

Стаціонарне лікування в LISOD проходить в одномісних палатах: рівень їх комфорту не поступається рівню номерів у готелях високого класу. Пости медсестри функціонує цілодобово. Особливу увагу приділяють харчуванню – для кожного хворого складають меню з урахуванням особистих побажань та рекомендацій лікарів.

Всі наші пацієнти відзначають шанобливе ставлення до хворих та їх родичів, розуміння проблем, співчуття з боку медперсоналу, величезне бажання допомогти.

МІНІМАЛЬНА ТРАВМАТИЧНІСТЬ ХІРУРГІЇ

На думку багатьох експертів, в Україні  та на всьому пострадянському просторі LISOD є лідером в області використання малотравматичної методики. В клініці за допомогою лапароскопічного доступу проводять 98,8% абдомінальних операцій, у тому числі і найскладніших хірургічних  втручань. Лапароскопія дозволяє пацієнтам відновити організм у короткий термін без ускладнень навіть після об'ємних онкологічних операцій.  

Наші хірурги виконали понад 20 унікальних хірургічних втручань першими в Україні. Зокрема, вперше в Україні були проведені:  резекція нирки, 2009 рік; анатомічна резекція частки легені, 2010 рік; радикальна простатектомія, 2010 рік; радикальна операція при раку яєчників, 2010 рік; радикальна гістеректомія (операція Вертгейма), 2010 рік; парааортальна лімфодисекція, 2010 рік; неоуретероцистостомія, 2010 рік; гастректомія з D2 лімфодисекцією, 2011 рік; трансхіатальна езофагектомія, 2011 рік; езофагектомія з пластикою правою половиною товстої кишки, 2011 рік; формування резервуара Брикера, 2011 рік; резекція підшлункової залози, 2012 рік; радикальна цист-простатектомія, 2012 рік; екзентерація органів малого таза, 2012 рік; аугментація сечоводів вставкою з клубової кишки, 2012 рік; анатомічна правобічна гемигепатектомія, 2013 рік; панкреато-дуоденальна резекція, 2013 рік; трансторакальна езофагектомія, 2013 рік.

ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ

В LISOD приділяють серйозної увагу цьому напрямку. Активно використовується комп'ютерна програма, яку фірма VARIAN  адаптувала для нашої клініки. Застосування спеціальної програми дозволяє ефективно управляти медичним процесом і зберігати конфіденційність всієї інформації.

На сторінках нашого сайту представлені: статті про захворювання, методи їх діагностики та лікування; відомості про фахівців, відділення та обладнання; корисна інформація, новини та багато іншого. На сайті можна задати питання онкологу і отримати на нього кваліфіковану відповідь. Зареєстровані користувачі можуть залишати відгуки та пропозиції.

ДОСТУПНІСТЬ

Стати пацієнтом LISOD і отримати високоякісне лікування може громадянин будь-якої країни*. Достатньо звернутися в Інформаційну службу щоденно з 08:00 до 20:00 (за київським часом), зателефонувати або заповнити форму на сайті.

  • 0-800-500-110 (безкоштовно для дзвінків зі стаціонарних телефонів по Україні) або +38 (044) 520-94-00.
  • Якщо ви заповнили форму на сайті, спеціалісти Інформаційної служби зв'яжуться з вами протягом 12 годин для уточнення даних. Будь ласка, заповнюйте всі поля форми.

Довіра наших пацієнтів знаходить підтвердження в даних статистики. За підсумками опитування 2014 року, 98% пацієнтів повністю задоволені наданням допомоги в LISOD і вважають своє лікування в клініці успішним.

*Наші фахівці володіють українською,  російською та англійською мовами. В разі необхідності ми надаємо послуги перекладача, які входять у вартість консультації.