Консультація дерматолога

Лікар оцінює форму і колір родимок, аналізує їх природу і потенційну небезпеку.

Лікар оцінює форму і колір родимок, аналізує їх природу і потенційну небезпеку.

Дерматоскопія – сьогодні самий надійний інструмент профілактики злоякісних уражень шкіри. В першу чергу, ми рекомендуємо огляд фахівця людям, що мають спадкову схильність до новоутворень.

Дерматоскопічне обстеження в LISOD проводить висококваліфікований лікар-дерматолог.

Використовується спеціальний прилад – дерматоскоп. Сучасна оптична система забезпечує багаторазове збільшення ділянки, що досліджується. Лікар оцінює форму і колір родимок, аналізує їх природу і потенційну небезпеку. Обстеження дозволяє діагностувати рак шкіри на ранніх стадіях, коли хвороба виліковна. Спеціаліст ретельно вивчить симетричність новоутворення, його структуру і зовнішній вигляд.

Чому важливий огляд? Частота захворювань на рак шкіри за останні 80 років зросла в 400 разів як в усьому світі, так і в Україні. Причини зростання захворюваності: канцерогенні фактори – хімічна, іонізуюча радіація; шкідливі звички – куріння; нарешті, найважливіший фактор – опромінення ультрафіолетом. Найнебезпечніші новоутворення ті, які не мають чітких меж, неоднорідні за структурою, несиметричні.
Дерматоскопічний огляд необхідний, якщо у вас постійно збільшується кількість родимок, змінюється їх колір, структура, межі, форма. Іноді таке відбувається після тривалого впливу ультрафіолету або випадкової травми. Необхідно знати, що вчасне  обстеження, яке проводить спеціаліст високого класу, рятує життя.

Меланома Меланома Меланома