Консультація дерматолога

Лікар оцінює форму і колір родимок, аналізує їх природу і потенційну небезпеку.

Від родимки до меланоми — кілька кроків. І тільки пильна увага до найменших змін допоможе своєчасно виявити проблему.

Найбільш надійним інструментом профілактики злоякісних уражень шкіри сьогодні вважають дерматоскопію. Завдяки спеціальному приладу ділянка, що досліджується, збільшується у кілька разів. Таким чином лікар може з’ясувати особливості конкретної родимки чи плями: оцінити колір, рівність країв, зовнішній вигляд. У першу чергу регулярні обстеження фахівця потрібні людям, що мають спадкову схильність до новоутворень. Але також варти знати: меланома може виникнути в будь-якої людини, зокрема і без сімейної історії онкологічних захворювань.

Якщо меланома діагностована на ранній стадії, пацієнт має дуже високі шанси одужати повністю! Саме тому при будь-якій зміні зовнішнього вигляду родимки (кольору, розміру, форми) та при появі свербежу чи крові варто невідкладно відвідати лікаря. Підкреслюємо: це має бути не косметолог, а дерматолог чи онкодерматолог.

Дерматоскопічне обстеження в LISOD проводить висококваліфікований онкодерматолог. У лікарні встановлене обладнання останнього покоління — FotoFinder's Bodystudio ATBM, що фіксує найменші небезпечні зміни у родимках і родимих плямах. Дерматоскопія на новому апараті в десятки разів інформативніша за діагностику звичайним дерматоскопом. FotoFinder фіксує абсолютно всі родимки і пігментні зміни на тілі людини за допомогою спеціальної фотосистеми. Радіус охоплення становить 360 градусів у різних положеннях тіла людини. Протягом трьох хвилин система аналізує отримані зображення, виявляючи патологічні ділянки і миттєво виводячи їх на екран комп'ютера. Такий метод дослідження виключає людський фактор, значно підвищує якість діагностики і дозволяє виявляти захворювання на ранній стадії.

Також за допомогою FotoFinder можна створити паспорт шкіри. У ньому фіксується стан родимок: їх колір, розмір і форма. При наступних обстеженнях система автоматично знаходитиме й відстежуватиме будь-яку динаміку і попереджатиме про появу нових родимок.

Чому важливий огляд? Частота захворювань на рак шкіри за останні 80 років зросла в 400 разів як в усьому світі, так і в Україні. Причини зростання захворюваності: канцерогенні фактори – хімічна, іонізуюча радіація; шкідливі звички – куріння; нарешті, найважливіший фактор – опромінення ультрафіолетом. Найнебезпечніші новоутворення ті, які не мають чітких меж, неоднорідні за структурою, несиметричні.

Консультація дерматолога з дерматоскопі або створення карти родимок

Записатися на прийом

Або зателефонуйте:
0-800-500-110 — безкоштовно по Україні;
+38 044 277-8-277 — щодня з 8.00 до 20.00

Лікар оцінює форму і колір родимок, аналізує їх природу і потенційну небезпеку.

Огляд онкодерматолога потрібний, якщо у вас постійно збільшується кількість родимок, змінюється їх колір, структура, межі, форма. Іноді таке відбувається після тривалого впливу ультрафіолету або випадкової травми. Необхідно знати, що своєчасне обстеження, проведене фахівцем високого класу, рятує життя.