Мамографія і УЗД

Всі дослідження проводять висококваліфіковані фахівці на сучасному обладнанні.

За даними Інституту раку США, 98% жінок одужують, якщо рак молочних залоз у них виявляють в начальній стадії.

Важливе попередження! Рак грудей ніяк не видає себе на ранньому етапі. Жінка може почуватися добре, а небезпечне захворювання буде розвиватися.

Підтвердити відсутність онкології або діагностувати пухлину в початковій формі, коли зцілення гарантоване, допоможе регулярне обстеження – скринінг молочних залоз. Крім того, скринінг дозволяє вчасно виявити доброякісні захворювання грудей, які також вимагають правильного лікування.

Усім жінкам необхідне щорічне обстеження молочних залоз.

В LISOD таке обстеження пацієнтки проходять швидко, комфортно й безпечно.

Вартість послуг

  • УЗД молочних залоз - 2900.00 грн
  • Мамографія - 2900.00 грн
  • Записатися на прийом

Або зателефонуйте за номером +38 (044) 520-94-00 щодня з 8:00 до 20:00

Якщо вік жінки від 18 до 35 років, їй необхідно пройти УЗД молочних залоз. Діагностика проводиться на найсучаснішому апараті ультразвукової діагностики, обладнаному спеціальним датчиком з режимом «доплера». При необхідності використовується 3D-візуалізація для отримання більш достовірної інформації про можливе утворення.

Якщо жінка старше 35 років, рекомендована мамографія. При наявності близьких родичів, у яких був діагностований рак грудей, мамографію молочних залоз жінка повинна проходити з 30 років. У лікарні встановлено унікальний для України цифровий мамограф із томосинтезом Giotto Class. Спеціальні фільтри захищають жінку від негативного впливу рентгенівського випромінювання. Величезна перевага 3D-мамографії — можливість позрізово обстежити молочну залозу і виявити найдрібніші відхилення від норми. На сьогодні така діагностика — це найкоротший шлях до правильного діагнозу.

Кожна пацієнтка обов'язково отримує висновок провідного спеціаліста LISOD із діагностики захворювань молочної залози.

Якщо ви виявили ущільнення в грудях, зміни на шкірі, виділення із соска, збільшення підпахвових лімфовузлів, то, незалежно від давності останнього обстеження, його знову необхідно пройти якомога швидше!