Колоноскопія і гастроскопія

У LISOD проводять безболісні ендоскопічні дослідження. Виявляють навіть мінімальні відхилення від норми.

Завдяки вчасно проведеному обстеженню можна: попередити онкологію, тобто провести ефективне лікування передракового захворювання; виявити хворобу на ранньому етапі, коли шанси на видужування високі.

Злоякісні пухлини шлунково-кишкового тракту – захворювання, які часто зустрічаються. Як правило, на ранніх стадіях хвороба протікає безсимптомно, і саме в цьому її небезпека.

Необхідно знати, що 90% випадків колоректального раку виявляють у пацієнтів старше 50 років. Тому спеціальне обстеження (колоноскопію) потрібно проходити всім чоловікам і жінкам після 50-ти. Особи, що мають поліпи або сімейну історію пухлин кишечнику, повинні обстежуватися після 40 років.

Сьогодні такі обстеження мають стати частиною культури кожної людини.

Колоноскопія, гастроскопія

  • Це безболісно
  • Дослідження виконується висококваліфікованим фахівцем
  • У LISOD проводиться більше двадцяти ендоскопічних процедур
  • Записатися на прийом

Або зателефонуйте +38 (044) 520–94–00 щодня з 8:00 до 20:00

В LISOD колоноскопію виконують із застосуванням цифрового відеоендоскопа: виявляються будь-які відхилення від норми. При необхідності під час обстеження безболісно беруть фрагменти підозрілої тканини (біопсія) або видаляють поліпи для детального лабораторного аналізу. Видалення поліпів є профілактикою колоректального раку. Колоноскопію  проводять при повному знеболюванні за допомогою « малої анестезії». Пацієнт перебуває в стані короткого медикаментозного сну, що дозволяє лікареві ретельно дослідити стан кишечника.

За допомогою регулярної (раз на рік) гастроскопії можна запобігти раку шлунка або виявити захворювання на початковій стадії. В LISOD виконують не тільки безболісне ендоскопічне дослідження, але й  біопсійний експрес-тест на можливу присутність бактерії Helicobacter pylori в слизовій оболонці шлунка. Ця бактерія може бути причиною багатьох захворювань: гастриту, виразки дванадцятипалої кишки і шлунка, дуоденіту, раку шлунка.

Так само, як і колоноскопію, гастроскопію проводять із застосуванням спеціальних препаратів для «малої анестезії»: пацієнт під час процедури спить і нічого не відчуває; пробудження легке і без побічних явищ. Лікар має можливість ретельно оглянути шлунок, стравохід, дванадцятипалу кишку. Гастроскопія необхідна людям, які вже перенесли передракове захворювання: поліпи, хронічну виразку або гастрит. Ми рекомендуємо регулярно проходити обстеження  всім чоловікам і жінкам, що вживають смажену, жирну або консервовану їжу, алкоголь і нікотин.