ПЕРСОНАЛЬНИЙ ГІД

Добрий день! Я — ваш персональний гід. Залюбки познайомлю вас із Лікарнею ізраїльської онкології LISOD. Покажу кожний куточок нашого медичного закладу! Разом ми пройдемося затишними холами, світлими коридорами корпусів, зазирнемо в кабінети лікарів, палати і діагностичні кабінети. А ще, звісно, ви побачите територію лікарні — чудову у будь-яку пору року. Це місце нашої і вашої сили — найкраще для відпочинку після складних процедур. Але — усе по порядку. Готові? Тоді рушаймо!

Перший візит в LISOD
02. 11. 2022

Мабуть, при слові «лікарня» ви уявляєте собі стандартні стіни блакитного кольору, черги під кожним кабінетом і загальну атмосферу, де панує страх і невизначеність... Але все це — точно не про LISOD! Ми подбали, щоб в нашому медичному закладі ви почувалися спокійно і впевнено. Тут все і всі — на своєму місці. І якщо ви тільки плануєте свій перший візит, знайте: ми будемо поруч із вами на кожному кроці. Зігріємо усмішками. Підтримаємо рекомендаціями. Призначимо сучасне лікування. Будемо на зв’язку 24 години і сім днів на тиждень. Ми — одна команда, і в нас одна мета — ваше одужання.

Проходимо ПЕТ-КТ
01. 11. 2022

Рентген, УЗД, аналіз крові — ці методи діагностики добре знайомі кожному. Але коли пацієнту призначають ПЕТ-КТ, він навіть приблизно не уявляє, про що йдеться. І це не дивно, адже в Україні лише три (так, ви зрозуміли правильно!) медичних заклади, серед яких LISOD, де проводять це обстеження. Водночас для визначення тактики лікування результати цього методу діагностики можуть бути критично важливими!

Променеве лікування в LISOD
31. 10. 2022

Щоб результат променевої терапії був успішним, в лікарні має бути сучасне обладнання. Але не менш важлива — участь у процесі досвідчених фахівців. Особливо — променевих терапевтів та медичних фізиків. А ще — врахування багатьох нюансів і правильність проведення кожної процедури.

Давайте разом зазирнемо за лаштунки — і побачимо все на власні очі!

Лапароскопічна хірургія в LISOD
30. 10. 2022

Знаєте, як проходить лапароскопічна операція в LISOD?

Запрошуємо на віртуальну екскурсію до Центру малоінвазивної хірургії LISOD, щоб побачити усе на власні очі! Увесь шлях пацієнта — покроково і в деталях.

Хімієтерапія в LISOD
29. 10. 2022

Запрошуємо поглянути, як проводиться лікування у відділенні хімієтерапії LISOD!

Це місце, де пацієнти отримують «цілющі крапельки» — сучасні і якісні препарати хімієтерапії, таргетної, імунотерапії та інші ліки.

Відділення відповідає всім міжнародним вимогам. Обладнання дозволяє контролювати швидкість та тривалість введення препаратів. Водночас пацієнти почуваються спокійно, зручно і комфортно.

Готові? Тоді рушаємо!