Консультаційна рада LISOD

Успіх в боротьбі з раком безпосередньо залежить від якості діагностики. Точність результатів гарантує в подальшому правильне адекватне лікування. У LISOD так само, як в провідних медичних центрах світу, сконцентровані професіонали і сучасне обладнання.

У лікарні ізраїльської онкології LISOD діє консультаційна рада, до складу якого входять всесвітньо відомі онкологи і вчені. Рада консультантів - це найважливіший авторитетне джерело знань і досвіду у всьому, що стосується нових технологій і наукових розробок в лікуванні онкологічних захворювань.

Головна мета консультаційної ради - визначати стратегію розвитку LISOD в плані лікування і діагностики онкологічних захворювань, рекомендувати нові методики, намічати перспективи для подальшого розвитку можливостей.

Учасники консультаційної ради забезпечують експертну підтримку лікарів LISOD, розглядають складні клінічні випадки захворювань, а також консультують пацієнтів LISOD.

Ідо Вольф

Професор, керівник ради консультантів LISOD, Ізраїль

КОМПЕТЕНТНІСТЬ

Керівник онкологічного відділення Медичного центру ім. Сураскі (Лікарня Іхілов, Тель-Авів, Ізраїль). Голова Національної ради з питань профілактики, діагностики та лікування онкологічних захворювань (Ізраїль). Завдяки надзвичайно успішним результатам у лікуванні пацієнтів увійшов до списку найкращих лікарів Ізраїлю (2021 р.).

Дійсний член професійних асоціацій: Ізраїльського товариства клінічної онкології та радіотерапії (ISCORT), Ізраїльського ендокринного товариства (IES), Ізраїльського товариства нейроендокринних пухлин (INETS), Американського товариства клінічної онкології (ASCO), Американської асоціації досліджень раку (AACR).

Філіп Поортманс

MD, PhD, професор, Бельгія

ЗНАННЯ

Президент Європейської організації по боротьбі з раком (ECCO) з 2018 року, Президент Європейського товариства радіотерапії та онкології (ESTRO) в
2014 -2016 рр.

Учасник, член керівного комітету, координатор, зовнішній рецензент і консультант у міжнародних дослідженнях і проектах в області раку молочної залози, гематології та пухлин сечостатевої системи. Почесний член Бельгійського товариства радіотерапії та онкології.

Мішель Болла

MD, PhD, Професор, Франція

ДОСВІД

Керівник відділу променевої онкології університетської лікарні (Гренобль, Франція). «Батько» комбінованої гормональної терапії і сучасної променевої терапії раку передміхурової залози.

Йосеф Ярден

PhD, Професор, Ізраїль

ІННОВАЦІЇ

Ізраїльський вчений-біохімік, лауреат Державної премії Ізраїлю (2017) та премії «ЕМЕТ» - ізраїльської премії, що присуджується щорічно за видатний внесок   у мистецтво, науку, культуру і в розвиток суспільства (2007). Голова Науково-технічного комітету Ізраїльської асоціації по боротьбі з раком (ICA). Професор біохімії у відділі молекулярної клітинної біології, Інститут Вейцмана (Реховот, Ізраїль).

Язід Белкасемом

MD, PhD, Професор, Франція

ТЕХНОЛОГІЇ

Керівник відділення радіаційної онкології і мамологічного відділення університетської лікарні Анрі Мондора (Кретей, Франція).

Професор кафедри променевої онкології університету Париж XII Валь-де-Марн. Засновник і Почесний Президент Асоціації променевої терапії та
онкології Середземноморського регіону (AROME).

Дійсний член: Європейського товариства терапевтичної радіології та онкології (ESTRO), Французького товариства променевої онкології, Французького товариства захворювань молочної залози, груп променевої терапії та молочної залози Європейської організації з дослідження та лікування раку (EORTC). Засновник Трансатлантичної мережі по променевій онкології (TRONE).

Джозеф Глігоров

MD, PhD, Професор, Франція

ПЕРСПЕКТИВИ

Професор медичної онкології, керівник Експертного центру раку молочної залози INSERM U938 (біологічні дослідження і лікування раку), регіональний координатор (регіон Парижа) програм навчання з клінічної онкології, професор-консультант університетів Белграда і Скоп`є, член експертної ради ESMO, ESO-CORE, Президент асоціації променевої терапії та онкології Середземноморського регіону (AROME).