ІСТОРІЇ ПАЦІЄНТІВ

Відео та історії пацієнтів клініки LISOD

В LISOD впроваджені сучасні міжнародні стандарти лікування онкологічних захворювань. Індивідуальний підхід із використанням поєднання хірургічних методів, променевої терапії, хіміотерапії, імунобіологічних і гормональних засобів дозволяє досягти максимального ефекту. Світова практика показує, що комплексне лікування раку із застосуванням різних видів терапії повинне виконуватися високопрофесійними лікарями профільних спеціальностей (хірурги, хіміотерапевти, променеві терапевти) під постійним контролем одного провідного спеціаліста на всіх етапах лікування.

«Головне знайти свого лікаря». Історія Марини Гаркунової
10. 09. 2021

Рак. Три літери, які назавжди змінюють життя людей — і пацієнта, і його рідних. Адже в мить, коли звучить діагноз, звична картина світу розлітається на уламки. Переписуються плани, зміщуються пріоритети, стають зовсім іншими прагнення та мрії.

На самому початку це завжди історія про страх і розгубленість. Потім — про пошук та вибір. І вже пізніше — про силу, радість і впевненість, що попереду — тільки найкраще.

Як знайти в собі сили, щоб розпочати лікування? Де шукати інформацію? До кого звертатися за підтримкою? Своїми відповідями на ці запитання з нами поділилася Марина, пацієнтка, якій довелося прийняти серйозний виклик під назвою «рак».

«Я вірила, що все роблю правильно!»
24. 05. 2021

Коли дівчині лише 24 роки, то навіть лікарі часом не допускають думки, що у неї може бути рак грудей. А коли пухлину вже діагностували, то де брати сили на складний шлях до одужання?

Своєю історією з нами поділилась пацієнтка LISOD Лілія Грицай. Нині вона з надією дивиться в майбутнє, мандрує, працює і навіть пише книгу. Але коли хворобу тільки виявили, було дуже нелегко.

Історія Катерини Кононенко
13. 05. 2021

Двічі за 37 років Каті довелося почути страшну фразу: "У вас – рак"... Своєю історією вона доводить, що рак молочної залози – це хвороба, яка лікується, і з нею можна жити повноцінно.

Зустрічі не бувають випадковими
29. 12. 2020

Оксана, Яна, Наталія, Тетяначотири різні жінки, чотири схожі долі. До певного часу в кожної з них було своє життя, коло спілкування, місто мешкання і місце в житті. Поки всіх їх не об’єднали три літери в історії хвороби – РМЗ, або рак молочної залози…

Оксана Цебрівська: «Шукайте лікарів, а не країну!»
22. 10. 2019

Любі жінки, якщо ви чекали якогось особливого знаку, щоб остаточно наважитися на обстеження молочних залоз — то хай ця розповідь стане закликом до дії! Відкладіть «до понеділка» посадові й домашні обов’язки та інші не менш важливі справи. Усе це може почекати. У цьому на власному досвіді переконалася пацієнтка LISOD Оксана Цебрівська, у якої діагностували рак молочної залози на першій стадії.

Будь щасливою, будь сильною, будь живою
11. 07. 2018

Пацієнтка LISOD Альона Мілевська (Литовченко) дізналася про діагноз «рак шийки матки»  2013 року. Зараз вона хоче розповісти свою історію тим, хто тільки зустрівся з хворобою і хто, як і вона кілька років тому, намагається відповісти на питання: «Чому це сталося зі мною?», «За що?», «Що далі?».

Після лікування в її житті багато чого змінилося. Альона зрозуміла одне — кожен новий день потрібно прожити на 100%. А ще усвідомила — немає нічого неможливого. Головне — щоб було бажання.

Олександр Галустян. Моя історія боротьби з раком.
08. 08. 2011

У 1989 році Олександр Галустян з родиною виїхав з Баку, виїхав з міста, в якому народився і прожив більшу частину життя. У ті роки багато вірмени були змушені, рятуючись від небезпеки, покинути охоплений міжнаціональними конфліктами Азербайджан. Україна стала для Олександра другою батьківщиною. Сім'я оселилася в Дніпропетровську, і поступово життя налагоджувалося. Здавалося, що все горе і хвилювання позаду. Але діагноз «рак кишечника» став новим випробуванням як для Олександра, так і для всієї його дружної сім'ї. Вони звернулися в LISOD, дізнавшись про те, що це єдина клініка в Україні, що здійснює повний цикл онкологічної допомоги. «Нас з посмішкою зустріли, - згадує дружина Олександра, - і я відразу повірила лікарям, зрозуміла, що з посмішкою ми звідси підемо»

Поліна Гладка. Моя перемога над раком
20. 06. 2011

Поліна - дивовижна жінка. У ній стільки енергії, сили і доброти, що, здавалося б, вона може всім допомогти, з усіма поділитися теплом, дати необхідну пораду. Але сталося так, що Поліні самій необхідна була допомога. Результат УЗД показав онкологічне захворювання. Вона побачила Сардинію, Тенеріфе і Санторине, вона побувала у Венеції. Але це - після одужання. Адже зовсім недавно лікарі розводили руками: незважаючи на онкологічний діагноз, ніхто не брався оперувати через повноту. Поліна була в розпачі ... до тих пір, поки ні приїхала в Плюти. Головний лікар LISOD Алла Вінницька дуже швидко заспокоїла пацієнтку: «Помирати не збирайтеся. Ми й не таких повних оперували. Будете жити довго». Лапароскопічна операція пройшла успішно.

Ангеліна Шостак. Як я перемогла рак.
09. 06. 2011

Ангеліна старше свого сина всього лише на 17 років. У її житті був момент, коли вона сумнівалася, що доживе до його випускного вечора. Але вона не просто дожила, вона танцювала на його випускному. Сьогодні Ангеліна здорова і щаслива в свій сім'ї, в LISOD приїжджає з Донецька тільки для планового обстеження. А ще недавно діагноз «лімфома Ходжкіна» здавався їй вироком. Але Ангеліна зрозуміла головне - в LISOD немає приречених, в LISOD немає хворих; є пацієнти, команда професіоналів-онкологів, і тепер багато чого залежить від неї самої, від підтримки близької людини. А він був поруч, її коханий чоловік, її чоловік.

Ігор Петров. Моя історія в Лісод!
09. 06. 2011

27-літньому чоловікові, батькові крихітної доньки ставлять діагноз «рак яєчка». «Ви можете померти, повідомте батькам», – попередили його в рідному Харкові. «Не пам'ятаю, коли плакав, можливо, у ранньому дитинстві. А тут вийшов з лікарні, сів у машину і розридався, як дитина», – згадує Ігор. Але розгубленість і біль дуже скоро змінилися непереборним бажанням подолати хворобу, знайти клініку, лікарів, які допоможуть. Він не хотів жалості, не хотів чути питання знайомих про своє самопочуття. Ігор повірив онкологам LISOD. «Ми Вас вилікуємо», – прозвучало повною протилежністю тому, що він чув раніше. А потім була операція, виснажливі курси хіміотерапії. І перемога. Сьогодні Ігор живе в Києві, працює юристом у великій компанії