КОНСУЛЬТАЦІЯ ІЗРАЇЛЬСЬКОГО ОНКОЛОГА

Array ( [0] => Array ( [a] => 693 [pos] => 2 ) ) 1
Меір Зааві

МЕІР ЗААВІ

Ізраїль

Великий досвід роботи в великих медичних центрах Ізраїлю і в Армії Оборони Ізраїлю. Володіє сучасними методами лікування всіх видів раку. Автор наукових робіт.

  • Записатися на прийом
  • Питання до LISOD
  • Залишити відгук
  • Зв'яжіться з нами

Консультативний прийом включає:

  • огляд пацієнта;
  • консультацію за наявними документами;
  • призначення необхідних обстежень.

Ізраїльські онкологи приймають щодня з 09:00 до 15:30.

В LISOD ведуть прийом відомі онкологи, які мають величезний досвід роботи у великих медичних центрах Ізраїлю. Ви отримаєте кваліфіковану консультацію і допомогу при різних проблемах, якщо:

  • вам потрібно перевірити діагноз;
  • у вас виявлена пухлина будь-якої частини організму (шкіра, голова і шия, легені, середостіння, статеві органи, шлунково-кишковий тракт, головний мозок і т.д.);
  • ви бажаєте почати лікування з консультації ізраїльського онколога або онкогінеколога світового рівня (при захворюваннях органів жіночої статевої сфери).

Лікар проведе огляд, вивчить документи, призначить діагностику. Вам будуть рекомендовані тільки необхідні обстеження, всі зайві будуть виключені.

Наступний етап – діагностичні процедури. Коли стануть відомі результати обстежень, збирається міждисциплінарний консиліум за участю клінічних онкологів, хірургів, хіміотерапевтів, радіотерапевтів, гастроентерологів, урологів, гінекологів і лікарів інших спеціальностей.

За результатами діагностики фахівці колегіально ухвалюють рішення щодо тактики лікування з урахуванням ваших індивідуальних особливостей і відповідно до світових стандартів.

Консультативний прийом включає другий візит до клінічного онколога: ви отримаєте висновок консиліуму з чітким планом лікування.

Перше рішення
Саме в онкології перше рішення – головне. Від нього залежать  подальший медичний процес і прогноз. Перше рішення включає в себе весь план лікування, яке може тривати від декількох місяців до року і більше.

Важливо. Перше рішення, яке приймає окремий вузький спеціаліст, не враховує весь хід захворювання. Одноособовий спосіб розробки плану лікування не відповідає сучасному комплексному підходу.

КОНСУЛЬТАЦІЯ ПО ДОКУМЕНТАХ

Якщо у вас або вашої близької людини немає можливості особисто потрапити на прийом, можна отримати консультацію по документам. Для цього необхідно надати результати всіх досліджень, докладну інформацію про призначені або пройдені процедури та курси лікування.

Для повного уявлення про стан хворого бажано надіслати нам  відеозапис із його участю.Важливо, щоб запис був зроблений якнайближче до дати консультації. Передати відеозапис можна на будь-якому стандартному носії: компакт-диску, карті пам'яті або USB Flash Memory.

Після відправлення документів можлива консультація за допомогою Skype або по телефону. Щоб погодити дату консультації, зателефонуйте в Інформаційний центр LISOD.

Записатися на прийом

Пол
Чоловічий Жіночий