МАЙСТЕР-КЛАСИ ДЛЯ ЛІКАРІВ

Виняткові за складністю лапароскопічні операції проводить Сергій Байдо - лідер сучасної хірургії.

Діяльність LISOD із самого початку орієнтована не тільки на боротьбу з раком, але й на впровадження в практику сучасних технологій і методів лікування. Ми завжди відкриті для співробітництва з українськими та закордонними колегами.

Майстер-класи для лікарів – це професійна мережа, яка створена провідними фахівцями LISOD Мета і основне завдання майстер-класів – донести до широкої медичної аудиторії останні світові досягнення в оперативному лікуванні, підвищити кваліфікацію фахівців, дати їм нові знання. Учасникам майстер-класів роз’яснюють всі нюанси хірургічних втручань, після операцій детально розглядається представлений клінічний випадок, нові лікувальні та діагностичні методики.

Організація майстер-класів

Майстер-класи проводяться з різних видів онкологічних операцій: видалення і відновлення молочних залоз при раку грудей; унікальні лапароскопічні втручання при колоректальному раку, при раку шлунка та злоякісних пухлинах жіночих статевих органів; діагностичні і лікувальні ендоскопічні процедури.

Майстер-класи діляться на практичну і теоретичну частини.

Хірург, виконуючи операцію, коментує свої дії: присутні бачать всі методи і технології, що він застосовує; можуть ставити будь-які запитання і отримувати відповіді лікаря, який оперує. Після закінчення хірургічного втручання  проходить обговорення – активна жива дискусія. Всі учасники майстер-класів відзначають: жодна, навіть найінформативніша професійна лекція, не дає такого ефекту, як операція,  побачена на власні очі.

Лапароскопія – передовий метод світової хірургії   

Більшість майстер-класів присвячені лапароскопічній хірургії. Виняткові за складністю втручання проводить Сергій Байдо – фахівець, відомий і в Україні, і в Європі. Лапароскопія – малоінвазивний метод, що має безліч переваг: операції виконуються без великих розрізів; практично відсутні післяопераційні ускладнення і болі; суттєво зменшується термін реабілітації; немає або майже непомітні рубці і шрами.

Обсяг хірургічних втручань в онкології може бути дуже великим, і в цих випадках переваги лапароскопічного методу виходять на перший план, особливо для літніх і ослаблених пацієнтів. Тому навчання  малотравматичних методик сьогодні відіграє  найважливішу роль для хірургів: за допомогою лапароскопічного доступу оперують в розвинених країнах світу.  

З 2011 року в майстер-класах прийняли участь більше 5000 лікарів

Відкрила школу сучасної хірургії і дала старт серії майстер-класів унікальна операція з одномоментного видалення та відновлення обох молочних залоз пацієнтки. Відкрила школу сучасної хірургії і дала старт серії майстер-класів унікальна операція з одномоментного видалення та відновлення обох молочних залоз пацієнтки. Операція була проведена 15 грудня 2011 року. Пластичний хірург зі світовим ім'ям Майкл Шефлан спільно з керівником Центру сучасної мамології LISOD Андрієм Жигуліним виконали двосторонню мастектомію з одномоментною реконструкцією молочних залоз (із використанням ацелюлярного дермального матрикса АДМ).

 

Майстер-класи в LISOD

 У LISOD майстер-класи впроводяться на постійній основі за такими напрямками:

1. Малоінвазивна лапароскопічна хірургія. Унікальним досвідом проведення операцій ділиться хірург Сергій Байдо.

2. Онкопластична хірургія молочної залози. Органозберігаючі операції на молочній залозі. Реконструкція і пластика грудей. Андрій Жигулін проводить індивідуальні майстер-класи для фахівців, а також очолює курси в Школі онкомамології, яка двічі на рік протягом двох тижнів відкривається в LISOD для колег із інших лікувальних установ.

3. Ендоскопічні методи діагностики та лікування передракових патологій і онкологічних захворювань. Напрямок очолює Вадим Корпяк.

4. Хірургія м'яких тканин. Видалення новоутворень шкіри. Мікрохірургічні операції Мооса.