Лікування

План лікування розробляє консиліум фахівців різного профілю на онкологічної конференції.

Успіх у боротьбі з раком в LISOD досягнутий завдяки досвіду ізраїльських фахівців і застосуванню сучасного обладнання. У клініці використовують ефективні методи лікування: пацієнти проходять променеву терапію, хірургічне лікування, хіміотерапію, лікування з використанням гормональних засобів.

Так само, як у США, Ізраїлі, розвинених країнах Європи, контроль комплексного лікування раку в LISOD здійснюють клінічні онкологи. Вони призначають діагностику, у складі консиліуму розробляють план лікування, курують пацієнта під час проходження всіх видів терапії, визначають можливі варіанти реабілітації.

Клінічні онкологи LISOD - ізраїльські лікарі з величезним досвідом роботи в провідних лікарнях світу.

У клініці проводять хірургічне лікування злокачественных опухолей: молочних залоз, жіночої статевої сфери (онкогінекологія), печінки, товстого і тонкого кишечника, шлунку, нирок, стравоходу, передміхурової залози, підшлункової залози, сечового міхура. Крім того, виконуютьнеонкологічної операції при хворобах жовчного міхура і нирок, грижах живота, ожирінні, гінекологічних захворюваннях, непухлинних процесах шлунка, рефлюксної хвороби. 99% втручань & ndash; гінекологія та область черевної порожнини & ndash; проводять за допомогою лапароскопічного доступу. Завдяки застосуванню малотравматичного методу організм пацієнта швидко відновлюється навіть після найскладніших онкологічних операцій. Як результат, перебування пацієнта в клініці, в середньому, триває не більше чотирьох днів.

Відділення променевої терапії LISOD відомо далеко за межами України. Його унікальність визначається діяльністю команди кваліфікованих лікарів-радіологів під керівництвом ізраїльського онколога Цві Бернштейна, що має величезний досвід роботи в кращих медичних центрах світу. Застосування лінійних прискорювачів дозволяє істотно знизити ступінь ураження здорових органів і тканин.  

Хіміотерапія – один із класичних методів лікування багатьох онкологічних патологій. Ефективність хіміотерапії в LISOD досягнута завдяки ряду важливих факторів.

 • Використовуються ліки, які пройшли клінічні випробування і довели безпеку для здоров'я людей. Лікарня співпрацює з кращими світовими компаніями з виробництва хіміотерапевтичних препаратів, що гарантують їх якість.
 • З пацієнтами працюють висококваліфіковані лікарі-хіміотерапевти під керівництвом ізраїльських фахівців. Величезну роль в успіху лікування відіграють правильно призначені, затверджені світовим онкологічним співтовариством протоколи хіміотерапії.
 • У комплексі з препаратами хіміотерапії лікарі використовують ліки для стимуляції імунної системи, захисту нирок і серця від дії цитостатиків. Також застосовують ряд медикаментів для запобігання та зниження побічних реакцій.

Променева терапія. брахітерапія

зображення

У LISOD  сконцентровано все необхідне для проведення ефективної променевої терапії. У клініці працюють фахівці з досвідом роботи в провідних світових центрах, висококваліфіковані техніки та медичні фізики. Відділення обладнане сучасною апаратурою – лінійними прискорювачами американської фірми Varian.

У клініці використовують останні досягнення науки і техніки: впроваджені передові методи, що відповідають світовим стандартам і гарантують пацієнтам результативність лікування.   Залежно від протоколу виконують два види радітерапіі: дистанційну та / або брахітерапії.

У 2007 році ми стали першим медичним центром в Україні, що використовують для дистанційної променевої терапії лінійні прискорювачі. Завдяки застосуванню нової апаратури і професіоналізму лікарів за роки роботи клініки тисячам пацієнтів успішно проведено променеве лікування. Лікарі використовують спеціальні програми для планування & nbsp; полів опромінення з точним розрахунком потужності і дози впливу на пухлину. Повний комп'ютеризований контроль і автоматична перевірка правильності установок , заданих на пульті управління прискорювача, виключають будь-яку ймовірність людської помилки.

Наявність двох лінійних прискорювачів обумовлює безперебійність проведення радіотерапії у разі, якщо на одному з них виконують регламентні профілактичні роботи. Це гарантує пацієнтові високу якість лікування згідно з протоколом.

В LISOD брахітерапію успішно застосовують для лікування пухлин різних локалізацій: шийки матки, тіла матки, стравоходу. Перевага проведення брахітерапії полягає в тому, що з великою точністю на осередок хвороби підводиться значна доза радіації; в той же час максимально знижується ступінь опромінення оточуючих здорових тканин. У лікарні використовують брахітерапію із застосуванням джерел високої потужності. Джерело впроваджують в пухлину шляхом дистанційного керування без дотику руки людини, з повною променевою безпекою для хворого.

Проведення брахітерапії займає менше однієї години. Впровадження джерел або апаратів для впровадження джерел виконують комфортно і безболісно для пацієнтів. При отриманні брахітерапії немає значних побічних явищ. Брахітерапію застосовують як у поєднанні із зовнішнім опроміненням, так і як самостійний метод лікування. Досвід LISOD та провідних світових центрів показав, що ефективність брахітерапії порівнянна з хірургічними методами лікування і зовнішнім опроміненням.

Променева терапія. Брахітерапія, фотогалерея

(7 фото)

Хірургія

зображення
Хірургічне лікування в LISOD – малотравматичне, органозберігаюче.
99% операцій у грудній і черевній порожнині проводять лапароскопічним методом: онкологічні – рак кишечника, печінки, нирок, шлунка, онкогінекологія, рак передміхурової залози, стравоходу, сечового міхура, підшлункової залози. У Центрі сучасної мамології виконують усі види операцій при раку молочних залоз, відновлення форми і об'єму груді.

Також за допомогою лапароскопічного доступу проводять неонкологічні операції: грижі живота, хвороби нирок і жовчного міхура, рефлюксна хвороба, ожиріння, непухлинні процеси шлунка, гінекологічні захворювання.

Лапароскопічні операції

зображення

Абсолютна більшість хірургічних втручань в LISOD проводять лапароскопічним методом. Завдяки лапароскопії операція стає малоінвазивної, т. Е. Не заподіює істотної травми тканин і органів людини.

Переваги лапароскопічних операцій:

 • Операцію виконують через невеликі проколи діаметром від 0,5 см до 1 см (замість великого розрізу черевної стінки або грудної клітки).
 • Відсутні післяопераційні болі: значно знижуються дози знеболювальних ліків. Відсутні або практично непомітні післяопераційні рубці і шрами.
 • Завдяки істотному скороченню терміну госпіталізації швидко відновлюється хороше самопочуття, і людина повертається до активного способу життя.

Ефективність хірургічного лікування в LISOD обумовлена низкою & nbsp; важливих факторів: 

 • операції проводить Сергій Байдо – провідний лапароскопічний хірург країн СНД і Європи; разом з ним діє команда висококваліфікованих фахівців;
 • використовуються сучасні відеокамери з можливістю 20-кратного збільшення;
 • застосовуються новітні витратні матеріали.

Вперше в Україні в LISOD виконали унікальні лапароскопічні операції: резекція нирки, 2009 рік; анатомічна резекція частки легені, 2010 рік; радикальна простатектомія, 2010 рік; радикальна операція при раку яєчників, 2010 рік; радикальна гістеректомія (операція Вертгейма), 2010 рік; парааортальной лімфодіссекція, 2010 рік; неоуретероцістостомія , 2010 рік; гастректомія з D2 лімфодіссекціей, 2011 рік; трансхіатальная езофагектомія, 2011 рік; езофагектомія з пластикою правою половиною товстої кишки, 2011 рік; формування резервуара Брікер, 2011 рік; резекція підшлункової залози, 2012 рік; радикальна цист-простатектомія, 2012 рік; екзентерація органів малого тазу , 2012 рік; аугментація сечоводів вставкою з клубової кишки, 2012 рік; анатомічна правобічна гемігепатектомія, 2013 рік; панкреато-дуоденальна резекція, 2013 рік; трансторакальная езофагектомія, 2013 рік.

Сьогодні такі втручання в лікарні проводять рутинно як стандарт. А це означає, що навіть при дуже великому обсязі операції (характерному для онкології), пацієнт отримує всі наведені вище переваги лапароскопії. Більше того, найскладніші хірургічні маніпуляції, які, як правило, проводять у два етапи, в LISOD виконують одномоментно (наприклад, трансторакальная езофагектомія).

Робота фахівців спрямована на максимальне зниження післяопераційних ускладнень. Для цієї мети лікарі використовують принципово новий підхід при проведенні анестезіологічного посібника (наркозу і його різновидів) під час операцій. Такий підхід дозволяє скоротити терміни пробудження хворого і тривалість післяопераційного періоду, значно зменшує частоту ускладнень. Багато пацієнтів на наступний день після операції можуть самостійно перейти з блоку інтенсивної терапії в палату хірургічного відділення.

Лапароскопія, вартість якої визначається індивідуально для кожної людини, – це малотравматичное оперативне лікування, яке залежить від багатьох факторів: основного діагнозу, стадії хвороби, віку пацієнта, супутніх захворювань і т. д. У клініці проводять попередню калькуляцію за сукупністю всіх факторів, у тому числі і статусу хірурга, і категорії медичного центру. Орієнтовні ціни лапароскопії можна дізнатися в розділі « Дізнатися ціни ». Уточнити відомості можна за телефонами Інформаційної служби LISOD.

Важливо . Хірурги клініки регулярно діляться досягненнями з колегами з різних регіонів України, з країн ближнього і далекого зарубіжжя. Проведення майстер-класів з прямою трансляцією операцій вже стало доброю традицією. Головне завдання цих заходів & ndash; донести знання та вміння професіоналів LISOD до широкої медичної громадськості; кінцева мета – досягти максимальної ефективності лікування в Україні та за її межами.

Центр сучасної мамології, фотогалерея

(7 фото)

Центр сучасної мамології

зображення

На базі лікарні з 2009 року діє Центр сучасної мамології, де проводять діагностику та лікування як злоякісних, так і доброякісних захворювань молочних залоз. Керує Центром лікар найвищої кваліфікації Андрій Жигулін .

Робота команди фахівців організована так, щоб кожній жінці приділялася максимальну увагу. Не просто видалити пухлину, врятувати життя будь-яку ціну, а вилікувати і зберегти привабливість пацієнтки – основна мета і головне завдання лікарів Центру.

Вибір методу лікування залежить від віку пацієнтки, стадії хвороби, будови пухлини, темпів її зростання. Успіх у боротьбі з раком молочної залози забезпечує комплексний підхід, т. Е. Оптимальне поєднання методів:

Важливо. Фахівці Центру застосовують органозберігаюче лікування : максимально можливе збереження молочної залози при хірургічному втручанні. Якщо все ж необхідно провести повне видалення, виконують відновлення, т. Е. Реконструкцію об'єму і форми грудей.

Пацієнткам Центру сучасної мамології доступні будь-які види реконструктивних операцій.

Одномоментна.
Проводиться відразу після видалення злоякісної пухлини при первинному хірургічному втручанні.

Відстрочена. Спочатку виконують онкологічний етап операції, потім – необхідне комплексне   лікування; через певний час проводять відновну операцію в один етап або в кілька етапів.

Сертифiкат

Остаточний вибір виду реконструкції (одномоментна операція або відстрочена) жінка робить разом з лікарем. Цей вибір пов'язаний з конкретним захворюванням, станом організму пацієнтки, загальним планом лікування.  
 
Завдяки мистецтву хірургів і застосуванню новітніх методик багато жінок після закінчення лікування виходять їх клініки ще більш красивими, ніж були до хвороби.

Центр сучасної мамології, фотогалерея

(7 фото)

Хіміотерапія

зображення

Хіміотерапевтичне лікування в LISOD проводиться так само, як у кращих світових клініках. У лікарні широко застосовують таргетной терапію, цілеспрямовано діючу на певні клітини пухлини. Використання таргетной терапії відкриває нові можливості для боротьби з раком і нові перспективи для наших пацієнтів.

Лікарі відділення хіміотерапії LISOD пройшли підготовку в ізраїльських і західних медичних центрах. Весь процес лікування контролюють ізраїльські фахівці. Клінічні онкологи Ігор Реут, Меїр завісу, Цві Бернштейн мають величезний досвід проведення хіміотерапії при різних онкологічних захворюваннях, брали участь у розробці міжнародних протоколів.

Ми використовуємо оригінальні препарати виробництва провідних світових фармацевтичних компаній. Крім якості ліків, величезне значення & nbsp; має точне визначення їх дози індивідуально для кожного пацієнта. Саме тому в LISOD розрахунок протоколів проводять комп'ютеризовано, кількість препарату перевіряють лікарі і провізор.

Розчини хіміотерапевтичних препаратів готують тільки фармацевти в умовах спеціальної лабораторії , обладнаної у відповідності з усіма вимогами безпеки.


Відділення хіміотерапії обладнано сучасними пристроями для контролю швидкості і тривалості введення лікарських засобів. Це важливо для пацієнтів, т. К. Виключена ймовірність людської помилки. При нетривалому часу проведення хіміотерапії пацієнт   отримує лікування в умовах комфортного денного стаціонару: в зручних кріслах, оснащених масажними функціями.

Професіоналізм лікарів, висока якість препаратів, проведення хіміотерапії згідно з міжнародними протоколами гарантують ефективність лікування.

Вартість хіміотерапії безпосередньо залежить від протоколу, який рекомендований для конкретного захворювання.  


Про якість препаратів

При придбанні препаратів для хіміотерапевтичного лікування нашим пацієнтам доступні відразу два бонуси: 

 • програми лояльності від виробників препаратів, що діють в Україні;
 • програми лояльності, що діють в LISOD.

Кожен випадок розглядається індивідуально. Пацієнту обов'язково пропонують скористатися програмами лояльності для його конкретного протоколу лікування. Такий підхід значно зменшує загальну вартість ліків.

Важливо. Пацієнт оплачує тільки необхідну дозу препарату — не більше.  

У LISOD застосовують сертифіковані в Україні препарати, виготовлені відомими світовими виробниками.  

Провідні фармацевтичні компанії гарантують: 

 • сувору відповідність кількості препарату значенню, зазначеному на упаковці;
 • дотримання правил зберігання препаратів при транспортуванні.


Висока якість препаратів & mdash; запорука ефективності лікування.


Що таке протокол хіміотерапії?

На підставі багаторічних досліджень, проведених вченими розвинених країн світу, визначені дози і режими застосування хіміотерапевтичних препаратів для кожного виду пухлини. Протокол хіміотерапії включає:

 • строгий розрахунок дози ліків, яка залежать від маси тіла пацієнта;
 • періодичність і послідовність введення препаратів.

Коли немає сумнівів в якості препаратів, на перший план виходить точний розрахунок їх дози індивідуально для кожного хворого. У Лікарні ізраїльської онкології протокол розраховують фахівці найвищої кваліфікації.  

Наш досвід показує, що хіміотерапія, проведена за правильно підготовленим протоколам з використанням & nbsp; препаратів від перевірених виробників, повернула здоров'я тисячам пацієнтів.


Контроль протоколів хіміотерапії

Коли мова йде про життя людини, на віруючих лежить величезна відповідальність.


План лікування розробляє консиліум лікарів. Протокол хіміотерапії пацієнтові призначають відповідно до стандартів, рекомендованими світовими онкологічними спільнотами: NCCN, ASCO, ESMO.

Фахівці розраховують дози, визначають періодичність введення препаратів, перевіряють розрахунок і тільки потім приступають до лікування.

Правильний розрахунок протоколу — важливий етап, від якого безпосередньо залежить результат лікування.


Контролюйте процес підготовки вашого протоколу

Всі дії медперсоналу відкриті для наших пацієнтів. Кожна людина, якій належить хіміотерапія, має можливість бути присутнім при розведенні препарату.

Практика показує, що, побачивши все своїми очима, пацієнт почуває себе спокійніше і впевненіше — це позитивний фактор, що впливає на результат лікування. Сотні людей вже скористалися такою можливістю і переконалися на власні очі, що:

 • в упаковці знаходиться & nbsp; препарат, відповідний протоколу лікування;
 • доза ліків відповідає розрахованій для конкретного протоколу;  
 • ідентифікаційний код \ номер підтверджує оригінальність препарату.

Важливо. У LISOD пацієнт отримує саме ту дозу діючої речовини, яка для нього розрахована. Така точність дозволяє звести до мінімуму побічні явища і отримати максимальний ефект від лікування.


Застосування системи PORT-A-CATH в LISOD

Система PORT-A-CATH являє собою невеликий пристрій, який встановлюють під шкіру в якості своєрідного катетера для багаторазового введення ліків внутрішньовенно. Таким чином, без дискомфорту для пацієнта   ін'єкції роблять так часто і настільки довго, наскільки вимагає курс терапії.  

Як це працює?

PORT-A-CATH складається з резервуару, виготовленого із сплаву титану, силіконової мембрани, силіконового катетера.   М'який і еластичний силікон не пошкоджує судинну стінку. Мембрана забезпечує герметичність резервуара як мінімум при 2000 проколи голкою.

Пристрій хірургічним шляхом вводиться під шкіру у верхній частині грудей у вену (як правило, в яремну або підключичну) і виглядає, як невелике піднесення під шкірою. Порт не вимагає спеціального догляду: звичайні процедури, такі як душ і плавання, не є проблемою.

Переваги системи:
 • повністю імплантується під шкіру, не викликаючи косметичних дефектів; не вносить дискомфорт у звичайний режим дня (душ, плавання);
 • можливість виконання частих внутрішньовенних ін'єкцій протягом тривалого часу;
 • безболісність ін'єкцій;
 • швидке усунення системи, коли в ній вже немає необхідності.
Хіміотерапевтичне лікування в LISOD проводиться так само, як і кращих світових медичних центрах. Використовуються новітні методики, впроваджені в практику останні наукові розробки. Зокрема, сьогодні широко застосовують таргетной терапію, цілеспрямовано діючу на певні клітини пухлини. Використання таргетной терапії відкриває нові можливості для боротьби з раком і нові перспективи для наших пацієнтів. Фахівці LISOD йдуть в авангарді сучасної онкології, щоб лікувати і виліковувати людей.

Хіміотерапія, фотогалерея

(6 фото)

Госпіталізація

зображення
Стаціонарне лікування проходить в одномісних палатах, відповідних за рівнем комфорту та сервісу   висококласним готельним номерам. Централізована система кондиціонування і вентиляції дозволяє пацієнтові створювати в палаті оптимальний мікроклімат. Плазмові телевізори з системами супутникового кабельного телебачення, бездротовий інтернет, індивідуальна телефонний зв'язок & ndash; атрибути кожної палати. У палатах проводиться постійна антибактеріальна фільтрація повітря. Ліжка з електронним управлінням, прекрасне постільна білизна, халати, туалетні приналежності створюють атмосферу домашнього затишку.
 
Особливу увагу приділяють харчуванню пацієнтів. Індивідуальне меню складають з урахуванням особистих побажань і обов'язковими рекомендаціями фахівців залежно від діагнозу. Індивідуальний підхід до кожного хворого забезпечує спеціально навчений середній медичний персонал. Таким чином, в хірургічному стаціонарі LISOD створені максимально комфортні умови для одужання пацієнта. 
 
У хірургічному блоці розміщено відділення анестезіології та інтенсивної терапії.   Його основне завдання – забезпечення безпеки і комфорту при проведенні оперативних втручань і різних інвазивних процедур. Відділення оснащене сучасним обладнанням для моніторингу. Багато пацієнтів на наступний день після операції можуть самостійно перейти з блоку інтенсивної терапії в палату хірургічного відділення.
 
Комфорт, зручність, відповідність усім міжнародним вимогам & ndash; важливі відмітні особливості хіміотерапевтичного відділення LISOD. Щоб лікування було ефективним, відділення обладнане спеціальними пристроями, що дозволяють контролювати швидкість і тривалість введення ліків. Сучасне обладнання дає можливість багатодобового отримання препарату, не обмежуючи пересування хворого.
 
У хірургічному та хіміотерапевтичному відділеннях, а також у відділенні інтенсивної терапії, функціонує цілодобовий медсестринський пост . Спеціально навчений персонал забезпечує постійний кваліфікований догляд за пацієнтами. Рівень турботи і догляду за хворими в LISOD відповідає рівню провідних західних клінік.
 
Досвідчені медсестри виконують всі призначення лікарів, проводять пацієнтам необхідні гігієнічні процедури. Передбачений обов'язковий нічний обхід. У палатах є спеціальна кнопка: хворий може викликати медсестру в будь-яку хвилину. Можлива організація індивідуального поста як цілодобового, так і погодинного. У цьому випадку медсестра знаходиться в палаті поруч з пацієнтом постійно.
 
Важко переоцінити важливість і значущість роботи медсестер. При правильному професійному догляді організм хворого швидше відновлюється, термін госпіталізації скорочується, повертаються сили, а з ними – позитивний настрій, воля до життя. І тоді недуга ми перемагаємо разом: лікарі, медсестри і пацієнт.

Госпіталізація, фотогалерея

(8 фото)