Сервіс та комфорт

Сервіс в LISOD: на рівні кращих лікувальних закладів Європи.

На ефективність лікування впливає настрій пацієнтів – це доведений факт. Проводилися спеціальні дослідження: вчені порівняли результати онкологічного лікування в клініках, де створена комфортна обстановка і діють реабілітаційні програми, і у звичайних лікарнях. Відмінність виявилася суттєвою: у пацієнтів таких клінік набагато швидше проходив процес відновлення, вище був відсоток тих, хто одужав.

Комфортно й затишно

LISOD організована саме так. За основу ми взяли стандарти облаштування кращих лікувальних закладів Європи. Лікарня знаходиться в заповідній зоні недалеко від Києва: село Плюти – одне з найкрасивіших місць України з чудовою природою та чистим повітрям. Клініку оточує парк, де є затишні куточки для відпочинку. Для зручності відвідувачів інтер'єр будівель продуманий до дрібниць: естетично оформлені кабінети лікарів, палати, зали очікування, хол. Максимально зроблено все, щоб відійти від звичних стандартів, щоб у клініці створити атмосферу комфорту, доброзичливості, позитивного настрою. Навколишнє середовище допомагає досягти головної мети – видужання пацієнта.

ОРГАНІЗОВАНО І ВІДПОВІДАЛЬНО

В LISOD легко дістатися: від метро Видубичі до клініки (і назад: із клініки до метро Видубичі) курсує комфортабельний автобус.

 Від моменту звернення до лікарні і до початку лікування проходить мінімальний період часу. Це відіграє важливу роль для пацієнта: чим швидше почнеться лікування, тим більше шансів на повне одужання.

На всіх етапах медичного процесу кожну людину супроводжує персональний медичний адміністратор. Особистий адміністратор повністю бере на себе турботу про пацієнта, відповідає за вирішення всіх організаційних питань.

ІНДИВІДУАЛЬНО

Одномісні палати у стаціонарному відділенні за рівнем комфорту відповідають номерам готелю високого класу. Оптимальний мікроклімат пацієнт може створити для себе за допомогою спеціальної системи кондиціювання. Халати, тапочки, туалетні приналежності, гарна постільна білизна, ліжка з електронним управлінням – все це створює обстановку домашнього комфорту. В палатах проводять антибактеріальну фільтрацію повітря. Харчуванню приділяють особливу увагу: меню складають для кожного пацієнта з урахуванням  рекомендацій лікарів і особистих побажань.

БЕЗПЕЧНО І КВАЛІФІКОВАНО

У стаціонарі середній медичний персонал забезпечує індивідуальний підхід до хворих. Цілодобово функціонує пост медсестри. Всі призначення лікарів виконують досвідчені спеціалісти. Завдяки наявності в палаті спеціальної кнопки пацієнт може в будь-яку хвилину викликати медсестру. Обов'язково проводиться нічний обхід. Можлива організація як погодинного, так і цілодобового індивідуального посту. В таких випадках медсестра постійно перебуває поруч із пацієнтом у палаті.

Увага і шанобливе ставлення, комфорт і зручність – відмітні особливості LISOD. Хвороба відступає, коли людина налаштована на успіх. Перемагаємо разом: лікарі, медсестри і сам пацієнт.