Діагностика

Сьогодні не потрібно нікуди їхати, щоб установити діагноз. Досить звернутися в ЛІСОД.

Успіх у боротьбі з раком безпосередньо залежить від якості діагностики. Точність результатів гарантує надалі правильне адекватне лікування. У LISOD так само, як у провідних медичних центрах світу, сконцентровані професіонали і сучасне устаткування.

Сьогодні немає необхідності їхати за кордон, щоб пройти якісне обстеження. Для установки точного діагнозу потрібно звернутися в LISOD:

- пацієнти проходять обстеження із застосуванням новітньої апаратури, одержують висновок закордонних фахівців;

- ізраїльські клінічні онкологи призначають тільки необхідні діагностичні процедури й керують усім процесом лікування.

В LISOD діє ПЕТ-КТ. Будь-яка людина при необхідності може пройти це дослідження. У США, в Ізраїлі, в розвинених країнах Європи ПЕТ-КТ як «золотий» стандарт застосовують для діагностики 65% онкологічних захворювань: лімфом, пухлин шлунка, кишечнику, молочних залоз, голови й шиї, легені, передміхурової залози, підшлункової залози й ін.

Пройти обстеження в LISOD – це позбутися невизначеності й негайно розпочати лікування. Пацієнтам доступні всі види сучасної діагностики: мамографічні дослідження, комп'ютерна томографія, діагностика захворювань жіночої полової сфери та ін. Висококваліфікований фахівець виконує ендоскопічні дослідження, комфортні й безболісні для пацієнта.  Патоморфологічні дослідження проводять у провідних сертифікованих лабораторіях Німеччини й Ізраїлю, що забезпечує точність діагнозу й, як наслідок, правильне лікування.

МРТ-ДІАГНОСТИКА

 • Записатися на прийом
 • Питання до LISOD
 • Залишити відгук

Магнітно-резонансна томографія — один із діагностичних інструментів, які застосовують в онкології. Метод дозволяє отримати надзвичайно контрастні зображення внутрішніх органів і тканин тіла. Це дає змогу фахівцям встановити точний діагноз, з’ясувати розташування пухлини, з великою ймовірністю визначити залучення до пухлинного процесу прилеглих органів і тканин, спланувати лікування, проконтролювати відповідь новоутворення на терапію тощо.

В Лікарні ізраїльської онкології LISOD працює МРТ-сканер Siemens Magnetom Sempra, його потужність — 1,5 Тесла. Це новий сучасний апарат, що якнайкраще підходить для розв’язання повсякденних клінічних задач.

МРТ підходить для діагностики пухлин:

 • головного мозку;
 • молочних залоз;
 • печінки;
 • простати;
 • сечового міхура;
 • матки;
 • яєчників тощо.

Протипоказання

Абсолютним протипоказом є наявність у тілі пацієнта конструкцій, що містять метал (кардіостимулятор, кохлеарний імплант, інфузійний порт, хірургічні кліпси, спіралі, стенти тощо), а також металевих осколків, що опинилися всередині після вибуху снарядів.

Відносні протипоказання можуть включати клаустрофобію, вагітність (1 триместр), неможливість спокійно лежати під час процедури та ін.

Як проходить МРТ-дослідження

Під час запису на обстеження пацієнт отримує рекомендації щодо підготовки до діагностики.

Перед початком процедури потрібно зняти з тіла будь-які металеві прикраси та інші предмети, що містять металеві частинки.

Під час обстеження лікарі можуть вводити спеціальні контрастні речовини, щоб отримати більш чіткі зображення окремих органів, тканин чи частин тіла.

Пацієнт лягає на спину на спеціальну кушетку. Потрібно зберігати спокій і лежати нерухомо. Медичний персонал перебуває у сусідній кімнаті, кожну секунду спостерігаючи за станом і положенням пацієнта.

Якщо перебування в обмеженому просторі викликає неприємні відчуття або якщо пацієнт не може лежати спокійно, можуть застосовуватися седативні (заспокійливі) препарати. У такому випадку після діагностики не рекомендується самостійно сідати за кермо, щоб їхати додому.

Після виконання МРТ пацієнт може повернутися до звичайної діяльності.

Переваги МРТ-дослідження

 • Інформативність. Застосовується для встановлення точного діагнозу в онкології.
 • Висока точність. Візуалізація за допомогою МРТ дозволяє фахівцям зрозуміти характер новоутворення, визначити його розмір та розташування основної пухлини і метастазів.
 • Контрастність. МРТ дає змогу диференціювати різні тканини (жир, м’язи, кров тощо) значно краще, ніж КТ.
 • Універсальність. За допомогою МРТ можна обстежувати будь-які частини тіла.
 • Безболісність. Як правило, процедура не викликає болісних відчуттів (введення контрасту може бути трохи неприємним у місці проколу шкіри).
 • Безпека для пацієнта. Метод не несе променевого навантаження.

ПЕТ-КТ ДОСЛІДЖЕННЯ

 • Записатися на прийом
 • Питання до LISOD
 • Залишити відгук

ПЕТ-КТ використовують для діагностики 65% видів рака. Це інноваційний метод, який об'єднав можливості радіології й сучасних комп'ютерних технологій. Метод застосовують як стандарт у розвинених країнах світу. Без проведення ПЕТ сьогодні не лікують пухлини легенів, лімфоми, пухлини голови й шиї, пухлини шлунка, кишечника, пухлини молочних залоз (у багатьох випадках), пухлини передміхурової залози, підшлункової залози та інші.

За даними Європейської асоціації ядерної медицини, для забезпечення  точної ранньої діагностики рака необхідна одна ПЕТ-КТ установка на 1.5-2 мільйона людей. Для порівняння: у Німеччині – 80 апаратів на 82 млн. населення; в Ізраїлі – 6 ПЕТ на 8 млн. населення; у Франції – 45 апаратів ПЕТ на 65 млн. населення. Таким чином, для надання допомоги онкологічним хворим на європейському рівні в Україні повинні діяти як мінімум 20 ПЕТ.

Ще недавно в країні працювала єдина установка. Багато людей, що потребували за призначенням ПЕТ-КТ дослідження, не мали можливості його пройти. Сьогодні докорінно змінилася ситуація: апарат позитронно-емісійної томографії, сполученої із  комп'ютерною томографією, діє в LISOD. Кожен пацієнт при необхідності може пройти ПЕТ-КТ дослідження, щоб одержати адекватне лікування й успішно подолати хворобу.

ПЕТ-КТ в питаннях і відповідях:

 • ПЕТ-КТ 28930.00 грн.
 • Внутрішньовенне контрастування при ПЕТ-КТ (до 6 годин) 3355.00 грн.
 • Пероральне контрастування при ПЕТ-КТ 870.00 грн.

Записатися на діагностику

Або зателефонуйте +38 (044) 520–94–00

щодня з 8:00 до 20:00

ПЕТ-КТ – метод діагностики й спосіб моніторингу розвитку новоутворення

Завдяки використанню ПЕТ-КТ у LISOD пацієнтам сьогодні доступна точна діагностика й, як наслідок, гарантовано правильне лікування. За результатами обстеження лікарі-радіологи виявляють місце розташування пухлини й визначають, доброякісна вона або злоякісна; фахівці відрізняють новоутворення від запального процесу й установлюють, у випадку раку, поширеність пухлини.   

 • ПЕТ-КТ 24 600 грн.
 • Внутрішньовенне контрастування при ПЕТ-КТ (до 6 годин) 2 600 грн.
 • Пероральне контрастування при ПЕТ-КТ 650 грн.

Записатися на діагностику

Або зателефонуйте за телефоном +38 (044) 520-94-00 щодня з 8:00 до 20:00


За допомогою ПЕТ-КТ дослідження лікарі з'ясовують стан тканин і довідуються, як працюють органи людини. ПЕТ дозволяє визначати рак в «нульовій» стадії, при якій ще немає істотних змін у тканинах, а КТ установлює точне положення уражених хворобою клітин. Проводиться одне дослідження замість декількох. Ізраїльські онкологи розробляють тактику лікування й роблять необхідні призначення з урахуванням конкретних особливостей пухлини хворого.

У більшості випадків застосування ПЕТ-КТ надалі виключає проведення ряду аналізів: таким чином, заощаджується час, що життєво важливо в онкології, і кошти людини (адже кожне додаткове дослідження тільки здорожує лікування). Процедура дослідження ПЕТ-КТ для пацієнта LISOD – це повноцінна діагностика із розшифровкою результатів лікарем ядерної медицини і фахівцями-радіологами, що пройшли стажування у провідних клініках Ізраїлю.Основні переваги методу:

 • висока точність;
 • розпізнавання захворювання на «нульовій» стадії, що не можна зробити лише за допомогою КТ, МРТ і лабораторних аналізів;
 • правильний діагноз.

 

ПЕТ-КТ як новітній метод оцінки результативності лікування

У процесі лікування, по закінченні декількох циклів, знову можна провести дослідження, щоб порівняти нові результати й первісні. Такий підхід у багатьох випадках виключає необхідність повторення аналізів новоутворень або подальшого продовження лікування. Наприклад, сьогодні прийнятий стандарт для лімфом: проведення контрольного ПЕТ-КТ після декількох курсів хіміотерапії; якщо поліпшення відсутні, міняють лікування й домагаються, таким чином, максимальної ефективності.

Використання ПЕТ-КТ для опромінення пухлин

За допомогою магнітно-резонансної томографії (МРТ) і комп'ютерної томографії (КТ) одержують зображення пухлинних новотвоутворень. Але не кожне новоутворення містить ракові клітини. Завдяки застосуванню ПЕТ-КТ можна суттєво зменшити зону опромінення й точно провести радіотерапію. У таких випадках особливо важливо для пацієнта, що не страждають здорові тканини й органи, знижується променеве навантаження; як наслідок, не виникає виражених побічних явищ.

ПЕТ-КТ дослідження, фотогалерея

(3 фото)

ЕНДОСКОПІЧНИЙ УЛЬТРАЗВУК

 • Записатися на прийом
 • Питання до LISOD
 • Залишити відгук

У LISOD широко застосовують один з новітніх методів діагностики хвороб системи травлення – ендоскопічний ультразвук або ЕндоУЗД.

Для проведення ЕндоУЗД використовують спеціальний ендоскоп, який оснащений оптичним приладом і ультразвуковим датчиком. Ультразвук проникає глибоко в тканини, точно передає інформацію, яка трансформується в зображення високої якості. Результат виводиться на монітор.

Найважливіший фактор для пацієнтів: ендоскопічний ультразвук має всі переваги ультразвукової і ендоскопічної методик.
Метод дозволяє  відтворити внутрішні органі в таких дрібних деталях, які не можливо помітити при звичайному УЗД. У той же час, ЭндоУЗД має переваги ендоскопа, тобто лікар при проведенні обстеження бачить усю внутрішню поверхню травного тракту.

Ендоскопічний ультразвук застосовують для діагностики наступних захворювань:

 • рак товстої кишки, рак дванадцятипалої кишки, рак шлунка, рак стравоходу;
 • підслизові новоутворення шлунка, стравоходу, товстої кишки (ліпома, фіброма, лейоміома);
 • виразкова хвороба стравоходу, шлунка, товстої кишки й дванадцятипалої кишки;
 • варикозне розширення вен стравоходу;
 • хвороби жовчовивідних шляхів.

Крім того, ЕндоУЗД використовують для діагностики й одержання матеріалу з утворень, які раніше не були доступні для малоінвазивних методів: пухлини і лімфовузли середостіння, воріт печінки, підшлункової залози, малого таза.

За допомогою ЕндоУЗД фахівці визначають масштаб поширення рака (на лімфовізли та інші органи), проводять біопсію для діагностики стану цих органів. Таким чином, лікарі встановлюють стадію хвороби й розробляють максимально ефективний план лікування.  

Важливо. В LISOD ЕндоУЗД виконують абсолютно безболісно для пацієнта. Застосовують т.зв. «малу» анестезію: пацієнт засинає й нічого не відчуває; пробудження легке, без побічних ефектів. В той же час, лікар має можливість ретельно провести дослідження.

ЕНДОСКОПІЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ

 • Записатися на прийом
 • Питання до LISOD
 • Залишити відгук

За допомогою дуже точної цифрової відеоендоскопічної апаратури в клініці проводиться більше 20 ендоскопічних процедур:

 • колоноскопія (дослідження стінок товстої кишки);
 • бронхоскопія (метод оцінки просвіту бронхів, трахеї та слизової оболонки; використовують гнучкий ендоскоп, який вводиться в просвіт трахеї та бронхів);
 • відеоназофаринголарингоскопія (дослідження верхніх дихальних шляхів);
 • ретроградна холангіопанкреатографія (дослідження панкреатичних і жовчних проток підшлункової залози);
 • езофагогастродуоденоскопія (гастроскопія – дослідження шлунково-кишкового тракту);
 • стентування (спеціальна процедура для відновлення нормального стану протоків); виконуємо стентування вихідного відділу шлунка, стравоходу, товстої кишки, протоків підшлункової залози, жовчовивідних протоків;
 • хромоендоскопія (використання додаткового фарбування);
 • цистоскопія: за допомогою цистоскопа (спеціального інструмента) проводиться оптичний огляд сечового міхура; цистоскопія – основне дослідження для діагностики захворювань сечового міхура, уретри, нирок;
 • біопсія;
 • черезшкірна ендоскопічна гастростомія;
 • ендоскопічна поліпектомія – видалення поліпів;
 • лікування варикозного розширення вен стравоходу й шлунка;
 • ендоскопічне висічення (резекція) слизової оболонки;
 • аргоноплазменна коагуляція стравоходу Барретта;
 • ендоскопічна дилятація (розширення) звужень;
 • ендоскічне кліпування (накладення шва);
 • видалення сторонніх предметів;
 • ендоскопічна зупинка кровотечі (ендоскопічний гемостаз).

Необхідно знати: під час проведення колоноскопії одночасно видаляють поліпи, що є профілактикою колоректального рака.

Висока якість зображення дозволяє лікареві виявити навіть мінімальні відхилення від норми. Величезне значення для пацієнта має безболісність і комфорт при проведенні маніпуляцій.

Переваги методу для пацієнтів LISOD:

 • процедури абсолютно безболісні: «мала» анестезія – це короткий медичний сон (пацієнт засинає й нічого не відчуває); легке пробудження без будь-яких побічних ефектів;
 • дослідження виконує висококваліфікований фахівець;
 • застосування сучасної апаратури й професіоналізм лікарів гарантують пацієнтам точність результатів досліджень; проводиться запис результатів на диск.

Важливо. Відділення ендоскопії обладнане системою EVIS EXERA III CV-190 компанії OLYMPUS. Це один з найкращих у світі, рідкісних для України, відео-інформаційних центрів, що має ряд незаперечних додаткових переваг для пацієнтів.

• Спеціальна технологія оптичної візуалізації дозволяє проводити обстеження слизової оболонки без введення контрастної речовини. Таким чином, скорочується кількість маніпуляцій і зменшується час проведення процедури.

• 150-кратне збільшення дає можливість лікарю виконати ретельне обстеження і побачити стан тканини в узькому спектральному режимі — набагато більше, ніж при звичайній хромоендоскопіі. Зокрема, при проведенні колоноскопії фахівець вже на етапі дослідження визначає, чи відповідають зміни судинного малюнка поліпів злоякісним, або, навпаки, не несуть в собі ризик переродження.

Ендоскопічні дослідження, фотогалерея

(5 фото)

ЗАХВОРЮВАННЯ МОЛОЧНОЇ ЗАЛОЗИ

 • Записатися на прийом
 • Питання до LISOD
 • Залишити відгук

В LISOD діє ефективна система діагностики доброякісних і злоякісних захворювань молочних залоз. Залежно від віку жінки проводять УЗД або мамографію. Обстеження в LISOD проводяться швидко, комфортно і безпечно.
Ультразвукове обстеження проходить на найсучаснішому апараті ультразвукової діагностики, що обладнаний спеціальним датчиком із режимом «доплеру». Якщо виникає потреба, використовується 3D-візуалізація для отримання більш достовірної інформації про можливе утворення.

Якщо жінка старше 35 років, рекомендована мамографія, яка визнана «золотим стандартом» виявлення безсимптомних пухлин і тих, які не прощупуються. Якщо рак грудей був діагностований у близьких родичів, можна проходити мамографічне обстеження і в більш молодому віці.

У LISOD встановлено найсучасніший цифровий мамограф із томосинтезом Giotto Class. Величезна перевага 3D-мамографії — можливість позрізово обстежити молочну залозу і виявити найменші відхилення від норми. На сьогодні така діагностика — найкоротший шлях до правильного діагнозу. Не варто боятися негативного впливу рентгенівського випромінювання: в апарат вбудовані спеціальні фільтри, які захищають здоров'я жінки.

Переваги мамологічного обстеження в LISOD:

 • безболісність процедур;
 • сучасне обладнання забезпечує не тільки інформативність, але й безпеку;
 • фахівці, які пройшли стажування в провідних медичних центру світу, із багаторічним досвідом діагностики захворювань молочної залози;
 • отримання другої думки закордонного фахівця (при необхідності).

У клініці виконують усі види  біопсій пухлин молочних залоз: аспіраційна біопсія – для цитологічного дослідження;  стереотактична біопсія – для гістологічного дослідження;   дуктографія – досліджуються протоки молочної залози; трукат-біопсія – для гістологічного дослідження.

Основна мета процедур – визначення доброякісності або злоякісності процесу.

В LISOD проводять високотехнологічну стереотаксичну біопсію.  Спеціальна установка дозволяє дуже точно й безболісно взяти на аналіз, а часто й повністю вилучити утворення до 1,5 см у діаметрі.
Важливо. Вакуумна аспірація новоутворень є альтернативою хірургічному втручанню.

Переваги видалення утворень в LISOD:

 • «косметичність» і малоінвазивність – процедуру проводять через точковий розріз;
 • безболісність – виконується під місцевою анестезією;
 • відсутність деформації і рубців на молочній залозі, що спрощує наступну діагностику;
 • можливість гістологічного аналізу й повного видалення малих доброякісних утворень.

Усі маніпуляції виконують із знеболюванням в амбулаторних умовах. Процедури не вимагають спеціальної підготовки. Матеріали, що отримують при біопсії, направляють у сертифіковані лабораторії Німеччини та Ізраїлю. Це дуже важливо для кожної пацієнтки, тому що вибір правильного плану лікування залежить від результатів гістологічних досліджень.

Захворювання молочної залози, фотогалерея

(2 фото)

ЗАХВОРЮВАННЯ СЕЧОСТАТЕВОЇ СИСТЕМИ

 • Записатися на прийом
 • Питання до LISOD
 • Залишити відгук

Діагностика захворювань сечостатевої системи

Центр сучасної урології LISOD має всі технічні можливості для проведення всебічного обстеження пацієнтів. Це дозволяє швидко і точно встановити діагноз, призначити ефективне лікування.

Важливо! У нас працюють досвідчені фахівці-урологи, що мають багаторічну практику діагностики та лікування запальних захворювань, доброякісних і злоякісних новоутворень сечостатевої системи. Лікарі діють відповідно до міжнародних медичних протоколів і ніколи не призначають зайвих обстежень.

На консультативному прийомі лікар обов’язково проводить огляд пацієнта. З урахуванням скарг, особистого й сімейного анамнезу, клінічного огляду обираються діагностичні методи, що дозволять виявити захворювання.

Методи, які застосовують для діагностики урологічних захворювань:

 • Клінічні дослідження крові.
 • Лабораторні дослідження сечі, урогенітальних мазків, секрету передміхурової залози.
 • За потреби чоловікам проводиться аналіз на онкомаркер — простатспецифічний антиген PSA.
 • Ультразвукове дослідження застосовується для первинної діагностики багатьох захворювань. Чоловікам проводиться УЗД сечовивідних шляхів (нирок, сечового міхура), простати, яєчок, трансректальне УЗД простати. Жінкам виконується УЗД сечовивідних шляхів (нирок, сечового міхура).
 • Цистоскопія: за допомогою цистоскопа проводиться оптичний огляд сечового міхура (застосовується для діагностики захворювань сечового міхура, уретри).
 • Уретероскопія: за допомогою уретероскопа проводиться оптичний огляд сечовода та чашково-мискової системи нирок (застосовується для діагностики захворювань сечоводу та нирок).
 • Рентгеноконтрастні методи (зокрема, оглядова урографія, екскреторна урографія тощо).
 • Комп'ютерна томографія.
 • ПЕТ-КТ.
 • Біопсія для виконання гістологічного дослідження (зокрема, мультифокальна біопсія передміхурової залози, пункційна біопсія нирки під УЗ-контролем).
 • Імуногістохімічні дослідження.
 • Молекулярні дослідження.

Урологічні захворювання, які діагностують і лікують у LISOD:

 • доброякісні та злоякісні новоутворення нирок, сечоводів, сечового міхура, передміхурової залози, яєчок, статевого члена;
 • гострий та хронічний цистит;
 • гострий та хронічний простатит;
 • гіперплазія передміхурової залози;
 • гострий та хронічний пієлонефрит;
 • баланопостит;
 • епідидиміт;
 • кісти нирок;
 • сечокам’яна хвороба тощо

Переваги для пацієнтів Центру сучасної урології LISOD:

 • Фахівці високого класу.
 • Максимально скорочено час від звернення пацієнта на консультацію до встановлення діагнозу і призначення лікування.
 • Забезпечені комфортні умови прийому, уважне ставлення медичного персоналу.
 • Застосовуються найсучасніші підходи, фахівці діють відповідно до рекомендацій провідних світових урологічних товариств.
 • Професіоналізм лікарів і застосування сучасного обладнання гарантує точність результатів досліджень.
 • Проводяться профілактичні огляди і обстеження. Це дозволяє переконатися, що з організмом усе гаразд або ж виявити небезпечні захворювання на ранній стадії, коли немає жодних симптомів і водночас найвищі шанси повністю вилікувати хворобу.

Запам’ятайте! Звернення до кваліфікованого лікаря і своєчасна діагностика дозволяють отримати найкращі результати лікування. Не відкладайте візит до фахівця, якщо маєте незрозумілі симптоми.

Захворювання сечостатевої системи, фотогалерея

(3 фото)

КОМП'ЮТЕРНА ТОМОГРАФІЯ

 • Записатися на прийом
 • Питання до LISOD
 • Залишити відгук

У відділенні проводять комп'ютерну томографію (КТ) голови й шиї, верхнього й нижнього відділів черевної порожнини, таза, суглобів, хребта, кінцівок. Також виконують КТ урографію – рентгенологічне дослідження органів сечової системи для оцінки видільної функції нирок і змін сечовидільної системи й навколишніх тканин. Для пацієнтів важливу роль відіграє контроль результатів усіх діагностичних КТ-досліджень лікарями-радіологами LISOD, що пройшли стажування у провідних медичних центрах Ізраїлю.Переваги методу для пацієнтів LISOD:

 • застосування багатозрізового комп'ютерного томографа виробництва PHILLIPS;
 • проведення контрастування для поліпшення візуалізації (дуже важливо для онкологічних пацієнтів: штучно змінюється щільність тканин, і підсилюється видимість окремих структур);
 • проведення КТ-урографії;
 • виконання всіх видів біопсій (м'які тканини, печінка, кості, легені, органи середостіння) під контролем КТ для установки точного діагнозу.

Комп'ютерна томографія, фотогалерея

(7 фото)

УЗД

 • Записатися на прийом
 • Питання до LISOD
 • Залишити відгук

В LISOD апаратура для ультразвукової діагностики забезпечена різними видами датчиків, що дозволяє проводити ультразвукові дослідження: черевної порожнини, малого таза, трансвагінальне, трансректальне, нирок і сечового міхура, молочної залози, щитовидної залози, шиї, яєчок, серця, м'яких тканин.

Під контролем УЗД виконують пункції та інші маніпуляції (наприклад, пункція передміхурової залози, щитовидної залози, плевральна й лапаропункція, постановка нефростом і т.д.).

Переваги методу для пацієнтів LISOD:

 • використання спеціального устаткування експертного класу;
 • відсутність променевого навантаження на пацієнта;
 • забезпечення різними видами датчиків для проведення досліджень;
 • дослідження виконує висококваліфікований фахівець.

УЗД, фотогалерея

(2 фото)

РЕНТГЕНОДІАГНОСТИКА

 • Записатися на прийом
 • Питання до LISOD
 • Залишити відгук

У відділенні проводять важливі рентгенологічні дослідження органів грудної порожнини, органів черевної порожнини й таза, кістково-суглобної системи.  За допомогою спеціальної апаратури виконують рентгенологічний контроль багатьох інвазивних хірургічних процедур.

Переваги методу для пацієнтів LISOD:

 • сучасне й безпечне устаткування;
 • широкий спектр процедур: рентгенологічні дослідження органів грудної порожнини, органів черевної порожнини й таза, кістково-суглобної системи;
 • виконання рентгенодіагностики для лежачих хворих (є пересувний рентгенапарат).

ОНКОГІНЕКОЛОГІЯ

 • Записатися на прийом
 • Питання до LISOD
 • Залишити відгук

Кожна жінка повинна знати: звернення до онкогінеколога має бути обов’язковим пунктом у програмі піклування про власне здоров’я. Відвідувати цього фахівця потрібно регулярно:

 • раз на рік — якщо нічого не турбує;
 • невідкладно — щойно з’являються незрозумілі та/або незвичні симптоми.

Тільки професіонал може виявити небезпечну хворобу або підтвердити, що проблем немає.

У відділенні онкогінекології LISOD проводять сучасну діагностику та лікування всіх захворювань жіночої статевої сфери — як доброякісних, так і злоякісних.

Переваги для пацієнток LISOD:

 • прийом ведуть досвідчені фахівці, у тому числі провідний онкогінеколог найвищої кваліфікації — професор, доктор медичних наук, фахівець світового рівня;
 • застосовуються найбільш інформативні методи діагностики — кольпоскопія, вагінальне ультразвукове дослідження, цитологічні дослідження, різні види біопсій тощо;
 • верифікація гістологічних та інших досліджень проводиться в референтній лабораторії в Німеччині, що гарантує високу точність результатів та дає змогу діагностувати навіть рідкісні патології;
 • у разі діагностики онкологічного захворювання консиліум фахівців затверджує оптимальний план лікування відповідно до рекомендацій міжнародних протоколів;
 • лікування завжди персоналізоване, враховує особливості конкретної пухлини та потреби жінки.

Проте потрібно пам’ятати, що в багатьох випадках появі злоякісної пухлини можна запобігти!

В LISOD проводять:

 • Скринінгові обстеження, завдяки яким жінка може переконатися, що здорова. Також це можливість діагностувати небезпечні хвороби на ранній стадії, коли немає жодних симптомів. Раннє виявлення — високі шанси на одужання!
 • Діагностику й своєчасне лікування передракових захворювань.
 • Вакцинацію проти вірусу папіломи людини — головної причини розвитку раку шийки матки.

Подбайте про себе! Запишіться на обстеження!

Онкогінекологія, фотогалерея

(5 фото)

ЛАБОРАТОРІЯ ПАТОМОРФОЛОГІЇ

 • Записатися на прийом
 • Питання до LISOD
 • Залишити відгук

Патоморфологічна верифікація діагнозу – основа діагностики й лікування в сучасній онкології. Найважливіша перевага для пацієнтів LISOD: дослідження проводять у кращих патоморфологічних лабораторіях Німеччини, Ізраїлю й Греції. У лабораторії-партнери направляють усі зразки тканин, отримані при виконанні оперативних втручань і біопсій; також направляють цитологічні й гістологічні препарати.

Потрібно розуміти, що помилковий результат досліджень може стати фатальним для хворого: може бути розпочато лікування без необхідності або не розпочато вчасно в разі гострої потреби, може проводитися неправильне лікування. Саме тому величезне значення набуває співробітництво клініки із закордонними сертифікованими лабораторіями: за результатами досліджень лікарі з абсолютною вірогідністю підтверджують або спростовують онкологічний діагноз і, у випадку виявлення рака, розробляють вірний план лікування.

У клініці виконують додаткові дослідження: PCR, PT-PCR, Fish-дослідження на тканині. Для пацієнтів важливо, що за результатами цих досліджень визначають показання до проведення різних видів хіміотерапії, у тому числі препаратами таргетної (прицільної) терапії.

У LISOD використовують сучасні методи молекулярного й генетичного дослідження крові пацієнта й ракових кліток. У результаті цих досліджень фахівці встановлюють, чи є в пацієнта схильність до виникнення раку; у випадку онкології визначають ступінь агресивності злоякісної пухлини й розробляють оптимальний план лікування.

Які переваги дають пацієнтам молекулярні дослідження?

 • Результат може показати, що в окремих випадках лікування буде обмежено тільки  хірургічним втручанням: навіть без хіміотерапії й радіотерапії не відбудеться повернення хвороби.
 • Виконується аналіз деяких рецепторів росту ракових клітин, щоб блокувати їх спеціальними антитілами й, таким чином, запобігти надалі їхньому розмноженню.
 • Визначаються генетичні зміни в клітинах пухлини, що дозволяє з'ясувати, чи піддається утворення таргетній терапії або якомусь виду хіміотерапії.

Молекулярний тест фахівці клініки рекомендують при меланомі, раку яєчників, раку молочної залози, раку голови й шиї, раку підшлункової залози, раку легенів. Допоможе молекулярний аналіз багатьом пацієнтам, які пройшли вже стандартне лікування; також допоможе хворим з рідкими видами раку й пацієнтам з метастазами.

У LISOD виконують інтраопераційні (безпосередньо під час операції) патоморфологічні дослідження, що відіграють важливу роль для пацієнта: у ході самої операції лікарі ухвалюють рішення про обсяг хірургічного втручання.

Лабораторія патоморфології

(4 фото)

КЛІНІЧНА ЛАБОРАТОРІЯ

 • Записатися на прийом
 • Питання до LISOD
 • Залишити відгук

Переваги проведення досліджень у клінічній лабораторії LISOD:

 • фахівці високого класу;
 • виконання всіх необхідних біохімічних, гематологічних, імунологічних, мікробіологічних досліджень;
 • визначення багатьох відомих онкологічних маркерів: S-100 протеїн, AFP, PSA, PSA Free, CEA, СА-125, CA 15-3, СYFRA 21-1, СА 19-9, NSE, СА 72-4, SCC, СД 44 std;
 • процедури комп'ютеризовані й автоматизовані: дослідження проводяться надійно й швидко – 20-30 хвилин від узяття аналізу до одержання результату;
 • сучасне устаткування: за допомогою спеціальної спектральної системи одержують результати досліджень найвищої точності.

Клінічна лабораторія, фотогалерея

(3 фото)

ДЕРМАТОСКОПІЧНЕ ОБСТЕЖЕННЯ

 • Записатися на прийом
 • Питання до LISOD
 • Залишити відгук

Дерматоскопія — це найнадійніший інструмент для ранньої діагностики раку шкіри та спостереження за доброякісними новоутвореннями.

Переваги дерматоскопічного обстеження в LISOD:

 • Лікарі–дерматоонкологи вузької спеціалізації з винятковим досвідом діагностики раку шкіри.
 • Використання унікального для України цифрового дерматоскопа FotoFinder's Bodystudio ATBM. Жоден інший метод дослідження не дозволяє отримати настільки ж точні результати у виявленні онкологічних захворювань шкіри. Завдяки обстеженню на ранній стадії виявляються пухлини шкіри, а при своєчасному лікуванню одужання настає у 100% випадків!
 • Друга думка. Якщо ви раніше проходили дерматоскопію і у вас залишилися запитання, наші експерти допоможуть встановити точний діагноз і обрати правильну лікувальну тактику відповідно до сучасних принципів доказової медицини.