МАЙСТЕР-КЛАСИ В LISOD

Учасники майстер-класів навчаються у кращих фахівців LISOD - і отримують найповнішу інформацію про всі цікавлять техніках і методиках сучасної хірургії.

Від моменту відкриття Лікарні ізраїльської онкології LISOD наші фахівці застосовують у своїй практиці найсучасніші методи і технології лікування раку. Важливо, що професійний розвиток лікарів ніколи не зупиняється, вони повсякчас стежать за появою нових можливостей в онкології. Саме такий підхід дозволяє досягти найкращих результатів для кожного пацієнта лікарні!

Фахівці LISOD — постійні учасники провідних міжнародних медичних заходів світу. Семінари, конференції, конгреси дають нам можливість першими довідуватися про перспективні дослідження, ефективні препарати, функціональне обладнання та інші не менш цінні новини. Безпосередньо в LISOD проводяться лекції іноземних колег — найкращих у своєму напрямку. Крім того, лікарня виступає організатором багатьох наукових заходів, проводить всеукраїнські та міжнародні конференції. 

Ми розуміємо, що обмін знаннями і досвідом — надзвичайно важливий! Тож з радістю запрошуємо колег на освітні курси і майстер-класи в LISOD! Готові поділитися усім, що знаємо, вміємо і успішно застосовуємо!  

Навчання проводиться за такими напрямками:

Онкомамологія

zhigulin Особливості хірургічного лікування раку молочної залози в рамках мультидисциплінарного підходу. Органозберігаючі й онкопластичні втручання. Техніки реконструкції для досягнення найкращого естетичного результату. Реабілітація пацієнток. 

LISOD входить до переліку базових навчальних центрів BRESO, що визнані як центри підготовки хірургів-мамологів! Це перший медичний заклад на всьому пострадянському просторі, включений до програми BRESO.

Очолює напрямок онколог, хірург, керівник Центру мамології LISOD Андрій Жигулін — один із найкращих фахівців України та Європи в області хірургічного лікування захворювань молочної залози. 

Лапароскопічна хірургія

baidoУнікальні малоінвазивні втручання на всіх органах черевної порожнини при будь-яких онкологічних патологіях. Виняткові за складністю лапароскопічні операції, наприклад: повна первісна циторедукція при поширеному раку яєчника; одномоментна лапароскопічна езофагектомія з реконструкцією; радикальна гістеректомія з тазовою лімфодисекцією із збереженням і транспозицією яєчників; лапароскопічна резекція єдиної нирки тощо.

Майстер-класи проводить онколог, хірург, заступник головного лікаря з хірургічної роботи LISOD Сергій Байдо. Більшість операцій, які Сергій Байдо проводить рутинно, в усьому світі вважаються надскладними і рідкісними. Деякі операції не проводяться більше ніде в світі.

Ендоскопічна діагностика та операції

korpiak.Діагностика та лікування передракових та онкологічних захворювань. Ендоскопічні резекції і дисекції. Підслизові утворення. Ендоультрасонографія. Ендоультрасонографічна тонкоголкова аспіраційна біопсія. Трансбронхіальна біопсія периферичних утворень легень. Стентування. Зупинка шлунково-кишкових кровотеч.

Навчальні майстер-класи проводить хірург, ендоскопіст, завідувач відділення діагностичної та інтервенційної ендоскопії Вадим Корпяк. Лікар виконує ендоскопічні дослідження та операції будь-якої складності. Володіє унікальними для України лікувальними методиками. 

Урологія

pryndukДіагностика та лікування доброякісних та злоякісних урологічних захворювань. Біопсія. Урологічні операції за допомогою малоінвазивних методик — ендоурологічних і лапароскопічних втручань. 

Провідний фахівець напрямку — хірург-уролог, кандидат медичних наук, завідувач Центру сучасної урології LISOD Сергій Приндюк. Один із провідних фахівців України в області діагностики і лікування органів сечовивідної системи. Проводить широкий спектр хірургічних операцій на органах черевної порожнини, заочеревинного простору, м'яких тканинах. Володіє методиками пункційної нефростомії, пункційної біопсії утворень будь-якої локалізації (під контролем КТ, УЗД), пункційного дренування рідинних утворень грудної та черевної порожнин, малого таза, заочеревинного простору.

Хочете записатись на навчальний курс або майстер-клас?

Зареєструватися
Взяти участь
Дякуємо! Ми отримали вашу заявку