Дорогі друзі

Створюючи першу в Україні приватну лікарню ізраїльської онкології, ми чітко визначили свою місію — не тільки допомагати онкологічним пацієнтам, але і робити все можливе для зниження захворюваності та смертності від раку. Наш пріоритет — здоров'я жінки. Буде здорова жінка — буде здорова і благополучна її сім'я. Буде можливість побудувати кар'єру, домогтися успіху в обраній області.

Сьогодні регулярні профілактичні обстеження (скринінг) рятують життя. Це не просто слова, за ними стоять реальні цифри — у світі живуть мільйони жінок, які видужали від раку  Саме завдяки скринінгу пухлину у них виявили на ранній стадії.

Тут діє загальне правило: чим раніше виявлено захворювання, тим вище шанси на успіх лікування.

Скринінг передбачає обстеження абсолютно здорових людей, коли відсутні будь-які симптоми хвороби, і пухлину можна виявити тільки за допомогою сучасних інструментальних методів. Слід пам'ятати, що всі ми перебуваємо в зоні ризику тільки тому, що ми жінки.

Сьогодні кожна п'ята українка помирає протягом року після встановлення діагнозу «рак шийки матки» через пізнє виявлення захворювання. Щогодини в нашій країні одна жінка гине від раку молочної залози.

Ситуацію потрібно змінити. Ми можемо це зробити разом.

Регулярний скринінг молочних залоз і скринінг шийки матки повинні стати частиною культури кожної жінки.

Будьте здорові та успішні!

Алла Вінницька

СКРИНІНГ МОЛОЧНОЇ ЗАЛОЗИ

Скринінг молочних залоз — це регулярне обстеження здорових жінок з метою виявлення раку грудей на ранній стадії. На відміну від самообстеження і огляду лікарем або медсестрою, УЗД або мамографія молочних залоз (залежно від віку жінки) визнані у світі найефективнішими методами діагностики раку грудей.

СКРИНІНГ ШИЙКИ МАТКИ

Скринінг раку шийки матки — це регулярне обстеження здорових жінок з метою виявлення раку шийки матки на ранній стадії або передракових змін, які можуть призвести до розвитку раку. В випадку виявлення таких порушень у LISOD проводять подальшу діагностику і необхідне лікування згідно зі світовими стандартам.

ВАКЦИНАЦІЯ ПРОТИ РАКУ ШИЙКИ МАТКИ

Сьогодні існує реальна можливість захиститися від раку шийки матки. Застосування спеціальних вакцин — це справжній прорив у боротьбі із небезпечним захворюванням, що забирає життя жінок. Вакцини захищають від різних типів вірусу папіломи людини (ВПЛ) і запобігають розвитку раку шийки матки.