Любі друзі

Створюючи першу в Україні приватну лікарню ізраїльської онкології, ми чітко определілілі свою місію - не тільки допомагати онкологічним пацієнтам, а й робити все можливе для зниження захворюваності і смертності від раку. Наш пріоритет - здоров'я жінки. Буде здорова жінка - буде здорова і благополучна її сім'я. Буде можливість побудувати кар'єру, досягти успіху в обраній галузі.

Сьогодні регулярні профілактичні обстеження (скринінг) рятують життя. Це не просто слова, за ними стоять реальні цифри - в світі живуть мільйони видужали від раку жінок. Саме завдяки скринінгу пухлина у них виявили на ранній стадії.

Тут діє загальне правило: чим раніше виявлено захворювання, тим вищі шанси на успіх лікування.

Скринінг передбачає обстеження абсолютно здорових людей, коли відсутні будь-які симптоми хвороби, і пухлина можна виявити тільки за допомогою сучасних інструментальних методів. Слід пам'ятати, що всі ми перебуваємо в зоні ризику тільки тому, що ми жінки.

Сьогодні кожна п'ята українка помирає протягом року після встановлення діагнозу «рак шийки матки» через пізнє виявлення захворювання. Щогодини в нашій країні одна жінка гине від раку молочної залози.

Ситуацію потрібно змінити. Ми можемо це зробити разом.

Регулярний скринінг молочних залоз і скринінг шийки матки повинні стати частиною культури кожної жінки.

Будьте здорові і успішні!

Алла Вінницька

СКРИНІНГ МОЛОЧНОЇ ЗАЛОЗИ

Скринінг молочних залоз - це регулярне обстеження здорових жінок з метою виявлення раку грудей на ранній стадії. На відміну від самообстеження і огляду лікарем або медсестрою, УЗД або мамографія молочних залоз (в залежності від віку жінки) визнані в світі найефективнішими методами діагностики раку грудей.

Детальніше
СКРИНІНГ ШИЙКИ МАТКИ

Скринінг раку шийки матки - це регулярне обстеження здорових жінок з метою виявлення раку шийки матки на ранній стадії або передракових змін, які можуть привести до розвитку раку. У разі виявлення таких порушень в LISOD проводять подальшу діагностику і необхідне лікування відповідно до світових стандартів.

Детальніше
ВАКЦИНАЦІЯ ПРОТИ РАКУ ШИЙКИ МАТКИ

Сьогодні існує реальна можливість захиститися від раку шийки матки. Застосування спеціальних вакцин - це справжній прорив в боротьбі з грізним захворюванням, що забирає жіночі життя. Вакцини захищають від різних типів вірусу папіломи людини (ВПЛ) і запобігають розвитку раку шийки матки.

Детальніше