ОТЗЫВЫ НАШИХ ПАЦИЕНТОВ

Уважаемые посетители, в данном разделе публикуются отзывы, оставленные в книге отзывов и предложений или на сайте. Администрация оставляет за собой право не публиковать отзывы, несущие в себе информацию оскорбительного характера и являющиеся заведомо ложными.

Отзывы по докторам:

Оставить отзыв
Сергій Миколайович
Июнь 2022

Коли приходиш до крамниці, перший, з ким зтикаєшся, це не директор, а продавчиня. Так і в лікарні: Ви знайомитесь з медсестрою/медбратом. Від того, як склалися відносини з молодшим медичним персоналом залежить, наскільки комфортним буде Ваше перебування в клініці. Хотілося б виділити тих, хто запав до серця, подарував мені душевне тепло тоді, ко ли воно було потрібне, пожартував тоді, коли це було доречно, проявив професіоналізм і людяність: Кашуба Роман, Медвецька Інна, Гулевата Марія. З ними спокійно: вони завжди все роблять правильно, вони ніколи не забудуть і не переплутають, їм не треба нагадувати або довго чекати. Складається враження, що вони тільки про Вас і думають. Дякуємо вам, зі святом!

Развернуть Свернуть
Сергій Миколайович
Июнь 2022

Лікар, яка буде з вами з ранку до вечора, звісна річ в межах робочого часу - це лікар-терапевт. В моєму випадку - це Солошенко Ольга Сергіївна. Пройшовши променеву і хіміотерапію мій організм був знесилений і «повилазила» купа негараздів (грибки, віруси і біль). Вони заважають продовжувати боротьбу з основною хворобою. Я розповідаю ї й про все, що мене турбує і вона, спираючись на результати аналізів і власний досвід, підбирає оптимальний комплекс препаратів, які крок за кроком коригують мої показники (як у випадку з гемоглобіном з 50 до 107). Вона гарний психолог і може тому я не соромлюсь розказувати їй самі пікантні деталі своїх проблем. Саме тому наше з нею співробітництво приносять чудові результати!

Развернуть Свернуть
Сергій Миколайович
Июнь 2022

Якщо вам призначили хіміотерапію і лікарем Фоменка Віктора Григоровича - вважайте, вам пощастило! Це людина, яка бере до розрахунку дози препарату безліч параметрів: як ваші особисті (вага, зріст, тиск і стан, в якому ви перебуваєте), так і зовнішні фактори. Не знаєм: чи бере він до уваги «Гороскопы» та «Лунный календарь» ))), але розрахунки і рекомендації у нього дуже інформативні і методичні. У нього завжди є поради і відповіді на ваші питання.

Развернуть Свернуть
Сергій Миколайович
Июнь 2022

Окрема дяка команді Променевої терапії під керівництвом Мирошниченко Інни Вікторівни. Нас вразило: дівчата, які зберегли душевність і духовність, володіють навичками роботи зі складним обладнанням. Треба розуміти: один невірний рух і променевий постріл може наробити біди. Маючи досвід більше 40 сеансів, я можу стверджувати: це снайпери від Бога і від медицини! Дівчата, зі святом вас!

Развернуть Свернуть
Сергій Миколайович
Июнь 2022

В канун Дня медика хочеться привітати співробітників клініки «Лісод». Перший, хто зустрів нас в «Лісоді» був врач онколог Саулов Андрій Вікторович. Це людина, яка першою подивилась на мене, як на живого. Після відвідування державних клінік для мене це багато значило. Він не обіцяв зайвого і не давав гарантій. Але в його п огляді не було безнадійності і складалося враження, що він точно знає що зі мною робити і як мене лікувати. Знайомі нам пропонували їхати на лікування до Німеччини. Маючи знайомого лікаря в німецькій клініці, ми звірили протоколи лікування при моєму діагнозі виявилось - вони однакові. Тому лікуємось в «Лісоді». Дай Боже здоров‘я і професіоналізму тим, хто мною займається!

Развернуть Свернуть
Виктория Пухта
Июнь 2022

Хочу выразить, большую благодарность, Артёму Едуардовичу Федосову. В столь не лёгкое время в Украине, он провел непростую операцию 26.04 2022г. Спасибо Вам огромное за Ваш профессионализм и за Ваши старания. Спасибо за то, что когда-то решились выбрать эту непростую профессию и посвятить себя важному делу. Вы не просто помогаете людям, Вы спасае те этот мир. И я от души хочу пожелать Вам крепкого здоровья, терпения и процветания в Вашем деле . Оставайтесь таким же прекрасным, отзывчивым человеком и замечательным врачом, который ещё поможет далеко не одному поколению пациентов. Я благодарю Бога, что Вы рядом!!! Отдельное, спасибо, всему персоналу клиники Lisob. Вы профессионалы своего дела!!! Спасибо Вам огромное!!!

Развернуть Свернуть
Татьяна Бережная
Май 2022

Никаких случайностей в жизни человека не бывает. Всё даётся для чего-то, только мы должны понять для чего. Диагноз онкология всегда паника и уныние, но не стоит так относится к заболеванию в 21 веке и при наличии такой прекрасной клиники как Лисод. Мне повезло и я была в руках молодого, но прекрасного и очень хорошего специалиста Анны Олеговны С инявской. Она профессионал своего дела. Кому повезет лечиться у неё вы счастливчик!!! Также хочу отметить удивительного человека. Его имя само за себя говорит, он победитель и теперь герой моего сердца и зовут его Лев Горин. Благодаря этому человеку, я всегда знала, что всё у меня пройдет прекрасно. В его действиях всё всегда четко и это респект. Я всегда боялась уколов и врачей, но с ним страха нет. Ребята лучшие! Спасибо большое Вам, за терпение и прекрасное отношение. Всем здоровья и удачи:)

Развернуть Свернуть
Отзывы не найдены.
Показать еще
Истории пациентов

Дважды за 37 лет Кате пришлось услышать страшную фразу: "У вас – рак" ... Своей историей она доказывает, что рак молочной железы – эт...

В 1989 году Александр Галустян с семьей уехал из Баку, уехал из города, в котором родился и прожил большую часть жизни. В те годы многие армяне б...

Полина – удивительная женщина. В ней столько энергии, силы и доброты, что, казалось бы, она может всем помочь, со всеми поделиться теплом, ...