СКРИНІНГ РМЗ

Життя дається нам один раз, щоб довго і повноцінно насолоджуватися ним. Жінка повинна відчувати себе бадьорою і впевненою, щоб її життя було радісним і прекрасним, щоб водночас «раптом» не увірвалося в нього чорною смугою. Будь-які проблеми розв’язуються легко, якщо людина здорова. Хвороба може перекреслити всі плани, внести розгубленість і страх.

За даними статистики, щопівгодини в однієї з жінок в Україні діагностується рак молочної залози, і, на жаль, у 85% випадків – вже на пізніх стадіях. Щогодини в нашій країні одна жінка помирає від цього захворювання.

Усім жінкам потрібно щорічно проходити скринінг молочної залози.

читати далі

СКРИНІНГ ГРУДЕЙ (МОЛОЧНОЇ ЗАЛОЗИ)

Досвід розвинених країн доводить – регулярні профілактичні огляди комфортні та рятують жінкам життя. Що раніше захворювання виявлено, то більша ймовірність досягнення високого результату в лікуванні та більше шансів зберегти орган. Міжнародні дослідження довели ефективність профілактичних обстежень. Такі огляди ще називаються скринінгом (англомовна назва).

Скринінг (screening – перевіряти, оглядати) – регулярне проведення безпечних та безболісних обстежень людей, які вважають себе здоровими, щоб виключити або виявити на ранній стадії захворювання, що має безсимптомний перебіг. Скринінг молочної залози (скринінг грудей) у Центрі мамології LISOD здійснюється за ОДИН ДЕНЬ.

читати далі

Запис на прийом

Для продовження введіть захисний код і підтвердіть відправку.
* – обов'язкове для заповнення