Консультація мамолога в Києві

Консультативний прийом в Центрі сучасної мамології лікарні LISOD - це не просто огляд та консультація, а довірлива розмова між жінкою, яка звернулася за допомогою, і високопрофесійним онкологом. Прийом ведуть як зарубіжні клінічні онкологи, так і кваліфіковані українські фахівці.

Консультація онколога дасть відповіді на всі хвилюючі питання з приводу захворювання молочної залози. Лікар допоможе впоратися з тривогою й занепокоєнням, призначить необхідні діагностичні процедури. Знайте, що в нашому Центрі працюють фахівці з досвідом, набутим у провідних онкологічних клініках світу. У своїй практиці вони дотримуються загальноприйнятих міжнародних стандартів діагностики та лікування захворювань молочної залози.

Кожен випадок розглядається на міждисциплінарному консиліумі, в якому беруть участь клінічні онкологи, хірурги, гінекологи, хіміо- та радіотерапевти, діагности і лікарі інших спеціальностей. Рішення про подальшу тактику приймається колегіально з урахуванням індивідуальних особливостей і відповідно до міжнародних стандартів. За результатами консиліуму видається висновок.

У Центрі сучасної мамології лікарні LISOD лікарі з Ізраїлю та Німеччини в одній команді з кращими українськими фахівцями надають повну онкологічну допомогу при захворюваннях молочної залози — від сучасної діагностики та лікування до реабілітації. На конференції приймається найважливіше перше рішення, від якого залежить весь подальший лікувальний процес, а, отже, і прогноз. Професіоналізм фахівців LISOD і колегіальність виключають можливість помилки.

Необхідно знати, що такі види лікування, як радіотерапія, хіміотерапія, а також оперативне втручання, у більшості випадків не можуть бути виконані вдруге. Тому рішення про їх правильну послідовність та інтенсивність проведення приймається найбільш грамотними фахівцями — клінічними онкологами, які мають знання та досвід у лікуванні всіх захворювань молочної залози.

У нашому Центрі лікарі використовують міжнародні стандарти, що ґрунтуються на доказовій медицині, як для діагностики, так і для лікування пухлин молочної залози.

 

Запис на прийом

Для продовження введіть захисний код і підтвердіть відправку.
* – обов'язкове для заповнення