Методи реконструкції

Відновлення при повному видаленні молочної залози (мастектомії)

Заміщення виконується як власними тканинами, взятими із зони живота, спини, сідниць, так і штучними тканинами - імплантатами (постійними або тимчасовими). В один або два етапи - це залежить від конкретної ситуації пацієнтки.

Найчастіше при використанні власних тканин вдається не тільки відновити молочну залозу, а й скорегувати фігуру, видаляючи надлишковий об'єм тканини на животі, спині, стегнах, сідницях.

читати далі

Реконструктивні операції

Жіночі груди - орган, який протягом всієї історії людства вважається символом принади, любові, вигодовування. Як би не змінювалася мода, представниці слабкої статі завжди турбувалася про красу молочних залоз. Що ж робити, якщо знадобиться операція з приводу раку грудей?

читати далі

Ліпографтинг

читати далі

Результати роботи

Підхід фахівців Центру до лікування раку грудей - це не тільки прагнення до повної ліквідації хвороби, але і до поліпшення якості життя жінки. Тому завжди враховуються естетичні аспекти операції. Хірург Центру, спільно з пацієнткою, підбере найбільш підходящий варіант операції і реконструкції молочної залози в залежності від конкретної клінічної ситуації і побажань жінки. 

читати далі

Поширені запитання

При використанні власних тканин - аутореконструкціі - більший обсяг і складність хірургічного втручання, трохи більша ймовірність ранніх післяопераційних ускладнень. Однак операції, як правило, виконуються в один етап, не використовуються штучні матеріали, реконструйована залоза має природну фактуру, температуру шкіри, а часто і чутливість. Вікові зміни в ній відбуваються так само, як і в сусідніх тканинах.

читати далі

Запис на прийом

Для продовження введіть захисний код і підтвердіть відправку.
* – обов'язкове для заповнення