Методи реконструкції

Відновлення при повному видаленні молочної залози (мастектомії)

Заміщення виконується як власними тканинами, взятими із зони живота, спини, сідниць, так і штучними тканинами - імплантатами (постійними або тимчасовими). Один або два етапи - це залежить від конкретної ситуації пацієнтки.

mp22

Найчастіше при використанні власних тканин вдається не тільки відновити молочну залозу, а й скорегувати фігуру, видаляючи надлишковий об'єм тканини на животі, спині, стегнах, сідницях.

Відновлення за допомогою штучних матеріалів.

Така реконструкція молочної залози виконується як в один, так і в два етапи. І хоча це робить процес реконструкції більш тривалим, але водночас набагато безпечнішим і передбачуваним - особливо в разі післяопераційного опромінення відновленої молочної залози.

  • Перший етап.

З метою створення потрібного простору для постійного імплантату під тканини, які залишилися після видалення грудей, встановлюється експандер. Це тимчасовий імплантат, який поступово заповнюється стерильним фізіологічним розчином через спеціальний порт і забезпечує поступове, дбайливе розтягнення тканин.

  • Другий етап.

При повторній операції експандер замінюють постійним силіконовим імплантатом, встановлючи його в «кишеню», яка утворилася в результаті розширення тканин експандером.

Якщо необхідно провести променеву терапію, то експандер спорожнюється, а другий етап проводять по завершенні курсу радіотерапії. Використання експандера замість постійного імплантату при проведенні променевої терапії дозволяє значно знизити частоту ускладнень, пов'язаних з опроміненням зони операції.

Можлива і одноетапна реконструкція грудей за допомогою імплантату.

Для виконання такої реконструкції встановлюється постійний імплантат при першій операції з видалення пухлини.

Запис на прийом

Для продовження введіть захисний код і підтвердіть відправку.
* – обов'язкове для заповнення