СКРИНІНГ РМЗ

Життя дається нам один раз, щоб довго і повноцінно насолоджуватися ним. Жінка повинна відчувати себе бадьорою і впевненою, щоб її життя було радісним і прекрасним, щоб водночас «раптом» не увірвалося в нього чорною смугою. Будь-які проблеми розв’язуються легко, якщо людина здорова. Хвороба може перекреслити всі плани, внести розгубленість і страх.

За даними статистики, щопівгодини в однієї з жінок в Україні діагностується рак молочної залози, і, на жаль, у 85% випадків – вже на пізніх стадіях. Щогодини в нашій країні одна жінка помирає від цього захворювання.

Усім жінкам потрібно щорічно проходити скринінг молочної залози.

Варто знати: своєчасне звернення та кваліфіковане лікування при раку молочної залози на ранніх стадіях забезпечує одужання у 98% жінок!

Скринінг молочної залози в Центрі мамології LISOD проводиться з комфортом та включає:

  • якщо ваш вік від 18 до 35 років – УЗД (ультразвукове дослідження) молочних залоз з використанням апарату високої роздільної здатності, який дозволяє швидко, якісно та безпечно проводити діагностику;
  • якщо ваш вік від 35 до 75 років (від 30 років для груп підвищеного ризику за наявності близьких родичів із раком молочної залози) – мамографія (рентгенологічне дослідження) молочних залоз із використанням сучасного низькодозового мамографа, що забезпечує мінімальне променеве навантаження та високу якість дослідження, на яке не впливає розмір грудей;
  • висновок провідного спеціаліста Центру з діагностики захворювань молочної залози.

Якщо жінка виявила збільшення пахвових лімфатичних вузлів, ущільнення в грудях, зміни на шкірі або виділення із соска, то, незалежно від віку та давності останнього обстеження, їй потрібно якнайшвидше пройти скринінг.

Запам'ятайте головне – своєчасність звернення та кваліфіковане лікування при раку молочної залози на ранніх стадіях забезпечує одужання у 98% жінок.

У нашому Центрі, як і в провідних онкологічних клініках світу, застосовуються новітні методи діагностики раку молочної залози – сучасні, що відповідають міжнародним стандартам.

Проходження скринінгу в Центрі мамології – це гарантія спокою та впевненості жінки. Дбаючи про власне здоров'я, вона піклується не тільки про себе, а й своїх близьких – батьків, дітей (яких вже має чи буде мати в майбутньому), чоловіка, друзів. Бути завжди енергійною, радісною, жити повноцінно та яскраво, БУТИ ЗДОРОВОЮ – найкраще, що жінка може зробити для себе та для них.

Запис на прийом

Для продовження введіть захисний код і підтвердіть відправку.
* – обов'язкове для заповнення