СКРИНІНГ ГРУДЕЙ (МОЛОЧНОЇ ЗАЛОЗИ)

Скринінг (screening – перевіряти, оглядати) – регулярне проведення безпечних та безболісних обстежень людей, які вважають себе здоровими, щоб виключити або виявити на ранній стадії захворювання, що має безсимптомний перебіг. Скринінг молочної залози (скринінг грудей) у Центрі мамології LISOD здійснюється за ОДИН ДЕНЬ.

Досвід розвинених країн доводить – регулярні профілактичні огляди комфортні та рятують жінкам життя. Що раніше захворювання виявлено, то більша ймовірність досягнення високого результату в лікуванні та більше шансів зберегти орган. Міжнародні дослідження довели ефективність профілактичних обстежень. Такі огляди ще називаються скринінгом (англомовна назва).

Завдяки регулярному скринінгу жінка зможе:

  • бути впевненою в тому, що захворювання (якщо воно буде виявлене) діагностують на ранньому етапі;
  • отримати рекомендації професіоналів щодо профілактики та способу життя, якщо пацієнтка належить до групи ризику можливого розвитку раку грудей;
  • отримати ефективну медичну допомогу відповідно до принципів доказової медицини та не втратити час у разі виявлення захворювання.

Головне пам'ятати – рак на ранніх етапах має безсимптомний перебіг або невиразні симптоми.

Тому важливо, щоб:

  • проводив скринінг грудей досвідчений професіонал, що вміє виявити найменші ознаки хвороби;
  • обладнання для скринінгу забезпечувало найвищу точність та відповідало сучасним світовим онкологічним стандартам;
  • лікувальний заклад надавав ефективну комплексну онкологічну допомогу, щоб у разі потреби можна було пройти діагностику та лікування в одному місці, без втрати часу.

Такі умови створено у Центрі мамології LISOD. У нас разом із провідними українськими фахівцями працюють професіонали з найкращих онкологічних лікарень світу. А сучасне обладнання дозволяє виявляти мінімальні відхилення від норми та успішно лікувати захворювання.

Запис на прийом

Для продовження введіть захисний код і підтвердіть відправку.
* – обов'язкове для заповнення