Онкогінекологія

Хвороби жіночих статевих органів дуже численні та різноманітні. Всі вони виділені у науку під загальною назвою гінекологія. Лапароскопія сьогодні відіграє найважливішу роль у лікуванні гінекологічного раку.

oponcogynДо злоякісних захворювань жіночої статевої сфери належать рак тіла матки, рак яєчників та рак шийки матки. Але це різні хвороби, які лікують по-різному. Сьогодні існує і фактор, що їх об'єднує – 100% операцій при гінекологічному раку в LISOD проводять лапароскопічно. Абсолютно безпечно, з дотриманням головних принципів онкохірургії, виконуються лапароскопія при раку шийки матки, тіла матки, а також яєчників.

Усі маніпуляції проводять у межах здорових тканин. Видалений орган поміщають у спеціальний контейнер, і, як наслідок, не відбувається руйнування ні органу, ні пухлини під час їх вилучення.

Лапароскопічні операції при раку ендометрію

У цьому випадку лапароскопія матки полягає у видаленні матки з придатками та тазовими лімфовузлами. Саме з таких хірургічних втручань розпочиналася лапароскопічна онкогінекологія. Сьогодні в LISOD операція виконується як стандартна процедура.

Лапароскопічні операції при раку шийки матки

Проводимо будь-які радикальні втручання, починаючи від стандартної операції Вертгейма і закінчуючи екзентерацією тазу, тобто видаленням усіх тазових органів при місцево розповсюджених хворобах. Якщо пухлина вростає в сечовий міхур або пряму кишку, а метастазів немає, хірургічне лікування може бути ефективним, але потрібне видалення всіх органів малого тазу.

При раку шийки матки застосовують органозберігаюче лікування, що дозволяє зберегти молодим жінкам яєчники, коли видаляється тіло і шийка матки. Більше того, іноді навіть при поширених хворобах яєчники переміщують на своїх судинах у верхні відділи живота, щоб вони не загинули під час опромінення. Таким чином, лікування проходить за планом: транспозиція яєчників, променева терапія, повноцінна хірургія.

rakyaichnikovЛапароскопічні операції при раку яєчників.

Рак яєчників – одна з найпоширеніших онкопатологій. Але навіть при такому серйозному захворюванні фахівці роблять все можливе, щоб зберегти молодій жінці дітородну функцію. Якщо хвороба виявлена на початковій стадії, проводиться органозберігаюча операція – лапароскопічна резекція яєчника. Якщо рак місцево поширений, проводять радикальне хірургічне втручання. У такому випадку лапароскопія яєчників, крім видалення яєчників, включає видалення всіх осередків пухлини, матки та придатків, а також великого сальника.

Головна умова для проведення органозберігаючого лікування раку яєчників – рання стадія хвороби. Тому важливо виявити пухлину на самому початку її розвитку. І дбати про це жінка повинна сама – щорічно обов'язково відвідувати гінеколога. Якщо хвороба запущена, йдеться не про збереження репродуктивної функції, а про збереження життя; коли немає віддалених метастазів, виконується не резекція яєчника, а тотальна лапароскопічна операція.

Останні наукові здобутки використовує сучасна гінекологія.

Лапароскопія в LISOD – це поєднання високого професіоналізму хірургів та практичного застосування новітніх технологій.

Запис на прийом

Для продовження введіть захисний код і підтвердіть відправку.
* – обов'язкове для заповнення