Гінекологічна лапароскопія

Нерідко в органах жіночої статевої сфери виникають доброякісні пухлини. Найчастіше зустрічаються кісти яєчників та міоми матки. При цих захворюваннях може виникати анемія, безпліддя. Способи та методи лікування у LISOD підбирають індивідуально: враховують репродуктивний вік пацієнтки, локалізацію та розмір новоутворень, порушення роботи сусідніх органів.

Патологічні зміни жіночої статевої сфери настільки різноманітні й численні, що виділені в окрему науку, яка називається гінекологія.

читати далі

Лапароскопія при захворюваннях жовчного міхура

Жовчний міхур — орган, що служить для накопичення жовчі та її виведення. Камені у цьому органі викликають сильний біль у животі, часто біль відчуватиметься і в правій лопатці. Пацієнти, які страждають на хвороби жовчного міхура, можуть відчувати блювоту і нудоту. Лапароскопічна операція – ефективний спосіб лікування багатьох захворювань жовчного міхура.

читати далі

Лапароскопія гриж

Лапароскопія черевної порожнини при грижах (килах) різної локалізації полягає у проведенні герніопластики (hernia у перекладі – грижа): грижовий дефект укривається спеціальним матеріалом, який вводять через невеликі проколи з використанням ендоскопічного обладнання. У цьому тканини травмуються мінімально. У LISOD застосовують надтонкі сучасні шовні матеріали. Проводять видалення післяопераційних гриж, пахових, внутрішніх, діафрагмальних тощо.

читати далі

Операції при грижах стравохідного отвору діафрагми і рефлюксній хворобі

Серйозними факторами ризику розвитку хвороби є ожиріння, куріння, зловживання алкоголем, жирною та гострою їжею.

При грижі стравохідного отвору діафрагми виникає зміщення черевної частини стравоходу та верхньої частини шлунка у грудну порожнину. Причиною такої аномалії може бути слабкий апарат. До розвитку грижі стравохідного отвору також призводить підвищення тиску в порожнині живота через запори, фізичне навантаження, переїдання. Кислий вміст потрапляє в стравохід зі шлунка, що викликає клінічну картину рефлюксної хвороби.

читати далі

Повний спектр хірургічного лікування ожиріння

Нині залишилися в минулому необґрунтовані та помилкові судження про надмірну масу тіла як про наслідки прояву слабкої волі чи лінощів. У LISOD фахівці розглядають ожиріння як хронічну хворобу, яка потребує адекватного підходу. Лікарі не сумніваються в необхідності проведення лікування. Дослідження підтвердили суттєве збільшення ризику виникнення серйозних ускладнень, зокрема онкологічних захворювань.

Якщо з ожирінням неможливо впоратися за допомогою дієти та фізичних вправ, вдаються до хірургічного лікування. У таких випадках, залежно від індексу маси тіла, лапароскопія черевної порожнини полягає у проведенні різних малоінвазивних втручань.

читати далі

Лапароскопія нирок

Сьогодні багато факторів негативно впливають на здоров'я. Від захворювань нирок страждає велика кількість людей. Допомогти може лише своєчасне лікування.

Лапароскопія проводиться у разі низки неонкологічних захворювань нирок. Таке доброякісне новоутворення, як кіста нирки, часто потребує хірургічного лікування – повного видалення кісти, коли її розмір перевищує 5 см (здавлюється ниркова тканина).

читати далі

Будь-які операції на шлунку при неонкологічних процесах

Захворювання дванадцятипалої кишки та шлунка зустрічаються у людей різного віку. Найчастіше хірургічне лікування рекомендується пацієнтам із ускладненою виразковою хворобою. При цьому захворюванні в LISOD проводять малотравматичні лапароскопічні операції.

Основними показаннями для проведення таких хірургічних втручань є ускладнення захворювань дванадцятипалої кишки (кровотечі, перфорації, стеноз воротаря) та виразкова хвороба.

читати далі

Апендектомія

Апендектомія — операція, під час якої видаляється апендикс. Втручання зазвичай проводиться екстрено для лікування гострого апендициту — запального захворювання червоподібного відростка.

Апендикс найчастіше розташований у правій нижній частині живота. Він розміщений у куполі сліпої кишки, його вигляд нагадує невелику трубочку. Функція апендикса в організмі — інкубація й зберігання мікрофлори кишечника, зокрема, кишкової палички.

читати далі

Запис на прийом

Для продовження введіть захисний код і підтвердіть відправку.
* – обов'язкове для заповнення