Лапароскопія гриж

Лапароскопія черевної порожнини при грижах (килах) різної локалізації полягає у проведенні герніопластики (hernia у перекладі – грижа): грижовий дефект укривається спеціальним матеріалом, який вводять через невеликі проколи з використанням ендоскопічного обладнання. У цьому тканини травмуються мінімально. У LISOD застосовують надтонкі сучасні шовні матеріали. Проводять видалення післяопераційних гриж, пахових, внутрішніх, діафрагмальних тощо.

Лапароскопія грижі має низку переваг порівнянj зі стандартною методикою. Значно знижений післяопераційний больовий синдром, менший термін госпіталізації, прекрасний косметичний ефект, суттєво зменшується ймовірність виникнення рецидиву, швидко відбувається повне відновлення організму та повернення пацієнта до звичайного способу життя. Лапароскопічний метод незамінний, якщо, крім грижі, хірургічного лікування потребують також інші захворювання органів малого тазу та черевної порожнини.

Таким чином лапароскопія грижі – це найменш травматичний вид хірургічного втручання при грижах різних локалізацій. Слід зазначити, що лапароскопія грижі дозволяє вчасно діагностувати інші хвороби органів, розташованих у черевній порожнині.

Як правило, після лапароскопічного видалення грижі пацієнт проводить у лікарні не більше 1-2 діб. Після герніопластики рекомендується обмежити протягом місяця підйом ваги – не більше 5 кг. Через місяць пацієнт може повернутися до активного способу життя, зокрема, до фізичних вправ та спорту.

Запис на прийом

Для продовження введіть захисний код і підтвердіть відправку.
* – обов'язкове для заповнення