Повний спектр хірургічного лікування ожиріння

ger3gn300x300

Нині залишилися в минулому необґрунтовані та помилкові судження про надмірну масу тіла як про наслідки прояву слабкої волі чи лінощів. У LISOD фахівці розглядають ожиріння як хронічну хворобу, яка потребує адекватного підходу. Лікарі не сумніваються в необхідності проведення лікування. Дослідження підтвердили суттєве збільшення ризику виникнення серйозних ускладнень, зокрема онкологічних захворювань.

Якщо з ожирінням неможливо впоратися за допомогою дієти та фізичних вправ, вдаються до хірургічного лікування. У таких випадках, залежно від індексу маси тіла, лапароскопія черевної порожнини полягає у проведенні різних малоінвазивних втручань.

Постановка спеціального кільця на шлунок. При цьому сам орган не змінюється, але на нього надягається «наручник», за рахунок якого формується «пісочний годинник». Пацієнт не зможе з'їсти більше 50 мл їжі, відбувається поступове схуднення. Цей метод застосовують для всіх типів ожиріння.

Коли перевищено певний індекс маси тіла, ми виконуємо так звані «рукавні резекції». Видаляється більша частина шлунка і формується тонка трубочка. Після операції при харчуванні продовжує всмоктуватися необхідна кількість мінералів та вітамінів, не страждає обмін речовин. Людина худне, відновлюючи нормальну масу тіла. 

При дуже великому перевищенні індексу маси тіла ми застосовуємо лапароскопічне шунтування шлунка – біліопанкреатичне шунтування. Особливо «перекроюється» будова тонкої кишки – коротшає відділ тонкого кишечника, який відповідає за всмоктування. Така операція дозволяє схуднути дуже повним людям із граничним індексом маси тіла, що перевищує 50.

Запис на прийом

Для продовження введіть захисний код і підтвердіть відправку.
* – обов'язкове для заповнення