Лапароскопія при захворюваннях жовчного міхура

Жовчний міхур — орган, що служить для накопичення жовчі та її виведення. Камені у цьому органі викликають сильний біль у животі, часто біль відчуватиметься і в правій лопатці. Пацієнти, які страждають на хвороби жовчного міхура, можуть відчувати блювоту і нудоту. Лапароскопічна операція – ефективний спосіб лікування багатьох захворювань жовчного міхура.

Хвороби жовчного міхура пов'язані з утворенням каменів у цьому органі. Камені переважно складаються з холестерину, іноді – із солей кальцію та пігментів жовчі. Досі невідомо точно, що призводить до появи проблеми. Камені можуть заблокувати виведення жовчі, що викликає здуття жовчного міхура, і людина відчуває сильний біль; іноді може піднятися температура. Утворення каменів у жовчних протоках призводить до розвитку гепатиту через закупорювання печінки.

Численною практикою останніх десятиліть доведено ефективність та безпеку такої операції, як видалення жовчного міхура. Лапароскопія в такому випадку відіграє значну ролі завдяки безсумнівним перевагам методу.

Необхідно знати, що перш ніж консиліум лікарів прийме рішення про проведення такого втручання, як лапароскопія жовчного міхура, фахівці порівнюють та зважують усі ризики операції та ризики для хворого без виконання операції. У першому випадку часто ризик значно нижчий.

Операції на жовчному міхурі ми виконуємо не тільки лапароскопічно, але й трансвагінально, використовуючи NOTES хірургію, яка не залишає шрамів. Більшість пацієнтів можуть залишити лікарню вже наступного дня після видалення жовчного. Лапароскопія — метод, що дозволяє повернутися до звичайного способу життя протягом тижня.

У LISOD лапароскопія при захворюваннях жовчного міхура (лапароскопічна холецистектомія) – це малоінвазивна ендохірургічна операція з видалення жовчного міхура, яку проводять за допомогою спеціальних інструментів через кілька проколів черевної стінки.

Запис на прийом

Для продовження введіть захисний код і підтвердіть відправку.
* – обов'язкове для заповнення