Будь-які операції на шлунку при неонкологічних процесах

Захворювання дванадцятипалої кишки та шлунка зустрічаються у людей різного віку. Найчастіше хірургічне лікування рекомендується пацієнтам із ускладненою виразковою хворобою. При цьому захворюванні в LISOD проводять малотравматичні лапароскопічні операції.

Основними показаннями для проведення таких хірургічних втручань є ускладнення захворювань дванадцятипалої кишки (кровотечі, перфорації, стеноз воротаря) та виразкова хвороба.

У хірургічному лікуванні хвороб шлунка резекція використовується понад 100 років. Це одна з найпоширеніших операцій. Але «відкрите» втручання – серйозний чинник інвалідизації, оскільки пацієнти, які перенесли резекцію шлунка в стандартному варіанті, можуть повернутися до роботи після операції тільки через 5-6 місяців. Сьогодні сучасна хірургія ставить завдання швидкого відновлення організму пацієнта після резекції шлунка.

Застосовуваний в Лікарні ізраїльської онкології лапароскопічний доступ із використанням високих технологій дозволяє істотно знизити травматичність операції, отримати кращі функціональні результати і зменшити терміни перебування пацієнта в стаціонарі. Крім того, за допомогою лапароскопічного методу в лікарні виконують найскладніші реконструктивно-відновлювальні втручання на органах ШКТ.

Запис на прийом

Для продовження введіть захисний код і підтвердіть відправку.
* – обов'язкове для заповнення