Гінекологічна лапароскопія

Нерідко в органах жіночої статевої сфери виникають доброякісні пухлини. Найчастіше зустрічаються кісти яєчників та міоми матки. При цих захворюваннях може виникати анемія, безпліддя. Способи та методи лікування у LISOD підбирають індивідуально: враховують репродуктивний вік пацієнтки, локалізацію та розмір новоутворень, порушення роботи сусідніх органів.

Патологічні зміни жіночої статевої сфери настільки різноманітні й численні, що виділені в окрему науку, яка називається гінекологія.

У Лікарні ізраїльської онкології проводять лапароскопічні операції за будь-яких доброякісних хвороб жіночих статевих органів:

  • фіброміома матки — виконується лапароскопія матки (як видалення матки, так і органозберігаючі втручання);
  • безпліддя – діагностика та лікування трубної безплідності, ендометріозу;
    кісти яєчників.

Зокрема, лапароскопія міоми матки, що широко застосовується в лікарні, – малотравматичний метод лікування цієї найпоширенішої доброякісної пухлини. Якщо під час операції виявляють супутні хвороби маткових труб або яєчників, проводиться відповідна хірургічна корекція – лапароскопія труб або резекція яєчника. Застосування сучасних малоінвазивних методів дозволяє провести лікування множинних та одиночних міом матки різних локалізацій та розмірів. Також лапароскопія міоми матки поєднується з лікуванням ендометріозу.

Лапароскопія маткових труб проводиться при захворюваннях маткових труб, а саме: спайок, непрохідності, гідросальпінксу, позаматкової вагітності. Непрохідність маткових труб призводить до безпліддя. За допомогою лапароскопії труб не тільки встановлюють точний діагноз, але й усувають причину безпліддя – проводять діагностичне та лікувальне ендоскопічне хірургічне втручання. Як правило, непрохідність виникає через спайки. У таких випадках лапароскопія маткових труб полягає у видаленні спайок через невеликі проколи за допомогою спеціальних мініатюрних інструментів. Паралельно в трубах видаляють різні утворення, які є перешкодами для прохідності яйцеклітин.

При позаматковій вагітності лапароскопія труб застосовується для уточнення діагнозу та видалення (якщо діагноз підтверджено) плодового яйця.

Гідросальпінкс — захворювання, для якого характерне скупчення рідини в маткових трубах. Хвороба призводить до безпліддя, тому що труба перестає функціонувати. Для лікування проводять лапароскопічне відновлення прохідності або лапароскопічне видалення маткової труби, якщо пацієнтка готується до ЕКЗ.

Яєчники – орган, від якого залежить жіноча репродуктивна функція. У клініці особливе значення надають своєчасній діагностиці та, у разі необхідності, якісному лікуванню захворювань яєчників. За допомогою малоінвазивних втручань виконують видалення кіст.

Лапароскопія яєчників – найефективніший метод лікування кіст різного характеру. Ідеально, коли кісту яєчника оперує фахівець, який знає, як правильно провести втручання у разі онкологічної хвороби. Іноді рак яєчника виникає під маскою кісти, і резекція яєчника повинна виконуватися з дотриманням правил онкологічної безпеки, щоб не збільшити стадію захворювання. Саме тому в LISOD лапароскопію яєчників проводить хірург-онколог світового класу..

Найрізноманітніші хвороби жіночих статевих органів сьогодні виділені в область медичної науки під назвою гінекологія. Лапароскопія – метод, який є для цих захворювань фактором, що об'єднує. 100% гінекологічних операцій у Лікарні ізраїльської онкології проводять за допомогою малотравматичних безкровних втручань.

Запис на прийом

Для продовження введіть захисний код і підтвердіть відправку.
* – обов'язкове для заповнення