Нефректомія, резекція нирки

Величезного значення набуває лапароскопія нирки при злоякісних пухлинах.
rakpochkibig_01

Нефректомія

При певних розмірах новоутворення повне видалення нирки – єдиний метод лікування, тому що пухлини нирок малочутливі до хіміотерапії та променевої терапії. У LISOD, як і в провідних клініках світу, лапароскопічне видалення нирки – стандартна операція, що позбавляє хворого від серйозної травми, яку завдає «відкрита» хірургія при раку нирки.

Після лапароскопічного втручання пацієнт може на другу або третю (для літніх людей) добу залишити клініку. Водночас відкрита операція вимагає великого розрізу: як наслідок неминучі біль, тривале перебування в лікарні, неможливість швидко повернутися до звичайного способу життя. Переваги очевидні. Докладно про переваги лапароскопії читайте тут.

Сьогодні лапароскопічне видалення нирки (лапароскопічна нефректомія) як стандарт увійшло до рекомендацій найбільшої асоціації США з лікування раку (NCCN), Європейської асоціації урологів, Асоціації урологів Ізраїлю.

Резекція нирки

Доведено, що при невеликих (до 4 см) пухлинах онкологічно безпечно проводити видалення не всієї нирки, а лише тієї її частини, у якій утворилася пухлина. Завдяки віртуозності, високому класу хірургів LISOD лапароскопія нирки в такому випадку виконується із збереженням органу та його функції. Усі маніпуляції проводять через невеликі косметичні розрізи. Лапароскопічна резекція нирки — складніша операція, ніж нефректомія, але так само ефективна. Звертаємо вашу увагу, що у Лікарні ізраїльської онкології було виконано унікальну резекцію єдиної (!) нирки пацієнта.

Запис на прийом

Для продовження введіть захисний код і підтвердіть відправку.
* – обов'язкове для заповнення