Простатектомія

Методи лікування раку простати поділяються на хірургічні та консервативні. Сьогодні існує багато методів лікування раку передміхурової залози, зокрема променева терапія, гормонотерапія. Але в деяких випадках пацієнтам показана радикальна простатектомія, тобто операція з видалення передміхурової залози. rakpredstatelnojzhelezy

Можливі три варіанти:

  • «відкрита» хірургія, з якою пов'язані важкі наслідки, спричинені травматизмом операції;
  • лапароскопічна простатектомія, що широко застосовується в LISOD;
  • роботизована хірургія – наймолодший напрямок: операції, що дають сьогодні найкращий функціональний результат (проводять у розвинених індустріальних країнах, але й там вони не стали стандартом через високу вартість методу; для України цей спосіб поки що недоступний).

Лапароскопічна простатектомія, виконана професіоналом високого класу, дає подібний з «відкритою» операцією результат і має всі переваги малоінвазивного методу.

Якщо порівнювати хірургію з променевою терапією та гормонотерапією, важливо відзначити віддалений результат. Після операції у чоловіків менше проблем із ерекцією, знижується ризик виникнення серцево-судинних захворювань (тромбозів, емболій), пов'язаних із підвищенням естрогенів при тривалому застосуванні гормонів. У кожному випадку індивідуальний план лікування для пацієнта визначає мультидисциплінарний консиліум фахівців. Вибір методів залежить від багатьох факторів: стадії хвороби, віку чоловіка, сімейної історії тощо.

Запис на прийом

Для продовження введіть захисний код і підтвердіть відправку.
* – обов'язкове для заповнення