Лапароскопічна хірургія при раку сечового міхура. Резекція сечового міхура

originalcancervejigaТрансуретральна резекція сечового міхура (ТУР сечового міхура) — це основний метод лікування раку на ранній стадії. Подальша імунотерапія чи радіотерапія проводиться для запобігання рецидивам. Операція виконується для дослідження внутрішньої поверхні міхура, проведення біопсії та видалення пухлини сечового міхура. Під час ТУР через сечівник у сечовий міхур вводять цистоскоп (тоненька трубка, що містить джерело світла і систему лінз), а через цистоскоп вводять хірургічні інструменти.
dsc01870

Трансуретральна резекція сечового міхура – діагностичний та терапевтичний метод лікування раку цього органу. Функція сечового міхура зберігається. У LISOD трансуретральна резекція сечового міхура виконується в умовах комфортного стаціонару. ТУР проводить досвідчений лікар-уролог без розрізів у черевній стінці.

При проростанні пухлини у більшу частину м'язової стінки органа потрібне проведення такого хірургічного втручання як видалення сечового міхура (радикальної цистектомії). Операція з видалення сечового міхура виконується з видаленням регіонарних лімфовузлів; у чоловіків видаляють простату та сім’яні міхурці, а у жінок – матку та передню стінку піхви. Формується штучний сечовий міхур із тонкої або товстої кишки. Видалення сечового міхура з пластикою – це не тільки проведення лікування, але й зручний та надійний метод відновлення природного сечовипускання. Хіміотерапію та променеву терапію застосовують додатково для запобігання рецидиву захворювання.

Радикальна цистектомія – одне з найскладніших хірургічних втручань у урології. Стандартна «відкрита» операція з видалення сечового міхура дуже травматична, може призвести до серйозних ускладнень і вимагає тривалого відновлювального періоду. Лапароскопічне видалення сечового міхура дозволяє суттєво знизити операційну травму та об'єм крововтрати, значно зменшити терміни реабілітації.

Запис на прийом

Для продовження введіть захисний код і підтвердіть відправку.
* – обов'язкове для заповнення