Подолайте страх

nofear

Лікування займе багато часу та сил. Важливо розуміти, що це лише період у житті, складний та важкий, але часто зі щасливим кінцем. У жінки може виникнути страх рецидиву – страх, що повториться захворювання. Як подолати страх? Його треба прийняти. До колишнього сприйняття життя повернутись буде складно. Жінка має пам'ятати, що спеціалісти Центру з нею поряд завжди, що, виходячи з лікарні, вона залишається під наглядом професіоналів-онкологів. І колись після чергового огляду наша пацієнтка обов'язково почує: «Тепер можете прийти через рік».

Спеціальні вправи та дотримання режиму дня підсилюють емоційний комфорт. У Центрі мамології LISOD можна отримати консультацію професійного психолога, що допоможе заспокоїтися та з надією дивитися в майбутнє.

Ми не рекомендуємо робити поспішні висновки. Почувши, наприклад, що перед операцією комусь призначили хіміотерапію, не слід думати: «Чому лікар мені не порекомендував такий метод?» Нашій пацієнтці варто завжди пам'ятати про те, що вона не знає нічого про чужу хворобу. Не бійтеся ставити запитання, з'ясовуйте все, що хвилює, разом зі своїм лікарем. У нас вистачить терпіння роз'яснити все.

Чи настане день, коли про рак грудей ви не думатимете? Так. Таких днів у вас попереду багато. Час – чудовий цілитель.

Запис на прийом

Для продовження введіть захисний код і підтвердіть відправку.
* – обов'язкове для заповнення