Спеціальна білизна

Спеціальна білизна – бюстгальтери та купальники

У Центрі мамології передбачено забезпечення жінки необхідною високоякісною білизною.

specbelje

У ранньому післяопераційному періоді пацієнтці буде надано спеціальну білизну, що відповідає обсягу та методу операції. Вона допоможе більш зручно та безпечно пройти цей період. У разі потреби допоможемо замовити та підібрати зовнішні протези грудей для пацієнток, яким було проведено мастектомію без виконання одномоментної реконструкції.

Дуже важливий чинник – гарне самопочуття. Що впевненіше жінка почувається, то більше сил у неї з'являється. На щастя, на сьогодні є широкий вибір усіх необхідних аксесуарів: від перук, хусток до бюстгальтерів та купальників, виготовлених з урахуванням фізіологічних особливостей.

Спеціальна спідня білизна відрізняється від звичайної тим, що її розроблено під конкретну ситуацію, пов'язану з певним видом операції або періодом реабілітації. Для виготовлення такої білизни, що поєднує функціональність, модний дизайн та оптимальну надійність, застосовуються тільки високоякісні матеріали: гіпоалергенна та гігроскопічна бавовна, м'які високотехнологічні мікроволокна (для дихання шкіри оптимальні), витончене мереживо, що прикрашає білизну. Для зовнішніх протезів кишеньки шиють із матеріалів, які зі шкірою ідеально сумісні – мікроволокно або бавовна. Зовнішній протез повинен повністю заповнювати чашечку, яка не може бути меншою за протез (щоб не деформувати протез) і більше за нього (у такому випадку може бути недостатня фіксація). Щільно облягаючи, бюстгальтер не повинен тиснути і притискати. Бретелі повинні розподіляти тиск рівномірно, не врізаючись у плечі, рекомендуємо розвантажувальні бретелі.

Не повинні врізатися бретелі бюстгальтера; потрібно обирати бюстгальтери із широкими бретелями (не повинні скручуватися). Під грудьми має бути широка та м'яка стрічка (не врізатися). Прооперований бік не повинен стискати одяг.

Позитивно впливають заняття плаванням та гімнастикою.

На виготовленні білизни, топів, купальників і навіть сарафанів спеціалізується багато фірм. Дизайн та тканини купальників підбираються з урахуванням швів, типів операцій, можливих лімфатичних набряків, наслідків радіотерапії. Бікіні та купальні костюми мають функціональні деталі, водночас відповідають тенденціям моди. Тож плавати можна із задоволенням, почуваючи себе впевненою та захищеною. Для жінок, які перенесли мастектомію, спеціальні купальники мають завищене декольте, завищена пройма створює винятковий комфорт, для фіксації протеза з обох боків є кишеньки. Оболонка силіконових протезів виготовлена з поліуретанової плівки, стійкої до дії морської води та хлору.

Ми рекомендуємо нашим пацієнткам – плавайте на здоров'я та для здоров'я.

Запис на прийом

Для продовження введіть захисний код і підтвердіть відправку.
* – обов'язкове для заповнення