Медична підтримка

Медична реабілітація у Центрі мамології LISOD передбачає проведення спеціалізованого комплексу відновного лікування наших пацієнток після хірургічних операцій, променевої терапії, діагностичних та лікувальних рентгенохірургічних втручань, перенесених курсів хіміотерапії.

Головний критерій ефективності таких програм – це поліпшення якості життя жінки після проведеної протиракової терапії. Медична реабілітація є логічним та закономірним продовженням онкологічного лікування. Майже для кожної пацієнтки ми залучаємо вузьких фахівців – кардіологів, терапевтів, ендокринологів, інструкторів із лікувальної фізкультури (ЛФК) – цілий спектр фахівців залучається до лікувально-відновлювального процесу.

Крім онколога, з пацієнтками, у разі потреби, спільно працюють гастроентеролог та гінеколог. Таким чином, у нас задіяна багатопрофільна команда, і це дає свої результати пацієнткам.

Сама ідея програми медичної реабілітації полягає, насамперед, у стабілізації функціонування органів та систем пацієнтки. Навіть з використанням всього спектра нових досягнень медицини онкологічне лікування комплексно впливає на організм. Тому, оцінюючи структуру функціональних змін після протипухлинної терапії, наші фахівці визначають чинники, які впливають на якість життя жінки. З урахуванням цих факторів розробляється індивідуальна програма реабілітації.

Запис на прийом

Для продовження введіть захисний код і підтвердіть відправку.
* – обов'язкове для заповнення