Графік роботи LISOD у травні

Шановні відвідувачі! Наближаються святкові травневі дні, і ми хочемо, щоб ви могли заздалегідь спланувати візити до Лікарні ізраїльської онкології LISOD. Зверніть увагу на графік роботи:

  • 1, 2, 3 і 9 травня — вихідні;
  • 4, 8 і 10 травня — скорочені робочі дні, працюють усі відділення;
  • 5, 6 і 7 травня — звичайні робочі дні.

Якщо вам потрібно проконсультуватись із нашими фахівцями, не варто чекати закінчення свят. Запишіться на консультацію (як дистанційну, так і в лікарні) — і вже найближчим часом отримайте відповіді на всі запитання, що вас хвилюють! 0-800-500-110 — безкоштовно по Україні.

Запрошуємо на консультацію!

05 вересень 2017

Чи потрібна Вам консультація ведучого спеціаліста по лапораскопічним операціям?


ТАК— якщо вам рекомендовано операцію, і ви хочете переконатися в правильності призначень, дізнатися думку провідного європейського фахівця.

ТАК — якщо ви хочете розібратися з перевагами і можливостями сучасного хірургічного лікування вашої хвороби лапароскопічним методом.

ТАК — якщо ви хочете пройти хірургічне лікування без болю, ускладнень і крововтрати, швидко відновитися після операції і повернутися до активного способу життя.

Сергій Байдо — відомий в Європі і в світі лікар, провідний хірург LISOD, висококласний фахівець з операцій без розрізів, лідер лапароскопічної хірургії. Виконує малотравматичні операції, унікальні не тільки для України, але для більшості країн світу. Цілий ряд операцій провів вперше в Україні. Зокрема, операції при раку шлунка, які Сергій Байдо виконує рутинно, — рідкість в Європі (стали стандартом тільки в Японії, в Південній Кореї і в LISOD). Блискуче проводить виняткові за складністю, об'ємні хірургічні втручання: операції при раку стравоходу, при гінекологічному раку, при раку нирки, сечового міхура, печінки, підшлункової залози.

Запишіться на прийом:

0 (800) 500 110, +38 (044) 277 8 277

+38 (044) 520 94 01 (факс), 0 (800) 50 51 58