Графік роботи LISOD у червні

Шановні відвідувачі, будь ласка, зверніть увагу на наш графік роботи:
19-21 червня — вихідні дні.
26 та 28 червня — робочі дні в лікарні.

Записуйтесь на консультації та процедури за тел.: 0-800-500-110

«Онко» - морю не перешкода

17 липень 2017

Літо — найкращий час для повноцінного відпочинку і оздоровлення. Сезон у розпалі, і тисячі людей їдуть у відпустку на морські курорти. А пацієнтам, які перенесли рак або навіть ще не закінчили лікування, реабілітація, відпочинок особливо необхідні, щоб відновити сили, зміцнити організм.

«Чи можна нам купатися в морі?» — питання звучить часто. Міфів навколо цієї теми досить багато, аж до заборон, які не мають під собою ніяких підстав.

«Можна! — відповідає клінічний онколог LISOD Цві Бернштейн. — Немає жодних протипоказань до купання в морі ні під час лікування, ні після нього».

Безумовно, потрібно захищатися від сонця: носити легкий вільний одяг з натуральних тканин, що не натирає шкіру; надягати капелюх з широкими полями. Не можна знаходитися на пляжі в розпал сонячної активності. Кращий час для відпочинку на морському березі — з 9:00 до 11:00 і після 16:00.

Ми рекомендуємо перед поїздкою на море отримати консультацію клінічного онколога, при необхідності пройти додаткові обстеження. Спеціаліст дасть всі рекомендації для того, щоб ваш відпочинок на морі був спокійним і, головне, корисним.