Шановні відвідувачі!

На цьому тижні Лікарня ізраїльської онкології LISOD працює за звичайним графіком. Попри свята і вихідні в країні, ми продовжуємо надавати онкологічну допомогу. 14, 15 і 16 жовтня — робочі дні.

Нагадуємо, що прийом в лікарні відбувається за попереднім записом. Погодити дату та час візиту можна в Контакт-центрі лікарні за номерами:

0-800-500-110 — безкоштовно по Україні;
+38-044-277-8-277.

Учасниця об'єднання «Амазонки»: «Завдяки професіоналам ЛICОД ми долаємо труднощі».

28 листопад 2014

Спеціаліст ЛICОД з фізичної реабілітації Наталія Рибак зустрілася з учасницями київського клубу «Амазонки».

Організація була створена в 2000 році і об'єднала жінок, які перенесли рак грудей. Поступово і в інших містах України почали з'являтися такі клуби. Колишні пацієнтки онкологічних центрів проводять різні заходи, щоб підтримати одна одну і звернути увагу влади і суспільства на проблему цього небезпечного захворювання.

Досвідчений реабілітолог Наталія Рибак прийняла запрошення учасниць клубу: розповіла про профілактику лімфостаза – важкого ускладнення, яке нерідко виникає після операції; показала вправи, необхідні для підтримки гарного самопочуття; навчила жінок прийомам самомасажу; відповіла на запитання слухачок.

«Нам потрібна інформаційна та психологічна підтримка. Завдяки таким чудовим спеціалістам, як Наталія, ми долаємо труднощі, нам легше жити далі –   жити насичено, яскраво. Я знаю, що в ЛICОД для пацієнток діє реабілітаційний центр. Така допомога безцінна. Мені шкода, що нічого такого не було багато років тому, коли я захворіла і перенесла не тільки фізичну, а й моральну травму», – поділилася враженнями про зустріч одна з учасниць заходу.