Шановні відвідувачі!

На цьому тижні Лікарня ізраїльської онкології LISOD працює за звичайним графіком. Попри свята і вихідні в країні, ми продовжуємо надавати онкологічну допомогу. 14, 15 і 16 жовтня — робочі дні.

Нагадуємо, що прийом в лікарні відбувається за попереднім записом. Погодити дату та час візиту можна в Контакт-центрі лікарні за номерами:

0-800-500-110 — безкоштовно по Україні;
+38-044-277-8-277.

Центр сучасної мамології LISOD — в одному ряду з провідними світовими мамологічними центрами

26 травень 2016

З моменту відкриття LISOD хірурги, хіміотерапевти, лікарі-радіологи та молодший медичний персонал рятували життя, повертали здоров'я і красу жінкам з раком молочних залоз. Ідея створення на базі лікарні Центру сучасної мамології виникла в 2008 році. У повсякденну практику фахівці почали впроваджувати західну систему лікування: основний упор робили на онкопластичну хірургію. У 2013 році Центр сучасної мамології LISOD отримав світове визнання — був зареєстрований у міжнародній мережі мамологічних центрів Breast Centres network (BCN). З цього часу реєстрація Центру в мережі BCN підтверджується щорічно.

Не став винятком і 2016 рік. Особливим сертифікатом у черговий раз в BCN підтвердили повну відповідність Центру сучасної мамології критеріям Європейського товариства фахівців з раку молочних залоз (EUSOMA). В черговий раз Центр отримав заслужене визнання міжнародної медичної громадськості!