Шановні відвідувачі!

На цьому тижні Лікарня ізраїльської онкології LISOD працює за звичайним графіком. Попри свята і вихідні в країні, ми продовжуємо надавати онкологічну допомогу. 14, 15 і 16 жовтня — робочі дні.

Нагадуємо, що прийом в лікарні відбувається за попереднім записом. Погодити дату та час візиту можна в Контакт-центрі лікарні за номерами:

0-800-500-110 — безкоштовно по Україні;
+38-044-277-8-277.

Понад 60 запитань — понад 60 відповідей у прямому ефірі! 25 березня відбулася онлайн-конференція фахівців LISOD

27 березень 2017

25 березня в прес-центрі інформагентства «Українські новини» відбулася онлайн-конференція спеціалістів Лікарні ізраїльської онкології. Протягом двох годин, з 11:00 до 13:00, клінічний онколог Андрій Саулов і провідний хірург LISOD Сергій Байдо відповідали на запитання, які всі бажаючі надіслали заздалегідь або задали в режимі чату.

Пацієнтів онкологічних центрів, а також їх рідних і близьких, цікавили життєво важливі проблеми, пов'язані з проведенням малотравматичних лапароскопічних операцій, з лікуванням злоякісних пухлин, профілактикою раку, з новими методиками і сучасними видами обстежень. На дуже широке коло запитань з приводу самих різних захворювань, таких як рак шлунка, рак кишечника, рак молочної залози, рак підшлункової залози, рак голови та шиї, лімфоми, рак стравоходу та інші, відповіли Андрій Саулов і Сергій Байдо.

Андрій Саулов консультував з проблем лікування, профілактики і реабілітації. Сергій Байдо розповів про можливості сучасної хірургії при виконанні об'ємних онкологічних операцій за допомогою лапароскопічного доступу.

Більш ніж на 60 запитань відповіли фахівці Лікарні ізраїльської онкології.

Щоб прослухати онлайн-конференцію в будь-який зручний для вас час, переходьте за посиланням на YouTube трансляцію.